Einhell Einhell TE-AG 18
25 reviews

Einhell bezprzewodowa szlifierka kątowa TE-AG 18 Li, to najlżejsze urządzenie tego typu w swej klasie, niezastąpione przy pracach wymagających cięcia i szlifowania. Solidna pokrywa wyprodukowana pozostała z aluminium i jest oddzielona od silnika, co gwarantuje bardzo sprawną pracę. Funkcja miękkiego startu i zabezpieczenie przed ponownym uruchomieniem sprawia, iż urządzenie załącza się ekspresowo i sprawnie, a przy tym bezpiecznie. Funkcjonalny design z wygodną rączką i dodatkowa rączka da się ustawiać w 3 wygodnych pozycjach, co powoduje, że urządzenie z łatwością będzie trzymać. Usprawniona prowadnica powietrza będzie w trafny sposób chłodzić i redukować nacisk na ostrza w czasie realizowania pracy. Ochrona ostrza posiada szybką regulację, więc dopasowuje się do każdego zadania za pomocą 1 ruchu. Przy przegrzaniu załącza się ochrona, co daje dopełniające zabezpieczenie i gwarantuje odporność. Dzięki konkretnemu, lecz lekkiemu akumulatorowi 3,0 Ah Power X-Change, maszyna będzie lekka i nieskomplikowana do pracy. Postępowa technika litowo-jonowa zastała wykorzystana, by w prawie 100% uniemożliwiać jej rozładowaniu. Ergonomiczny wskaźnik naładowania da wgląd w liczba pozostałej energii. Częścią zestawu jest także prędko ładująca ładowarka, która da możliwość uzupełnienia baterii w 60 minut. W pakiecie znajduje się szlifierka kątowa z baterią 3,0 Ah i ładowarką, wszystko umieszczone w konkretnej walizce, która ułatwi transport i przechowywanie sprzętu. Tarcze szlifierskie i tnące nie są częścią przesyłki. Maksymalną wygodę zagwarantuje możliwość używania urządzenia z dowolna baterią z serii Power X-Change.

229.99 PLN
Einhell Einhell GC-PM 56 S HW
25 reviews

Einhell kosiarka spalinowa 80 L GC-PM 56 S HW to funkcjonalne, innowacyjne urządzenie, z linii sprzętów nowej generacji, które pozwoli w nietrudny sposób zadbać o ogród. Najróżniejsze funkcje i wykorzystane do produkcji wysokiej jakości materiały powodują, iż będzie to nieprzeciętny sprzęt dla ambitnych ogrodników. Potężny silnik OHV zapewni adekwatnyą moc, by ta napędzana na tylne koła kosiarka poradziła sobie z każdym terenem i zadaniem. Odpalisz ją bez najmniejszego wysiłku dzięki postępowemu systemowi szybkiego odpalania, lub przy pomocy linki Einhell, umieszczonej w wygodny sposób na rączce. By sprostać oczekiwaniom ogrodników, kosiarka nieszablonową funkcję 5w1, którą przełączać można tryby koszenia, mielenia, wyrzutu bocznego, tylnego lub zbierania. Wszystkie użyte systemy, Vortex Technology Deck w połączeniu z grabiami i ostrzem staranne cięcie i stosowne rezultaty koszenia. Wysokiej jakości powierzchnia tnąca została zaprojektowana, z uwzględnieniem przepływu, a także stworzona z jednego metalowego elementu. Inteligentny design i specjalny kształt, sprawia ze obracające się ostrza generują ssanie, które unosi trawę przed cięciem, gdyż wyłącznie wtedy jest cięta, rozdrabniana i wyrzucana z odpowiednią mocą. Połączenie ostrzy eliminuje potrzebę ich podmiany w trakcie zmiany trybu z koszenia na rozdrabnianie, oszczędzając tym samym czas i pieniądze użytkownika. Regulacja wysokości odbywa się w prosty sposób na 6 stopniach. Koła napędowe z łożyskami kulowymi wyposażono w specjalne opony, co sprawia, że poradzą sobie one choćby w nieprzystępnym terenie. Znaczny pojemnik na skoszoną trawę ze wskaźnikiem i 2 rączkami pozwoli pomieścić do 80 l trawy i opróżnić go w prosty sposób. Pomysł składanej rączki to 2 pozycje: czyszczenie i przechowywanie, a regulacja odbywa się w 3 poziomach. Uzupełniające miękkie uchwyty i wbudowana rączka upraszczająca transport ułatwia proces przenoszenia sprzętu. Uzupełniającą zaletą będzie narzędzie do czyszczenia, które wykorzystać można, po ustawieniu sprzętu w odpowiedniej pozycji. Pozycja ta sprawdzi się także w czasie przechowywania na minimalnej przestrzeni. Kosiarka polecana do trawników o powierzchni do 2200 m².

