Einhell Einhell TC-CD 18-2
25 reviews

#dane technicznE:
Akumulator 18 V | 1300 mAh | Li-Ion
Czas ładowania 3-5h
liczba biegów 2
prędkość obrotowa biegu jałowego (bieg 1) 0-350 min ^ -1
prędkość obrotowa biegu jałowego (bieg 2) 0-1250 min ^ -1
Max. Moment obrotowy potężnie 38 Nm
ilość poziomów momentu obrotowego 19 ustawień
Uchwyt wiertarski 10 mm | pojedynczy rękaw
liczba akumulatorów 2 szt.
@
atrybuty UŻYTKOWE:
Dzięki akumulatorowej wiertarko-wkrętarce TC-CD 18-2 Li ambitni fani majsterkowania uzyskują wysokiej jakości, solidne narzędzie, które gwarantuje korzystną sprawność oraz wysoką łatwość obsługi dla licznych prac związanych z wierceniem i wkręcaniem w domu, ogrodzie i warsztacie.
Jego potężna, dwubiegowa metalowa przekładnia z ustawieniami momentu obrotowego 18 + 1 zapewnia stosowną transmisję mocy z silnika o wysokim momencie obrotowym, który jest zasilany konkretnym 18-woltowym akumulatorem litowo-jonowym.
Szybkomocujący uchwyt wiertarski z pojedynczą tuleją TC-CD 18-2 Li pozwala na szybką zmianę narzędzia bez zmiany chwytu dzięki automatycznej blokadzie wrzeciona.
Dzięki starannemu elektronicznemu sterowaniu prędkością osiągalne jest przypasowanie efektywności narzędzia z słusznym rezultatem do wymagań wykorzystanego materiału i śrub, natomiast sprzęgło poślizgowe bezusterkowo zapobiega nadmiernemu przykręcaniu śrub.
Dzięki użytecznemu oświetleniu LED na obudowie miejsce pracy jest za każdym razem należycie oświetlone choćby w rozproszonym świetle otoczenia.
Smukła konstrukcja i użyteczne miękkie uchwyty sprawiają, że narzędzie jest przyjemne i bezpieczne do trzymania.
Po zakończeniu pracy bezprzewodowa wiertarko-wkrętarka może być schowana w funkcjonalnej walizce do transportu i przechowywania, gdzie zawsze jest gotowa do wykorzystania.
[
typowE WYPOSAŻENIE:
Walizka
komplet akumulatorów
Ładowarka
]

255.99 PLN
Einhell Einhell GC-PM 47 S HW
25 reviews

mocna, efektywna i bezusterkowa kosiarka Einhell GC-PM 47 S HW sprawdzi się nadzwyczajnie przy pracy na pokaźniejszych powierzchniach trawników. Wyposażona w sporo funkcji i wysokiej jakości komponenty, doskonała dla zapalonych sympatyków ogrodów. Mocny silnik OHV gwarantuje sporą moc w każdych warunkach, tak więc napędzana na tylne koła kosiarka poradzi sobie idealnie w każdym terenie. Załączy się bez wysiłku, a to za sprawą nowoczesnego systemu odpalania Einhell, gdzie przewód rozruchowy przechowywany jest w rączce. By sprostać wszystkim wymaganiom Twojego ogrodu kosiarka wyposażona została w nieszablonową funkcjonalność 5w1, żeby łatwiej było dokonywać ustawień między koszeniem, mulczowaniem, wyrzutem bocznym, wyrzutem tylnym i zbieraniem skoszonej trawy do zbiornika. Nowoczesne podwozie Vortex Technology, w połączeniu z zaimplementowanym grzebieniem do trawy i połączonymi ostrzami zapewni staranne rezultaty koszenia. Wysokiej jakości metalowe, ruchome podwozie pozostało zaprojektowane, aby ułatwić przepływ i wykonane z jednego, metalowego elementu. Dzięki prawidłowo przemyślanemu designowi i kształtowi, obracające się ostrza generują solidne ssanie, co pozwala unieść trawę przed koszeniem. Urządzenie następnie ścina ją, rozdrabnia i wyrzuca ze znaczną mocą. Połączone ostrze 2w1 eliminuje potrzebę zamiany, w trakcie przełączania koszenia na mulczowanie, co z kolei pozwala zaoszczędzić czas oraz koszta zakupów różnych typów ostrzy. Centralne umiejscowienie regulacji wysokości cięcia na 6 poziomach znacznie usprawnia ustawienie wysokości pracy. Koła napędzające, z łożyskami kulkowymi, mają specjalnie wyprofilowane opony, tak więc kosiarka poradzi sobie w każdym terenie. Znaczny zbiornik na trawę ze wskaźnikiem zapełnienia i 2 rączkami pomieści do 75 l trawy, co czyni go nieprzeciętnym do wykorzystania przy obfitych powierzchniach, a na dodatek daje wygodę opróżniania, z użyciem obu dłoni. Einhell używa unikatowego modelu rączki, do czyszczenia, a także pozycji przechowywania, a także przy ustawieniu na 3 stopniach wysokości. Dodatkowy miękki uchwyt i uchwyty do przenoszenia upraszczają transport. Sprzęt zaopatrzono też w narzędzia do czyszczenia po ustawieniu kosiarki w takiej pozycji. Stanie na wysokości zadania ona także podczas przechowywania na niepokaźnej nawet przestrzeni. Polecana do trawników o powierzchni do 1400 m².

