Bosch Bosch SPV50E70
25 reviews

Życzysz sobie zmywarki najwyższej jakości, w której zmieści się więcej aniżeli w innych? Modele z Serie | 4 proponują niezwykłą łatwość załadunku i są prawdziwymi ekspertami od profesjonalnego użycia przestrzeni dzięki koszom z regulowaną wysokością.

Czytelny ekran powiadamia o czasie pozostałym do ukończenia programu, a także o potrzebie uzupełnienia soli albo płynu nabłyszczającego. Z naszymi zmywarkami praca w kuchni staje się o dużo lżejsza, a Ty zyskujesz więcej wolnego czasu.

Najważniejsze parametry urządzenia ActiveWater - niskie zużycie wody i energii. Optymalizacja działania detergentów. 10 lat gwarancji przed przerdzewieniem. Dożywotnia ochrona przed zalaniem. Nad wyraz cicha praca urządzenia.

staranne mycie naczyń. Dioda sygnalizująca o energiczności urządzenia. Zmywanie do 50% szybciej. Technika ActiveWater - niskie zużycie wody i energii progresywna technologia ActiveWater gwarantuje maksymalną wydajność, a także ekologiczne płukanie z genialnymi rezultatami.

Oszczędność wody i energii wynika z dokładnie zaprojektowanego systemu ukierunkowania rozprowadzania wody, optymalizacji technologii filtrów, szybszego nagrzewania oraz wyższej wydajności pompy. Wszystkie te czynniki wpływają na produktywniejszy przepływ wody.

technika ActiveWater - niskie zużycie wody i energii nowoczesna technika ActiveWater zagwarantuje maksymalną efektywność i naturalne płukanie z rewelacyjnymi rezultatami. Oszczędność wody i energii wynika z dokładnie zaprojektowanego systemu ukierunkowania rozprowadzania wody, optymalizacji technologii filtrów, szybszego nagrzewania oraz wyższej skuteczności pompy.

Wszystkie te czynniki wpływają na produktywniejszy przepływ wody. Energooszczędny i supercichy silnik EcoSilence Drive™ zastrzeżony napęd EcoSilence Drive™ zapewnia nad wyraz cichą i energooszczędną pracę zmywarki.

W odróżnieniu od silników tradycyjnych, EcoSilence Drive™ pracuje bez szczotek, redukując tarcie. To właśnie dlatego jest tak niewiarygodnie cichy i zużywa mało energii. Bez względu na wybrany program zmywarka z tym silnikiem gwarantuje uzyskanie najlepszego rezultatu najmniejszym kosztem.

Energooszczędny i supercichy silnik EcoSilence Drive™ opatentowany napęd EcoSilence Drive™ zapewnia stanowczo cichą i energooszczędną pracę zmywarki. W odróżnieniu od silników tradycyjnych, EcoSilence Drive™ pracuje bez szczotek, redukując tarcie.

To właśnie dlatego jest tak niewiarygodnie cichy i zużywa niedużo energii. Bez względu na wybrany program zmywarka z tym silnikiem zagwarantuje uzyskanie najlepszego rezultatu najmniejszym kosztem. System DuoPower™ – patent na staranne mycie Rozbudowany system zraszania DuoPower™ w górnym koszu optymalizuje cyrkulację wody dla osiągnięcia wspaniałych rezultatów zmywania.

Dzięki nim woda dociera do każdego zakamarka komory, nie pomijając żadnego naczynia. Dwa górne ramiona zraszające w połączeniu z dolnym genialnie lśniące mycie, a polepszona cyrkulacja wody zagwarantuje ochronę delikatnego szkła i porcelany.

System DuoPower™ – patent na dokładne mycie Rozbudowany system zraszania DuoPower™ w górnym koszu optymalizuje cyrkulację wody dla osiągnięcia rewelacyjnych rezultatów zmywania. Dzięki nim woda dociera do każdego zakamarka komory, nie pomijając żadnego naczynia.

Dwa górne ramiona zraszające w połączeniu z dolnym nieprzeciętnie lśniące mycie, a polepszona cyrkulacja wody zagwarantuje ochronę subtelnego szkła i porcelany. InfoLight – pełen komfort danych intensywność zmywarki zawiadamia czerwona wiązka światła emitowana na podłogę w trakcie pracy urządzenia.

Po zakończeniu programu światło automatycznie gaśnie. Dzięki czemu nie trzeba uchylać drzwi urządzenia aby sprawdzić czy zmywarka zakończyła pracę. InfoLight – pełen komfort informacji energiczność zmywarki informuje czerwona wiązka światła emitowana na podłogę podczas pracy urządzenia.

Po zakończeniu programu światło samoczynnie gaśnie. Dzięki czemu nie trzeba uchylać drzwi urządzenia aby sprawdzić czy zmywarka zakończyła pracę. Zmywaj dwa razy szybciej z funkcją VarioSpeed dzisiaj liczy się tempo i efektywność, stąd pomysł na funkcje redukujące czas trwania procesu.

Funkcję VarioSpeed można dołączyć do każdego programu, przyspieszając dwukrotnie jego przebieg z zachowaniem świetnego efektu! starczy wcisnąć jeden przycisk. Zmywaj dwa razy szybciej z funkcją VarioSpeed dzisiaj liczy się tempo i skuteczność, stąd pomysł na funkcje redukujące czas trwania cyklu.

Funkcję VarioSpeed można dołączyć do każdego programu, przyspieszając dwukrotnie jego przebieg z zachowaniem doskonałego efektu! starczy wcisnąć jeden przycisk. Zmywarki Bosch – w 100% nieprzemakalne Elektroniczny system bezpieczeństwa AquaStop wykorzystywany w zmywarkach Bosch zagwarantuje bezusterkową ochronę przed zalaniem mieszkania.

Składa się z 2 elektrozaworów na wężu doprowadzającym wodę i zabezpieczeń we wnętrzu. Patentowy wąż zaopatrzony jest w dodatku w p..