1419 PLN
Einhell Einhell GC-PM 47 S HW
25 reviews

mocna, efektywna i bezusterkowa kosiarka Einhell GC-PM 47 S HW sprawdzi się nadzwyczajnie przy pracy na pokaźniejszych powierzchniach trawników. Wyposażona w sporo funkcji i wysokiej jakości komponenty, doskonała dla zapalonych sympatyków ogrodów. Mocny silnik OHV gwarantuje sporą moc w każdych warunkach, tak więc napędzana na tylne koła kosiarka poradzi sobie idealnie w każdym terenie. Załączy się bez wysiłku, a to za sprawą nowoczesnego systemu odpalania Einhell, gdzie przewód rozruchowy przechowywany jest w rączce. By sprostać wszystkim wymaganiom Twojego ogrodu kosiarka wyposażona została w nieszablonową funkcjonalność 5w1, żeby łatwiej było dokonywać ustawień między koszeniem, mulczowaniem, wyrzutem bocznym, wyrzutem tylnym i zbieraniem skoszonej trawy do zbiornika. Nowoczesne podwozie Vortex Technology, w połączeniu z zaimplementowanym grzebieniem do trawy i połączonymi ostrzami zapewni staranne rezultaty koszenia. Wysokiej jakości metalowe, ruchome podwozie pozostało zaprojektowane, aby ułatwić przepływ i wykonane z jednego, metalowego elementu. Dzięki prawidłowo przemyślanemu designowi i kształtowi, obracające się ostrza generują solidne ssanie, co pozwala unieść trawę przed koszeniem. Urządzenie następnie ścina ją, rozdrabnia i wyrzuca ze znaczną mocą. Połączone ostrze 2w1 eliminuje potrzebę zamiany, w trakcie przełączania koszenia na mulczowanie, co z kolei pozwala zaoszczędzić czas oraz koszta zakupów różnych typów ostrzy. Centralne umiejscowienie regulacji wysokości cięcia na 6 poziomach znacznie usprawnia ustawienie wysokości pracy. Koła napędzające, z łożyskami kulkowymi, mają specjalnie wyprofilowane opony, tak więc kosiarka poradzi sobie w każdym terenie. Znaczny zbiornik na trawę ze wskaźnikiem zapełnienia i 2 rączkami pomieści do 75 l trawy, co czyni go nieprzeciętnym do wykorzystania przy obfitych powierzchniach, a na dodatek daje wygodę opróżniania, z użyciem obu dłoni. Einhell używa unikatowego modelu rączki, do czyszczenia, a także pozycji przechowywania, a także przy ustawieniu na 3 stopniach wysokości. Dodatkowy miękki uchwyt i uchwyty do przenoszenia upraszczają transport. Sprzęt zaopatrzono też w narzędzia do czyszczenia po ustawieniu kosiarki w takiej pozycji. Stanie na wysokości zadania ona także podczas przechowywania na niepokaźnej nawet przestrzeni. Polecana do trawników o powierzchni do 1400 m².

1119 PLN