Einhell Einhell TC-US 400
25 reviews

Stołowa szlifierka taśmowa i tarczowa Einhell TC-US 400 jest uniwersalnym narzędziem do szlifowania taśmowego i tarczowego. Osiąga nieprzeciętne rezultaty w szerokim zakresie prac, od szlifowania przy realizowaniu modeli do wygładzania nierównych krawędzi przy robieniu szafki. Ten potężny, oporny na skręcanie model ma dużą stabilność, a przez to umożliwia dokładne prace. Urządzenie ma napęd na pasek klinowy o niskim poziomie hałasu. Szlifierka tarczowa modelu TC-US 400 wykorzystuje tarcze szlifierskie z mocowaniem Velcro, co pozwala na szybką i łatwą zamianę. Aluminiowy stolik roboczy, który może być pochylony i obrócony, jest bardzo wszechstronny i wyekwipowany w łatwą do odczytania podziałkę kątową. W połączeniu z prowadnicą poprzeczną, która może być swobodnie przesuwana pomiędzy -60° a +60° i zezwala na precyzyjne ustawienie, obrabianie jest realne pod przeróżnymi kątami. Taśma szifierska z progiem blokującym obrabiany element może być także obracana. Może być stosowana zarówno w pionowej, jak i poziomej pozycji, zgodnie z najróżniejszymi kryteriami. Wymiana taśmy szlifierskiej jest prosta dzięki urządzeniu do szybkiego spinania. Cztery absorbujące wibracje gumowe nóżki zapobiegają wstrząsom mechanicznymi i redukują wydawanie hałasu. Maszyna ma przyłącze do odkurzacza, gwarantując pracę w czystych warunkach o niskim zapyleniu. Taśma szlifierska i tarcza szlifierska (P80) są załączone.

394.02 PLN
Einhell Einhell TE-RH 32 E
25 reviews

EINHELL Młot udarowy 1250W, TE-RH 32 E Charakterystyka produktu: Wszechstronny i profesjonalny młot udarowy Einhell TE-RH 32 E to uniwersalne narzędzie dedykowane do wielu prac budowlanych. Urządzenie o mocy 1250 W i energii udaru 5 J może osiągnąć maksymalną szybkość obrotową 0-850 obrotów na minutę, a także maksymalną częstotliwość udaru 0-4100 uderzeń na minutę. Elektronarzędzie zostało wyekwipowane w komfortową rękojeść upraszczającą pracę w wymuszonej pozycji i manewrowanie urządzeniem. Dodatkowym atutem elektronarzędzia jest elektroniczna regulacja prędkości obrotowej oraz możliwość obracania wiertłem w prawo i w lewo. W młocie wykorzystano uchwyt typu SDS PLUS, a maksymalna średnica wiercenia w betonie wynosi 32 mm. W zestawie z elektronarzędziem znajduje się praktyczna listwa ograniczenia głębokości wiercenia oraz komfortowa walizka. Informacje techniczne: Napięcie zasilające; 230 V ilość biegów: 1 rodzaj uchwytu: SDS Plus rodzaj udaru: Pneumatyczny Dodatkowa rękojeść: Tak Maksymalna prędkość obrotowa: 850 obr./min. Elektroniczna regulacja szybkości obrotowej: Tak Maksymalna średnica wiercenia w betonie: 32 mm Maksymalna częstotliwość udaru: 0-4100 min.-1 Blokada włącznika pracy ciągłej: Nie Bieg prawo / lewo: Tak Moc: 1250 W Udar: Tak Energia udaru: 5 J Listwa ograniczenia głębokości wiercenia: Tak Walizka: Tak Nr katalogowy: TE-RH 32 E / TERH32E

508.66 PLN
Einhell Einhell TE-AG 18
25 reviews

Einhell bezprzewodowa szlifierka kątowa TE-AG 18 Li, to najlżejsze urządzenie tego typu w swej klasie, niezastąpione przy pracach wymagających cięcia i szlifowania. Solidna pokrywa wyprodukowana pozostała z aluminium i jest oddzielona od silnika, co gwarantuje bardzo sprawną pracę. Funkcja miękkiego startu i zabezpieczenie przed ponownym uruchomieniem sprawia, iż urządzenie załącza się ekspresowo i sprawnie, a przy tym bezpiecznie. Funkcjonalny design z wygodną rączką i dodatkowa rączka da się ustawiać w 3 wygodnych pozycjach, co powoduje, że urządzenie z łatwością będzie trzymać. Usprawniona prowadnica powietrza będzie w trafny sposób chłodzić i redukować nacisk na ostrza w czasie realizowania pracy. Ochrona ostrza posiada szybką regulację, więc dopasowuje się do każdego zadania za pomocą 1 ruchu. Przy przegrzaniu załącza się ochrona, co daje dopełniające zabezpieczenie i gwarantuje odporność. Dzięki konkretnemu, lecz lekkiemu akumulatorowi 3,0 Ah Power X-Change, maszyna będzie lekka i nieskomplikowana do pracy. Postępowa technika litowo-jonowa zastała wykorzystana, by w prawie 100% uniemożliwiać jej rozładowaniu. Ergonomiczny wskaźnik naładowania da wgląd w liczba pozostałej energii. Częścią zestawu jest także prędko ładująca ładowarka, która da możliwość uzupełnienia baterii w 60 minut. W pakiecie znajduje się szlifierka kątowa z baterią 3,0 Ah i ładowarką, wszystko umieszczone w konkretnej walizce, która ułatwi transport i przechowywanie sprzętu. Tarcze szlifierskie i tnące nie są częścią przesyłki. Maksymalną wygodę zagwarantuje możliwość używania urządzenia z dowolna baterią z serii Power X-Change.

204 PLN