1049 PLN
Bosch Bosch HGD745250L
25 reviews

Kuchnia Bosch HGD 745250 L. Wolnostojąca kuchnia gazowo elektryczna z 4 rodzajami grzania w piekarniku i płytą gazową. Piekarnik efektywną klasę energetyczną, która zużywa niewielką liczba energii w czasie pracy. Urządzenie posiada termoobieg oraz system chłodnego frontu, który zapewnia uzupełniające bezpieczeństwo. Pojemna komora piekarnika pomieści 66 litrów.

parametry produktu:

wyświetlacz: prezentuje godzinę i zawiadamia, że piekarnik jest rozgrzany
Termoobieg 3D Plus: nieprzeciętne rezultaty pieczenia.
Klasa produktywności energetycznej A: świetne pieczenie przy niskim zużyciu energii.
Chłodny front 40° C: dla bezpieczeństwa Twojego i twojej rodziny
prędkie nagrzewanie: nagrzewa do 30% szybciej zużywając tyle samo energii

Piekarnik wielofunkcyjny (8 rodzajów grzania): rozmrażanie, Termoobieg 3D Plus, grzanie górne/dolne, funkcja pizza, grill z termoobiegiem, grzanie dolne, mały grill o zmiennej powierzchni, duży grill o zmiennej powierzchni.
właściwości charakterystyczne:

 • Grill w górnej części piekarnika do szybkiego przygotowywania zapiekanek, grzanek lub kiełbasek bez konieczności rozgrzewania całego urządzenia.
 • Termoobieg, który sprawia, że w każdym miejscu piekarnika temperatura jest taka sama, a potrawę możesz piec krócej i w niższej temperaturze.
 • Metalowe drabinki, które nie niszczą wnętrza piekarnika i prosto się demontują.
 • Możliwość rozmrażania mrożonek: mięsa, ryb albo warzyw. Funkcja ta przyda Ci się, gdy musisz momentalnie przygotować danie z zamrożonych produktów.
 • Zabezpieczenie przed oparzeniem się o drzwi piekarnika, dzięki niskiej temperaturze utrzymywanej na zewnętrznej szybie urządzenia
 • Funkcję "pizza" asygnowaną do przygotowania pizzy w domowych warunkach. Wentylator równomiernie rozprowadza ciepło w komorze piekarnika, co powoduje, że ciasto staje się chrupiące.
 • Zabezpieczenie, które automatycznie odcina dopływ gazu w przypadku zgaśnięcia płomienia. W ten sposób w pomieszczeniu nie mieści się gaz.
 • samoczynną zapalarkę gazu zintegrowaną z pokrętłami. Wystarczy wtedy, iż przekręcisz pokrętło, a uzyskasz płomień.

1578.6 PLN
Bosch Bosch WLG24261PL
25 reviews

W domach pokaźniejszych rodzin codziennie piętrzą się sterty ciuchów oczekujących na pranie. Najlepiej byłoby momentalnie uporać się z tym problemem, nie przepłacając za prąd. Jeśli chcesz prać według własnego uznania, należy wybrać urządzenie sprężyste i nieskomplikowane w obsłudze.

Pralki Serie | 4 z funkcją VarioPerfect® są tworzone dla Twoich potrzeb: pracują według życzenia do 65% szybciej albo do 50% oszczędniej. Modele z silnikiem EcoSilnce Drive są nie tylko przychylne użytkownikowi,jednocześnie bezusterkowe, trwałe i stanowczo ciche.

proponują rewelacyjną skuteczność prania przy wysokiej energooszczędności. Najważniejsze parametry urządzenia Pranie do 65% szybciej albo do 50% oszczędniej! Oszczędność wody i energii. Pranie o każdej porze. Funkcja dołożenia prania.

Ochrona przed zalaniem. Program Super niedługi - czyste pranie w 15 minut! Urządzenia z klasą sprawności energetycznej A+++ są najmocniej oszczędne. VarioPerfect® - oszczędzaj czas lub energię.

Dzięki tej funkcji każdy może wyprać ubrania tak, jak jest mu najwygodniej: bardzo albo nad wyraz oszczędnie. Jeśli zależy Ci na czasie, włącz opcję TimePerfect; jeśli chcesz oszczędzać energię i bronić środowisko naturalne, zastosuj opcję EcoPerfect.

VarioPerfect® pozwala aktywować jeden z rodzajów w różnorodnych programach prania. Dzisiaj nie musisz wybierać między pralką szybką, a oszczędną – to pralka dopasuje się do Twojego rytmu! Jak to działa? Pralka zużywa najwięcej energii do podgrzania wody.

Jeśli chcemy skrócić czas, grzałka musi pracować z obszerniejszą mocą. Jeśli wydłużymy pranie, pralka do podgrzania wody będzie potrzebowała mniej energii. To tak jak z jazdą samochodem. Jeśli chcesz dojechać gdzieś szybko – auto spala więcej paliwa.

A jeśli jedziesz ekonomicznie, to zajmie Ci to więcej czasu. VarioPerfect® - oszczędzaj czas lub energię. Dzięki tej funkcji każdy może wyprać ubrania tak, jak jest mu najwygodniej: szczególnie lub wyjątkowo oszczędnie.

Jeśli zależy Ci na czasie, włącz opcję TimePerfect; jeśli chcesz oszczędzać energię i bronić środowisko naturalne, zastosuj opcję EcoPerfect. VarioPerfect® pozwala aktywować jeden z rodzajów w różnych programach prania.

dzisiaj nie musisz wybierać między pralką szybką, a oszczędną – to pralka przystosuje się do Twojego rytmu! Jak to działa? Pralka zużywa najwięcej energii do podgrzania wody. Jeśli chcemy skrócić czas, grzałka musi pracować z obszerniejszą mocą.

Jeśli wydłużymy pranie, pralka do podgrzania wody będzie potrzebowała mniej energii. To tak jak z jazdą samochodem. Jeśli chcesz dojechać gdzieś momentalnie – auto spala więcej paliwa. A jeśli jedziesz ekonomicznie, to zajmie Ci to więcej czasu.

ActiveWater™ – inteligentne zużycie wody technologia ActiveWater™ oszczędza wodę i ogranicza koszty dzięki dwustopniowemu czujnikowi, który rozpoznaje ilość prania w bębnie. Pralki firmy Bosch samoczynnie oceniają wagę załadowanej odzieży i dopasowują do niej ilość wody i ani kropli więcej.

ActiveWater™ – inteligentne zużycie wody technologia ActiveWater™ oszczędza wodę i obniża koszty dzięki dwustopniowemu czujnikowi, który rozpoznaje ilość prania w bębnie. Pralki marki Bosch automatycznie oceniają wagę załadowanej odzieży i dopasowują do niej liczba wody i ani kropli więcej.

Program Super niedługi 15/30 Jeśli chcesz przeprać lekko zabrudzone ubrania, np. Koszulkę noszoną poprzez jeden dzień, włącz program Super krótki. Daj naszej pralce 15 minut ‒ w tym czasie wypierze, wypłucze i odwiruje Twoją odzież.

Program Super niedługi 15/30 Jeśli chcesz przeprać lekko zabrudzone ubrania, np. Koszulkę noszoną przez jeden dzień, włącz program Super niedługi. Daj naszej pralce 15 minut ‒ w tym czasie wypierze, wypłucze i odwiruje Twoją odzież.

Start / Pauza z opcją dołożenia prania Zapomniałeś o koszulce, jeansach, a może skarpetce? Przycisk Start / Pauza umożliwia dokładanie rzeczy do bębna w każdym momencie, jeśli tylko proces prania na to pozwala.

