Einhell Einhell GC-PM 47 S HW
25 reviews

mocna, efektywna i bezusterkowa kosiarka Einhell GC-PM 47 S HW sprawdzi się nadzwyczajnie przy pracy na pokaźniejszych powierzchniach trawników. Wyposażona w sporo funkcji i wysokiej jakości komponenty, doskonała dla zapalonych sympatyków ogrodów. Mocny silnik OHV gwarantuje sporą moc w każdych warunkach, tak więc napędzana na tylne koła kosiarka poradzi sobie idealnie w każdym terenie. Załączy się bez wysiłku, a to za sprawą nowoczesnego systemu odpalania Einhell, gdzie przewód rozruchowy przechowywany jest w rączce. By sprostać wszystkim wymaganiom Twojego ogrodu kosiarka wyposażona została w nieszablonową funkcjonalność 5w1, żeby łatwiej było dokonywać ustawień między koszeniem, mulczowaniem, wyrzutem bocznym, wyrzutem tylnym i zbieraniem skoszonej trawy do zbiornika. Nowoczesne podwozie Vortex Technology, w połączeniu z zaimplementowanym grzebieniem do trawy i połączonymi ostrzami zapewni staranne rezultaty koszenia. Wysokiej jakości metalowe, ruchome podwozie pozostało zaprojektowane, aby ułatwić przepływ i wykonane z jednego, metalowego elementu. Dzięki prawidłowo przemyślanemu designowi i kształtowi, obracające się ostrza generują solidne ssanie, co pozwala unieść trawę przed koszeniem. Urządzenie następnie ścina ją, rozdrabnia i wyrzuca ze znaczną mocą. Połączone ostrze 2w1 eliminuje potrzebę zamiany, w trakcie przełączania koszenia na mulczowanie, co z kolei pozwala zaoszczędzić czas oraz koszta zakupów różnych typów ostrzy. Centralne umiejscowienie regulacji wysokości cięcia na 6 poziomach znacznie usprawnia ustawienie wysokości pracy. Koła napędzające, z łożyskami kulkowymi, mają specjalnie wyprofilowane opony, tak więc kosiarka poradzi sobie w każdym terenie. Znaczny zbiornik na trawę ze wskaźnikiem zapełnienia i 2 rączkami pomieści do 75 l trawy, co czyni go nieprzeciętnym do wykorzystania przy obfitych powierzchniach, a na dodatek daje wygodę opróżniania, z użyciem obu dłoni. Einhell używa unikatowego modelu rączki, do czyszczenia, a także pozycji przechowywania, a także przy ustawieniu na 3 stopniach wysokości. Dodatkowy miękki uchwyt i uchwyty do przenoszenia upraszczają transport. Sprzęt zaopatrzono też w narzędzia do czyszczenia po ustawieniu kosiarki w takiej pozycji. Stanie na wysokości zadania ona także podczas przechowywania na niepokaźnej nawet przestrzeni. Polecana do trawników o powierzchni do 1400 m².