1169 PLN
Einhell Einhell GC-PM 56 S HW
25 reviews

Einhell kosiarka spalinowa 80 L GC-PM 56 S HW to funkcjonalne, innowacyjne urządzenie, z linii sprzętów nowej generacji, które pozwoli w nietrudny sposób zadbać o ogród. Najróżniejsze funkcje i wykorzystane do produkcji wysokiej jakości materiały powodują, iż będzie to nieprzeciętny sprzęt dla ambitnych ogrodników. Potężny silnik OHV zapewni adekwatnyą moc, by ta napędzana na tylne koła kosiarka poradziła sobie z każdym terenem i zadaniem. Odpalisz ją bez najmniejszego wysiłku dzięki postępowemu systemowi szybkiego odpalania, lub przy pomocy linki Einhell, umieszczonej w wygodny sposób na rączce. By sprostać oczekiwaniom ogrodników, kosiarka nieszablonową funkcję 5w1, którą przełączać można tryby koszenia, mielenia, wyrzutu bocznego, tylnego lub zbierania. Wszystkie użyte systemy, Vortex Technology Deck w połączeniu z grabiami i ostrzem staranne cięcie i stosowne rezultaty koszenia. Wysokiej jakości powierzchnia tnąca została zaprojektowana, z uwzględnieniem przepływu, a także stworzona z jednego metalowego elementu. Inteligentny design i specjalny kształt, sprawia ze obracające się ostrza generują ssanie, które unosi trawę przed cięciem, gdyż wyłącznie wtedy jest cięta, rozdrabniana i wyrzucana z odpowiednią mocą. Połączenie ostrzy eliminuje potrzebę ich podmiany w trakcie zmiany trybu z koszenia na rozdrabnianie, oszczędzając tym samym czas i pieniądze użytkownika. Regulacja wysokości odbywa się w prosty sposób na 6 stopniach. Koła napędowe z łożyskami kulowymi wyposażono w specjalne opony, co sprawia, że poradzą sobie one choćby w nieprzystępnym terenie. Znaczny pojemnik na skoszoną trawę ze wskaźnikiem i 2 rączkami pozwoli pomieścić do 80 l trawy i opróżnić go w prosty sposób. Pomysł składanej rączki to 2 pozycje: czyszczenie i przechowywanie, a regulacja odbywa się w 3 poziomach. Uzupełniające miękkie uchwyty i wbudowana rączka upraszczająca transport ułatwia proces przenoszenia sprzętu. Uzupełniającą zaletą będzie narzędzie do czyszczenia, które wykorzystać można, po ustawieniu sprzętu w odpowiedniej pozycji. Pozycja ta sprawdzi się także w czasie przechowywania na minimalnej przestrzeni. Kosiarka polecana do trawników o powierzchni do 2200 m².

1579 PLN