Klasa wydajności energetycznej A+++ Cenisz sobie oszczędność? Wszystkie nasze pralki mają najwyższą klasę sprawności energetycznej A+++. Z marką Bosch bronisz środowisko i oszczędzasz na rachunkach za prąd.

Dzięki automatyce wagowej nasze pralki kontrolują oraz liczba prania i pobierają jedynie tyle wody i energii, ile jest potrzebne do danego procesu. Najlepszy efekt prania i płukania osiągamy zatem najniższym kosztem.

Programowanie czasu startu Dzięki elektronicznemu sterowaniu czas prania można nastawić tak, aby pranie było gotowe na mocną godzinę np. Po Twoim powrocie do domu. Wielostopniowa ochrona przed zalaniem Urządzenia firmy Bosch wyekwipowane są w wielostopniową ochronę przed zalaniem, także w czasie awarii zasilania.

w dodatku wybrane modele mają sysytem bezpieczeństwa AquaStop.

1099 PLN
Bosch Bosch SMV46KX00
25 reviews

AquaStop System AquaStop składa się z 2 elektrozaworów na wężu doprowadzającym wodę i elementu zabezpieczającego wewnątrz urządzenia. W sytuacji przecieku we wnętrzu urządzenia woda zawiera się na dnie zmywarki, a znajdujący się tam pływak sygnalizuje awarię. Zapewniamy pełne bezpieczeństwo Twojego mieszkania lub rekompensatę ewentualnych szkód. Program szkło 40° Nowy program szkło 40° finezyjnie czyści szklane naczynia, takie jak kryształowe kieliszki, jednocześnie zapewniając stosowne warunki suszenia i oszałamiający lśnienie. Efekt ten jest osiągany przez obniżenie temperatury i wydłużenie czasu suszenia. Rezultaty tak subtelnego czyszczenia są po prostu zniewalające. Opóźnienie czasu startu Dzięki funkcji opóźnienia czasu startu możesz ustawić wybrany program ia następnie czasu jego rozpoczęcia. Funkcja ta sprawia, iż korzystanie z urządzenia jest wygodniejsze, umożliwiając rozpoczęcie programu w dowolnej chwili w ciągu dnia, gdy jesteś w pracy i w nocy. Po uruchomieniu programu na wyświetlaczu pojawia się czas pozostały do jego zakończenia. Detektor załadunku czujnik załadunku dozuje wodę adekwatnie do ilości mytych naczyń. Zapewnia on słuszny wybór parametrów choćby w sytuacji połowicznego albo częściowego zapełnienia zmywarki, oszczędzając wodę i prąd. Program TurboSpeed 20 min Oto nowy program TurboSpeed 20 min. Pasuje on nieprzeciętnie do zmywania świeżo zabrudzonych talerzy i szklanek, które są pilnie niezbędne w kuchni. Program zawdzięcza swą niezwykłą szybkość funkcji wstępnego podgrzewania wody w zbiorniku, co pozwala osiągnąć rekordowo niedługi czas trwania zmywania wynoszący zaledwie 20 min. To znakomity wybór, gdy chcemy zmyć sporo szklanek w trakcie trwającego przyjęcia. W przypadku tego programu zaleca się użytkowanie detergentu w proszku. Programy samoczynne Zużycie wody, jej temperatura oraz czas płukania są skrupulatnie dobierane pod kątem stopnia zabrudzenia. Dzięki czemu można uzyskać najlepsze rezultaty, równocześnie oszczędzając wodę i energię. InfoLight energiczność zmywarki zawiadamia czerwona wiązka światła emitowana na podłogę w trakcie pracy urządzenia. Po zakończeniu programu światło samoczynnie gaśnie. Technika ochrony szkła Ponieważ miękka woda niszczy szkło, zmywarki firmy Bosch z technologią ochrony szkła stale regulują stopień jej twardości. Dzięki temu cenne kieliszki i delikatna porcelana są zawsze zmywane ze szczególną troską. EcoSilence Drive Ekonomiczny silnik EcoSilence Drive został specjalnie opracowany pod kątem zwiększenia efektywności czyszczenia. Użycie tego nad wyraz cichego i produktywnego silnika zagwarantuje mniejsze zużycie energii. Bezszczotkowy silnik EcoSilence jest wyjątkowo cichy i samoczynnie gwarantuje najlepsze rezultaty. Oszczędne zarządzanie wodą Funkcja inteligentnego, oszczędnego zarządzania wodą pozwala osiągnąć niewielkie zużycie zasobów na każdy proces zmywania. Przykładowo zmywarka ActiveWater Eco zużywa zaledwie 6 litrów wody w programie standardowym z opcją zoptymalizowanego, higienicznego czyszczenia. AquaSensor detektor AquaSensor reguluje zużycie wody w zależności od rodzaju i stopnia zabrudzenia, sterując płukaniem przy pomocy wiązki światła. Cykl płukania podlega ocenie zależnie od ilości resztek, tłuszczu albo pozostałości detergentów w wodzie — na tej podstawie podejmowana jest decyzja o jego ewentualnym wydłużeniu. Wymiennik ciepła Zmywarki zaopatrzone w wymienniki ciepła istotnie delikatne zmywanie finezyjnych kieliszków i porcelany. Woda jest wstępnie podgrzewana w zbiorniku do płukania, co pozwala uniknąć nagłych zmian temperatury. Funkcja VarioSpeed Plus Możesz zastosować funkcji VarioSpeed Plus,idealnie umyć i wysuszyć pełny załadunek naczyń w najkrótszym realnym czasie. Za dotknięciem jednego przycisku, czas płukania ulega skróceniu choćby o 66%, z zachowaniem wysokiej skuteczności czyszczenia. Starczy włączyć funkcję VarioSpeed Plus, gdy Ci trzeba czystych naczyń, np. W trakcie uroczystości rodzinnych czy imprez urodzinowych.

1599 PLN
Bosch Bosch SMS50D48
25 reviews

Szukasz bezawaryjnego sprzętu prawidłowej jakości, biorąc zwykle pod uwagę funkcjonalność i stosunek jakości do ceny? Zmywarki z Serie | 2 spełnią te wymogi. Dzięki funkcji AquaStop, gwarantują 100% ochronę przed ewentualnymi szkodami wyrządzonymi przez wodę.

poprzez cały czas eksploatacji urządzenia. Najważniejsze właściwości urządzenia ActiveWater - niskie zużycie wody i energii. Nieskomplikowana pielęgnacja urządzenia. Optymalizacja działania detergentów. 10 lat gwarancji przed przerdzewieniem.