1179 PLN
Einhell Einhell GC-PM 56 S HW
25 reviews

Einhell kosiarka spalinowa 80 L GC-PM 56 S HW to funkcjonalne, innowacyjne urządzenie, z linii sprzętów nowej generacji, które pozwoli w nietrudny sposób zadbać o ogród. Najróżniejsze funkcje i wykorzystane do produkcji wysokiej jakości materiały powodują, iż będzie to nieprzeciętny sprzęt dla ambitnych ogrodników. Potężny silnik OHV zapewni adekwatnyą moc, by ta napędzana na tylne koła kosiarka poradziła sobie z każdym terenem i zadaniem. Odpalisz ją bez najmniejszego wysiłku dzięki postępowemu systemowi szybkiego odpalania, lub przy pomocy linki Einhell, umieszczonej w wygodny sposób na rączce. By sprostać oczekiwaniom ogrodników, kosiarka nieszablonową funkcję 5w1, którą przełączać można tryby koszenia, mielenia, wyrzutu bocznego, tylnego lub zbierania. Wszystkie użyte systemy, Vortex Technology Deck w połączeniu z grabiami i ostrzem staranne cięcie i stosowne rezultaty koszenia. Wysokiej jakości powierzchnia tnąca została zaprojektowana, z uwzględnieniem przepływu, a także stworzona z jednego metalowego elementu. Inteligentny design i specjalny kształt, sprawia ze obracające się ostrza generują ssanie, które unosi trawę przed cięciem, gdyż wyłącznie wtedy jest cięta, rozdrabniana i wyrzucana z odpowiednią mocą. Połączenie ostrzy eliminuje potrzebę ich podmiany w trakcie zmiany trybu z koszenia na rozdrabnianie, oszczędzając tym samym czas i pieniądze użytkownika. Regulacja wysokości odbywa się w prosty sposób na 6 stopniach. Koła napędowe z łożyskami kulowymi wyposażono w specjalne opony, co sprawia, że poradzą sobie one choćby w nieprzystępnym terenie. Znaczny pojemnik na skoszoną trawę ze wskaźnikiem i 2 rączkami pozwoli pomieścić do 80 l trawy i opróżnić go w prosty sposób. Pomysł składanej rączki to 2 pozycje: czyszczenie i przechowywanie, a regulacja odbywa się w 3 poziomach. Uzupełniające miękkie uchwyty i wbudowana rączka upraszczająca transport ułatwia proces przenoszenia sprzętu. Uzupełniającą zaletą będzie narzędzie do czyszczenia, które wykorzystać można, po ustawieniu sprzętu w odpowiedniej pozycji. Pozycja ta sprawdzi się także w czasie przechowywania na minimalnej przestrzeni. Kosiarka polecana do trawników o powierzchni do 2200 m².

1599 PLN
Einhell Einhell GC-PM 51/2 S HW-E
25 reviews

Kosiarka spalinowa Einhell GC-PM 51/2 S HW-E jest kosiarką o wysokich parametrach silnika, która będzie bezusterkowym wsparciem dla ambitnego ogrodnika hobbysty pracującego na większych trawnikach. Bezusterkowy, ochładzany powietrzem, czterozaworowy silnik ma wysoki wysoki moment obrotowy, co zezwala na uporanie się z gęstą i wysoką trawą.

Kosiarkę można błyskawicznie i z łatwością uruchomić dzięki funkcji elektrycznego rozrusznika. tylko przekręcić kluczyk. Urządzenie jest wyekwipowane w bezobsługowy akumulator, który ładuje się w czasie pracy.

Ładowarka do akumulatora jest także dołączona do zestawu. Można nią naładować z gniazdka także akumulator rozrusznika jeśli zajdzie taka potrzeba. Rączka do linki napędowej jest umiejscowiona w zasięgu ręki na poręcznie zaprojektowanym uchwycie.

zapewnia to większy komfort dzięki finezyjnemu uchwytowi i trzystopniowej skali regulacji. Napęd na tylne koła z możliwością odłączenia pozwala na koszenie wielkich powierzchni. Kosiarka szerokie tylne koła z łożyskami kulowymi, które umożliwiają pracę na niełatwych terenach.

Dzięki centralnej 6-poziomowej regulacji wysokości koszenia trawy, wysokość koszenia trawnika może zostać wcześniej ustawiona w prosty sposób. Konkretna pokrywa zrobiona jest z krytego proszkowo arkusza stali.

Trwały pojemnik na trawę o pojemności ok. 70 litrów ma dużo miejsca koniecznego podczas długiej pracy. Dzięki wskaźnikowi poziomu napełnienia pojemnika z łatwością zobaczysz kiedy jego opróżnienie jest konieczne.

dodatkowo adapter mulczu szatkuje ścinki trawy i rozprowadza je równo na powierzchni całego trawnika. Tam zostaną one w naturalny sposób rozłożone i posłużą jako naturalny nawóz. Alternatywnie można skosić dłuższą trawę za pomocą bocznego wyrzutu.

Kosiarka polecana jest do trawników do 1800 m² powierzchni.

1658.95 PLN