Dożywotnia ochrona przed zalaniem. Szczególnie cicha praca urządzenia. Zmywanie do 50% szybciej. Program skrócony 45° - zmywanie w czasie krótszym niż 30 min. Technika ActiveWater - niskie zużycie wody i energii innowacyjna technologia ActiveWater zapewnia maksymalną skuteczność oraz naturalne płukanie z idealnymi rezultatami.

Oszczędność wody i energii wynika z precyzyjnie zaprojektowanego systemu ukierunkowania rozprowadzania wody, optymalizacji technologii filtrów, szybszego nagrzewania, a także wyższej produktywności pompy. Wszystkie te czynniki wpływają na efektywniejszy przepływ wody.

technika ActiveWater - niskie zużycie wody i energii progresywna technologia ActiveWater zapewnia maksymalną efektywność oraz naturalne płukanie z wspaniałymi rezultatami. Oszczędność wody i energii wynika z precyzyjnie zaprojektowanego systemu ukierunkowania rozprowadzania wody, optymalizacji technice filtrów, szybszego nagrzewania, a także wyższej skuteczności pompy.

Wszystkie te czynniki wpływają na sprawniejszy przepływ wody. Energooszczędny i supercichy silnik EcoSilence Drive™ zastrzeżony napęd EcoSilence Drive™ gwarantuje bardzo cichą i energooszczędną pracę zmywarki.

W odróżnieniu od silników tradycyjnych, EcoSilence Drive™ pracuje bez szczotek, redukując tarcie. To właśnie dlatego jest tak niewiarygodnie cichy i zużywa niewiele energii. Bez względu na wybrany program zmywarka z tym silnikiem zagwarantuje uzyskanie najlepszego rezultatu najmniejszym kosztem.

Energooszczędny i supercichy silnik EcoSilence Drive™ opatentowany napęd EcoSilence Drive™ gwarantuje stanowczo cichą i energooszczędną pracę zmywarki. W odróżnieniu od silników tradycyjnych, EcoSilence Drive™ pracuje bez szczotek, redukując tarcie.

To właśnie dlatego jest tak niewiarygodnie cichy i zużywa niedużo energii. Bez względu na wybrany program zmywarka z tym silnikiem gwarantuje uzyskanie najlepszego rezultatu najmniejszym kosztem. Zmywaj dwa razy szybciej z funkcją VarioSpeed teraz liczy się tempo i skuteczność, stąd pomysł na funkcje redukujące czas trwania procesu.

Funkcję VarioSpeed można dołączyć do każdego programu, przyspieszając dwukrotnie jego przebieg z zachowaniem znakomitego efektu! wystarczy wcisnąć jeden przycisk. Zmywaj dwa razy szybciej z funkcją VarioSpeed teraz liczy się tempo i efektywność, stąd pomysł na funkcje redukujące czas trwania procesu.

Funkcję VarioSpeed można dołączyć do każdego programu, przyspieszając dwukrotnie jego przebieg z zachowaniem znakomitego efektu! wystarczy wcisnąć jeden przycisk. Zmywarki Bosch – w 100% nieprzemakalne Elektroniczny system bezpieczeństwa AquaStop użytkowany w zmywarkach Bosch gwarantuje niezawodną ochronę przed zalaniem mieszkania.

Składa się z 2 elektrozaworów na wężu doprowadzającym wodę i zabezpieczeń w środku. Patentowy wąż wyekwipowany jest ponadto w płaszcz ochronny. Pojawienie się wody we wnętrzu komory aktywuje detektor przy kranie, który natychmiast zamyka jej dopływ, uniemożliwiając wyciekowi.

czujka zamyka także dopływ wody po zasygnalizowaniu nieszczelności węża. Zmywarki Bosch z systemem AquaStop objęte są specjalną gwarancją bezpieczeństwa dla Twojego domu (z klauzulą rekompensaty ewentualnych szkód).

Zmywarki Bosch – w 100% nieprzemakalne Elektroniczny system bezpieczeństwa AquaStop wykorzystywany w zmywarkach Bosch zapewnia bezawaryjną ochronę przed zalaniem mieszkania. Składa się z 2 elektrozaworów na wężu doprowadzającym wodę oraz zabezpieczeń wewnątrz.

Patentowy wąż wyposażony jest na dodatek w płaszcz ochronny. Pojawienie się wody wewnątrz komory aktywuje detektor przy kranie, który natychmiast zamyka jej dopływ, zapobiegając wyciekowi. Sensor zamyka także dopływ wody po zasygnalizowaniu nieszczelności węża.

Zmywarki Bosch z systemem AquaStop objęte są specjalną gwarancją bezpieczeństwa dla Twojego domu (z klauzulą rekompensaty ewentualnych szkód). Czujnik załadunku - oszczędność wody i energii Zmywarki Bosch nastawione są na optymalizację zmywania, dlatego wyekwipowane zostały w czujniki mierzące minimalną, niezbędną ilość wody w urządzeniu.

detektor załadunku dozuje wodę odpowiednio do ilości mytych naczyń, pamiętając o tym żeby w zmywarce cyrkulowała minimalna potrzebna do rewelacyjnego zmycia naczyń liczba wody. Zagwarantuje on adekwatny dobór parametrów choćby w sytuacji połowicznego lub częściowego zapełnienia zmywarki, oszczędzając wodę i prąd.

sensor załadunku - oszczędność wody i energii Zmywar..

1171.08 PLN
Bosch Bosch MUMXL20
25 reviews

Promocja! 1. Kup jeden z objętych promocją robotów kuchennych z linii: MUM4, MUM5, MUMXL, MUMXX lub OptiMUM i odbierz do 250 złotych premii. Rabat w wysokości 50 zł brutto – za zakup Urządzenia z linii MUM4, o modelu: MUM4405, MUM4407, MUM4409, MUM4426, MUM4427, MUM4655EU, MUM4657, MUM4825, MUM4856EU, MUM4875EU, MUM4880; Rabat w wysokości 100 zł brutto – za zakup Urządzenia z linii MUM5; o modelu: MUM52110, MUM52120, MUM52130, MUM52130BN, MUM52131; Rabat w wysokości 150 zł brutt o – za zakup Urządzenia z linii MUM5; o modelu: MUM54240, MUM54251, MUM55761, MUM56Z40, MUM57830, MUM57860, MUM58020, MUM58224, MUM58250, MUM58258, MUM58420, MUM58720, MUM58920, MUM58L20; Rabat w wysokości 250 zł brutto – za zakup Urządzenia z linii MaxxiMUM lub OptiMUM, o modelu: MUMXL10T, MUMXL20C, MUMXL20W, MUMXL40G, MUMXX20G, MUMXX20T, MUMXX40G, MUM9B33S12, MUM9B34S27; 2. Wypełnij kupon zgłoszeniowy, który wynajdziesz na ulotce promocyjnej lub na stronie bosch-home.pl 3. Wyślij zgłoszenie online albo listem poleconym do dnia 7.06.2017 r. W przypadku zgłoszenia listem poleconym o zachowaniu terminu decyduje data stempla pocztowego. 4. W terminie 60 dni od daty wpłynięcia zgłoszenia zgodnego z regulaminem otrzymasz na podane konto bankowe kwotę premii. Obowiązuje ograniczona pula premii. Detaly promocji znajdują sie w regulaminie przystępnym na stronie: www.bosch-home.pl kolekcja robotów kuchennych MaxxiMUM to najwyższa jakość, na którą składa się mnóstwo detali: trójwymiarowy system mieszania 3D PlanetaryMixing , inteligentny czujka ciasta gwarantujący stałą prędkość mieszania, fachowe mieszadła oraz obszerna misa o objętości 5,4l i silnik o mocy 1600 W - przekonaj się na własne oczy! Najważniejsze atrybuty urządzenia najszczególniejszy silnik na rynku. Idealny efekt mieszania. Proste unoszenie ramienia. Nieskomplikowane dodawanie składników. Misa o obszerności 5,4 l. Maksimum bezpieczeństwa przy wykorzystywaniu robota oporny na temperaturę mikser kielichowy. Genialne wyrabianie nawet ciężkich ciast. Silnik o mocy 1600 W . Najwyższa moc — tylko w ofercie marki Bosch Ten silnik o znacznej mocy 1600 W zagwarantuje najwyższy, fachowy standard działania. Zapewnia szybkie i doskonałe rezultaty z zachowaniem stałej, wysokiej jakości choćby podczas wyrabiania nieprzystępnych ciast na chleb i makaron. Silnik o mocy 1600 W . Najwyższa moc — wyłącznie w ofercie producenta Bosch Ten silnik o szerokiej mocy 1600 W zagwarantuje najwyższy, profesjonalny kanon działania. Zapewnia prędkie i nadzwyczajne rezultaty z zachowaniem stałej, wysokiej jakości nawet w trakcie wyrabiania niełatwych ciast na chleb i makaron. Planetarny system mieszania 3D progresywna, nieszablonowa przekładnia planetarna systemu mieszania zagwarantuje stały, dynamiczny ruch mieszadeł w trzech kierunkach. Dzięki temu cała zawartość misy jest wyrabiana bardzo skrupulatnie, bez pozostawiania resztek ciasta na jej brzegu. Planetarny system mieszania 3D progresywna, unikatowa przekładnia planetarna systemu mieszania gwarantuje stały, dynamiczny ruch mieszadeł w trzech kierunkach. Dzięki temu cała zawartość misy jest wyrabiana wyjątkowo dokładnie, bez pozostawiania resztek ciasta na jej brzegu. EasyArm Lift - unoszone ramię dla obszerniejszego komfortu nowoczesna funkcja EasyArm Lift gwarantuje jeszcze obszerniejszą wygodę wykorzystywania. Działa po naciśnięciu jednego przycisku i wspomaga podnoszenie ramienia wielofunkcyjnego, dzięki temu podmiana przystawek jest istotnie prosta, szybka i wygodna. EasyArm Lift - unoszone ramię dla pokaźniejszego komfortu nowoczesna funkcja EasyArm Lift zapewnia jeszcze obszerniejszą wygodę stosowania. Działa po naciśnięciu jednego przycisku i wspomaga podnoszenie ramienia wielofunkcyjnego, dzięki czemu zamiana przystawek jest wyjątkowo prosta, szybka i wygodna. EasyFill – nieskomplikowane dodawanie składników pokaźny, umieszczony w pokrywie lejek znacznie usprawnia dodawanie części do misy w trakcie pracy. Dodatkowym ułatwieniem jest możliwość zatrzymania mieszadła w pozycji udostępniającej miejsce dla nowych części. EasyFill – proste dodawanie elementów obfity, umieszczony w pokrywie lejek znacznie usprawnia dodawanie składników do misy podczas pracy. Dodatkowym ułatwieniem jest możliwość zatrzymania mieszadła w pozycji udostępniającej miejsce dla nowych składników. Niezwykle wielka misa ze stali szlachetnej wyjątkowo znaczna misa ze stali szlachetnej o pojemności 5,4 l z dwoma komfortowymi oraz brzegiem usprawniający opróżnianie zawartości pozwala pomieścić do 3,5 kg ciasta. Bardzo duża misa ze stali szlachetnej bardzo pokaźna misa ze stali szlachetnej o obszerności 5,4 l z dwoma komfortowymi, a także brzegiem usprawniający opróżnianie zawartości pozwala pomieścić do 3,5 kg ciasta. Ostrze SuperCut bardzo ostry nóż SuperCut , w które wyekwipowane są miksery kielichowe, poradzi sobie nawet z nieprzystępnymi do krojenia owocami i warzywami tnąc je prosto i niesamowicie skrupulatnie.

1760 PLN
Bosch Bosch MUM58720
25 reviews

 • właściwości uzupełniające: łagodny rozbiegotwór w pokrywie do napełniania dodatkamischowek na kabel
 • właściwości dopełniające: schowek na przewódotwór w pokrywie do napełniania dodatkamiłagodny rozbieg
 • atrybuty dodatkowe: otwór w pokrywie do napełniania dodatkamischowek na kabelłagodny rozbieg
 • właściwości dopełniające: schowek na kabelłagodny rozbiegotwór w pokrywie do napełniania dodatkami
 • parametry uzupełniające: otwór w pokrywie do napełniania dodatkamiłagodny rozbiegschowek na przewód
 • parametry dodatkowe: łagodny rozbiegschowek na przewódotwór w pokrywie do napełniania dodatkami
 • Funkcje użytkowe: wyrabianie ciastamieszanie planetarnekrojenieubijaniekoktajlścieranie
 • Funkcje użytkowe: ścieranieubijaniekrojeniemieszanie planetarnekoktajlwyrabianie ciasta
 • Funkcje użytkowe: krojeniemieszanie planetarnekoktajlubijanieścieraniewyrabianie ciasta
 • Funkcje użytkowe: koktajlkrojenieścieranieubijaniewyrabianie ciastamieszanie planetarne
 • Funkcje użytkowe: krojeniemieszanie planetarnekoktajlubijaniewyrabianie ciastaścieranie
 • Funkcje użytkowe: ubijaniewyrabianie ciastakoktajlkrojenieścieraniemieszanie planetarne
 • Funkcje użytkowe: krojenieścieranieubijaniekoktajlwyrabianie ciastamieszanie planetarne
 • Funkcje użytkowe: ubijaniekrojeniewyrabianie ciastaścieraniekoktajlmieszanie planetarne
 • Funkcje użytkowe: koktajlmieszanie planetarnekrojenieścieraniewyrabianie ciastaubijanie
 • Funkcje użytkowe: krojenieścieraniewyrabianie ciastaubijaniemieszanie planetarnekoktajl
 • Funkcje użytkowe: koktajlmieszanie planetarneubijaniekrojenieścieraniewyrabianie ciasta
 • Funkcje użytkowe: koktajlmieszanie planetarnekrojeniewyrabianie ciastaścieranieubijanie
 • Funkcje użytkowe: miksowanie planetarnekoktajlkrojeniewyrabianie ciastaścieranieubijanie
 • Funkcje użytkowe: miksowanie planetarnekoktajlwyrabianie ciastaubijaniekrojenieścieranie
 • Funkcje użytkowe: koktajlmieszanie planetarneścieraniekrojenieubijaniewyrabianie ciasta
 • Funkcje użytkowe: miksowanie planetarneubijaniekrojenieścieraniekoktajlwyrabianie ciasta
 • Funkcje użytkowe: miksowanie planetarnekoktajlkrojenieubijanieścieraniewyrabianie ciasta
 • Funkcje użytkowe: miksowanie planetarnekoktajlkrojenieścieraniewyrabianie ciastaubijanie
 • Funkcje użytkowe: wyrabianie ciastakoktajlubijanieścieraniekrojeniemieszanie planetarne
 • Funkcje użytkowe: koktajlmieszanie planetarnewyrabianie ciastaścieraniekrojenieubijanie
 • Funkcje użytkowe: ubijaniewyrabianie ciastaścieraniemieszanie planetarnekrojeniekoktajl
 • Funkcje użytkowe: miksowanie planetarnekoktajlubijanieścieraniekrojeniewyrabianie ciasta
 • Funkcje użytkowe: koktajlkrojenieścieraniewyrabianie ciastaubijaniemieszanie planetarne
 • Funkcje użytkowe: wyrabianie ciastaścieraniekrojenieubijaniemieszanie planetarnekoktajl
 • Funkcje użytkowe: ubijaniewyrabianie ciastakrojenieścieraniemieszanie planetarnekoktajl
 • Funkcje użytkowe: mieszanie planetarnekoktajlkrojenieścieranieubijaniewyrabianie ciasta
 • ilość poziomów szybkości: 7
 • ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie: 1 szt.
 • Kod Producenta: MUM 58720
 • Kod producenta: MUM 58720
 • Kolor: metaliczno-czerwony
 • Materiał wykonania: plastikstal nierdzewna
 • Materiał wykonania: stal nierdzewnaplastik
 • Moc: 1000 W
 • Napięcie zasilania: 220-240 V
 • Napięcie zasilania: 220-240 V
 • Napięcie zasilania: 220-240
 • Opis marketingowy: Wielofunkcyjny robot planetarny z silnikiem o mocy 1000 Watt! szybkie i nieskomplikowane przygotowanie do 2,7 kg ciasta dzięki sporej misie ze stali rdzoodpornej specjalnie wyprofilowanej, a także dzięki mieszaniu 3D. Wygodna obsługa dzięki dźwigni EasyArmLift. Zestaw zawiera pomiędzy innymi akcesoria do ubijania i hak do wyrabiania ciasta, oraz rozdrabniacz z 3 tarczami do tarcia i krojenia. Urządzenie jest niezwykle bezpieczne dzięki zabezpieczeniu przed przeciążeniem. Wszystkie części, które mają kontakt z żywnością stworzone pozostały z plastiku bez dodatku BPA.
 • Orientacyjna waga brutto: 7600 g
 • Orientacyjna waga brutto opak. Zbior.: 7600 g
 • Regulacja szybkości: true
 • Strona www towaru: http://www.bosch-home.com/de/produkte/speisezubereitung/k%C3%BCchenmaschinen/mum-5-k%C3%BCchenmaschinen/MUM58720.html
 • Waga urządzenia: 6 kg
 • Waga urządzenia: 6 g
 • Waga z opakowaniem: 7,6 kg
 • rozmiary opakowania (Szer/Wys/Gł): 600x390x350 mm
 • rozmiary opakowania (Szer/Wys/Gł): 600x390x350 mm
 • Wyposażenie: misa 3,9 litra (max 2 kg ciasta) z polerowanej stali nierdzewnejpokrywakońcówka ubijającakońcówka mieszającahak do wyrabiania ciastablender 1,25 lrozdrabniaczpopychacz3 tarcze do tarcia, krojenia i mieszania: dwustronna do krojenia na plaste
 • Wyposażenie: misa 3,9 litra (max 2 kg ciasta) z polerowanej stali nierdzewnejpokrywakońcówka ubijającakońcówka mieszającahak do wyrabiania ciastablender 1,25 lrozdrabniaczpopychacz3 tarcze do tarcia, krojenia i mieszania: dwustronna do krojenia na plasterki - grubo/cienkodwustronna tarcza do tarcia na wiórki - grubo/drobnotarcza do tarcia - przeciętniepokrowiec na akcesoriaprzepisy na płycie DVD
 • Zabezpieczenia: ochrona przed przeciążeniemblokada zwolnienia ramienia stojaka
 • Zabezpieczenia: blokada zwolnienia ramienia stojakaochrona przed przeciążeniem

919 PLN
Bosch Bosch MUM54251
25 reviews

 • cechy uzupełniające: schowek na akcesoria
 • Długość kabla zasilającego: 1,1 m
 • Funkcje użytkowe: ubijaniewyrabianie ciastamiksowaniewyciskaniekrojenieścieranieucieranie
 • Funkcje użytkowe: wyrabianie ciastamiksowaniewyciskaniekrojenieścieranieucieranieubijanie
 • Funkcje użytkowe: ubijaniewyrabianie ciastawyciskaniemiksowaniekrojenieucieranieścieranie
 • Funkcje użytkowe: wyciskanieucieraniemiksowaniekrojeniewyrabianie ciastaścieranieubijanie
 • Funkcje użytkowe: wyrabianie ciastaubijaniemiksowaniewyciskanieścieranieucieraniekrojenie
 • Funkcje użytkowe: ubijaniewyrabianie ciastamiksowaniekrojeniewyciskanieucieranieścieranie
 • Funkcje użytkowe: wyciskaniekrojenieubijanieucieraniewyrabianie ciastamiksowanieścieranie
 • Funkcje użytkowe: wyrabianie ciastamiksowanieubijaniewyciskaniekrojenieucieranieścieranie
 • Funkcje użytkowe: wyrabianie ciastamiksowaniewyciskanieubijanieścieraniekrojenieucieranie
 • Funkcje użytkowe: miksowaniewyciskanieubijaniewyrabianie ciastakrojenieucieranieścieranie
 • Funkcje użytkowe: ubijaniewyrabianie ciastaucieraniemiksowaniewyciskaniekrojenieścieranie
 • Funkcje użytkowe: wyrabianie ciastaucieranieubijaniekrojenieścieraniewyciskaniemiksowanie
 • Funkcje użytkowe: wyciskaniekrojenieścieraniewyrabianie ciastaubijaniemiksowanieucieranie
 • Funkcje użytkowe: ucieraniewyciskanieścieraniekrojeniewyrabianie ciastamiksowanieubijanie
 • Funkcje użytkowe: wyciskanieucieraniekrojenieubijaniemiksowanieścieraniewyrabianie ciasta
 • Funkcje użytkowe: wyciskaniemiksowaniekrojeniewyrabianie ciastaubijanieucieranieścieranie
 • Funkcje użytkowe: krojenieucieraniemiksowaniewyciskaniewyrabianie ciastaścieranieubijanie
 • Funkcje użytkowe: wyrabianie ciastakrojenieucieraniemiksowaniewyciskanieścieranieubijanie
 • Funkcje użytkowe: ścieranieucieraniekrojeniewyciskaniemiksowanieubijaniewyrabianie ciasta
 • Funkcje użytkowe: wyrabianie ciastamiksowanieubijaniekrojeniewyciskanieścieranieucieranie
 • Funkcje użytkowe: krojenieścieranieubijaniewyrabianie ciastamiksowaniewyciskanieucieranie
 • Funkcje użytkowe: krojenieścieraniewyciskaniewyrabianie ciastamiksowanieubijanieucieranie
 • Funkcje użytkowe: ucieraniewyciskanieubijaniekrojenieścieraniewyrabianie ciastamiksowanie
 • Funkcje użytkowe: ścieranieucieranieubijaniekrojeniemiksowaniewyciskaniewyrabianie ciasta
 • Funkcje użytkowe: miksowanieścieranieucieranieubijaniekrojeniewyrabianie ciastawyciskanie
 • Funkcje użytkowe: krojeniewyrabianie ciastaścieranieucieranieubijaniemiksowaniewyciskanie
 • Funkcje użytkowe: ubijaniewyciskanieścieraniemiksowanieucieraniekrojeniewyrabianie ciasta
 • Funkcje użytkowe: wyciskanieucieraniemiksowaniewyrabianie ciastaścieranieubijaniekrojenie
 • Funkcje użytkowe: mieszanieucieraniewyciskaniewyrabianie ciastaubijanieścieraniekrojenie
 • Funkcje użytkowe: wyciskaniewyrabianie ciastaucieranieubijaniekrojeniemiksowanieścieranie
 • Funkcje użytkowe: krojenieubijanieścieraniewyrabianie ciastamiksowanieucieraniewyciskanie
 • Funkcje użytkowe: wyciskanieucieraniekrojeniewyrabianie ciastamiksowanieścieranieubijanie
 • Funkcje użytkowe: wyciskaniewyrabianie ciastaubijaniemiksowaniekrojenieścieranieucieranie
 • Funkcje użytkowe: miksowaniewyciskaniewyrabianie ciastaubijaniekrojenieścieranieucieranie
 • Funkcje użytkowe: ubijanieścieraniewyrabianie ciastamiksowaniekrojeniewyciskanieucieranie
 • Funkcje użytkowe: ubijanieucieraniekrojeniewyrabianie ciastaścieraniewyciskaniemiksowanie
 • Funkcje użytkowe: miksowaniewyciskaniewyrabianie ciastaścieraniekrojenieubijanieucieranie
 • liczba stopni prędkości: 7
 • ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie: 1 szt.
 • Kod producenta: MUM 54251
 • Kod Producenta: MUM 54251
 • Kolor: Biało-metaliczny
 • Materiał wykonania: Plastik
 • Materiał wykonania: plastik
 • Moc: 900 W
 • Napięcie zasilania: 220-240 V
 • Napięcie zasilania: 220-240 V
 • Napięcie zasilania: 220-240
 • Orientacyjna waga brutto: 10200 g
 • Orientacyjna waga brutto opak. Zbior.: 10200 g
 • Regulacja szybkości: true
 • Strona www artykułu: http://www.bosch-home.pl/produkty/niepokaźny-sprzet-kuchenny/roboty-kuchenne/MUM54251.html?source=browse
 • Waga urządzenia: 8,510 kg
 • Waga z opakowaniem: 10,310 kg
 • wymiary opakowania (Szer/Wys/Gł): 590x405x390 mm
 • wymiary opakowania (Szer/Wys/Gł): 590x405x390 mm
 • rozmiary urządzenia (Szer/Wys/Gł): 282x280x271 mm
 • rozmiary urządzenia (Szer/Wys/Gł): 282x280x271 mm
 • Wyposażenie: Pokrywa ochronna,Rozdrabniacz do warzyw i owoców,Misa ze stali szlachetnej,Maszynka do mielenia mięsa,Dzbanek miksera z tworzywa nienaturalnego,Płyta DVD z przepisami kulinarnymi, pokrowiec
 • Zabezpieczenia: ochrona przed przeciążeniemzabezpieczenie przed włączeniem przy nieprawidłowym montażuantypoślizgowe nóżki
 • Zabezpieczenia: zabezpieczenie przed włączeniem przy nieprawidłowym konstrukcjiochrona przed przeciążeniemantypoślizgowe nóżki
 • Zabezpieczenia: antypoślizgowe nóżkiochrona przed przeciążeniemzabezpieczenie przed włączeniem przy nieprawidłowym konstrukcji
 • Zabezpieczenia: antypoślizgowe nóżkizabezpieczenie przed włączeniem przy nieprawidłowym montażuochrona przed przeciążeniem
 • Zabezpieczenia: ochrona przed przeciążeniemantypoślizgowe nóżkizabezpieczenie przed włączeniem przy nieprawidłowym montażu
 • Zabezpieczenia: zabezpieczenie przed włączeniem przy nieprawidłowym konstrukcjiantypoślizgowe nóżkiochrona przed przeciążeniem

939 PLN
Bosch Bosch WVH30542
25 reviews

parametry produktu

 • skuteczność i zużycie
 • Klasa sprawności energetycznej: A
 • Zużycie energii pranie i suszenie 4.76 kWh, zużycie wody pranie i suszenie 57 L w programie bawełna 60
 • objętość: 7 kg pranie /4 kg suszenie
 • objętość bębna 53 l
 • Pranie i suszenie w jednym procesu 4 kg ubrań
 • prędkość wirowania: 1500 - 400 obr./min.
 • Programy i funkcje
 • Programy specjalne: Odświeżanie, Super niedługi 15', Wełna, finezyjne
 • Program specjalny: czyszczenie bębna
 • Opcje
 • VarioPerfect daje dobór jednej z dwóch opcji prania: TimePerfect, która skraca czas prania albo EcoPerfect, która znacząco zmniejsza zużycie energii. Obu opcji można uzyć w dowolnym programie prania (poza SuperKrótkim 15 i Wełną).
 • Przyciski: Menu, Zmiana, Suszenie
 • Funkcja auto suszenie, Programy czasowe
 • Komfort i bezpieczeństwo
 • AquaStop
 • Silnik Silnik EcoSilence Drive
 • sensor natężenia przepływu
 • W pełni elektroniczne sterowanie przy pomocy jednego pokrętła dla wszelkich programów
 • duży ekran oznajmiający o temperaturze, ilości obrotów, czasie pozostałym do zakończenia prania, opóźnieniu startu (max. 24 h), a także zabezpieczeniu przed odtwarciem urządzenia przez dzieci.
 • Bęben VarioSoft
 • technologia Air Condensation
 • System 3D-AquaSpar
 • Instrukcje ładowania
 • Automatyka wagowa
 • Kontrola ilości piany
 • Kontrola wyważenia urządzenia
 • Sygnał akustyczny zawiadamiający o zakończeniu programu
 • System samoczyszczenia kondesatora
 • Zabezpieczenie przed otwarciem przez dzieci
 • 32 cm-średnica drzwi,180° kąt otwarcia
 • Rama ze szklanym oknem
 • Drzwi otwierane w lewą stronę
 • Metalowy hak przy drzwiach
 • wygodna blokada
 • informacje technologiczne
 • Poziom hałasu pranie dB: 46
 • Poziom hałasu wirowanie dB: 74
 • rozmiary (W x SZ x G): 84.5 x 60 x 59 cm
 • Blat urządzenia nie daje się zdemontować.

3047.99 PLN
Bosch Bosch MUM58920
25 reviews

Wszechstronny robot kuchenny do zadań specjalnych: wielostronne wykorzystanie zarówno przy przygotowaniu domowych ciast i deserów a także w gotowaniu.

 • niezwykle solidny robot kuchenny: prosto przyrządzi ciasto drożdżowe nawet z 1 kg mąki + dodatki. Nowoczesna oraz solidny 1000 W silnik.
 • za każdym razem nadzwyczajnie wyrobione ciasto dzięki znacznej misie ze stali szlachetnej o pojemności 3,9 l i jej specjalnemu ukształtowaniu i planetarnemu ruchowi mieszadeł (3D). Maksymalnie 2,7 kg mieszanki / 1,9 kg ciasta drożdżowego.
 • prędkie i przystępne przechowywanie wyposażenia dzięki praktycznemu etui.
 • wygodna i łatwa zmiana akcesoriów dzięki funkcji EasyArmLift. Nieskomplikowane dodawanie elementów do misy dzięki samoczynnemu ustawieniu mieszadeł w położeniu neutralnym.
 • Wszechstronne wykorzystanie: przystawki do przygotowania ciasta oraz przystawki do krojenia warzyw i owoców na zróżnicowane sposoby, mikser.
dane technologiczne
 • nadzwyczajne rezultaty
 • Moc: 1000 W
 • Planetarny ruch mieszadeł: szybkie i niezwykle skrupulatne miksowanie wszystkich części, dzięki planetarnemu systemowi mieszania z specyficznym ruchem mieszadeł w trzech kierunkach równocześnie (3D)
 • 7-stopniowa regulacja szybkości i funkcja pracy pulsacyjnej
 • Elektroniczna regulacja prędkości gwarantuje płynną pracę urządzenia w trakcie przerabiania artykułów spożywczych
 • Wszechstronność
 • Możliwość jednostkowej rozbudowy o bogate wyposażenie dopełniające
 • Komfort
 • użyteczny schowek na kabel
 • EasyArmLift: nieskomplikowana obsługa urządzenia; upraszcza wymianę wyposażenia. Wspomaga podnoszenie i opuszczanie ramienia w 3 pozycjach
 • Łatwość utrzymania w czystości
 • Łagodny rozbieg
 • Funkcja automatycznego parkowania upraszczająca dodawanie składników do misy
 • Materiał/Design
 • Misa ze stali szlachetnej o pojemności 3,9 l - maksymalnie 2,7 kg lekkiego ciasta albo 1,9 kg ciasta drożdżowego
 • Wyposażenie
 • Hak do zagniatania ciasta, końcówka do ubijania, końcówka do mieszania
 • Rozdrabniacz do warzyw i owoców z 3 wymiennymi tarczami ze stali szlachetnej (5 funkcji): tarcza dwustronna do krojenia na plasterki (grube i nieduże), tarcza dwustronna do krojenia na wiórki (grube i minimalne) oraz tarcza do niepokaźnego tarcia
 • Mikser z tworzywa nienaturalnego o pojemności 1,25l
 • ergonomiczne etui do przechowywania wyposażenia
 • klarowna pokrywa misy broniąca przed rozpryskiwaniem, obszerny otwór usprawniający dodawanie elementów
 • Płyta DVD z przepisami kulinarnymi
 • Bezpieczeństwo
 • Wszystkie komponenty z tworzywa sztucznego są wolne od BPA.
 • Specjalne silikonowe przyssawki uniemożliwiające przesuwaniu się urządzenia w trakcie pracy
 • Ochrona przed przeciążeniem
 • Zabezpieczenie przed włączeniem urządzenia w sytuacji złego podłączenia wyposażenia dopełniającego
dane technologiczne
Funkcje ogólne

899 PLN
Bosch Bosch MUM58420
25 reviews

Robot kuchenny MUM 5 producenta Bosch pozwoli Ci nie tylko przygotować perfekcyjne potrawy,jeszcze cieszyć się rewelacyjną stylistyką. Dzięki szerokiej palecie barw, każdy wynajdzie robota MUM 5 dla siebie. Także jeżeli chodzi o skuteczność, MUM 5 spełnia wszystkie wymogi: potężny silnik i planetarny system mieszania w trzech kierunkach pozwalają równomiernie i prędko mieszać elementy. Pokaźna gama wyposażenia sprosta każdemu kulinarnemu wyzwaniu. Najważniejsze atrybuty urządzenia Wysoka efektywność. Wspaniały efekt mieszania. Maksimum bezpieczeństwa przy użytkowaniu robota nietrudne unoszenie ramienia. Szybkie krojenie warzyw i owoców. Możliwość przygotowania koktajli lub zup. Pokrowiec na akcesoria Silnik o mocy 1000 W Jeżeli chodzi o szybkie i komfortowe przygotowywanie obfitych ilości potraw i ciast, 1000 W silnik sprosta każdemu Twojemu wyzwaniu. Proponuje maksymalną wydajność i zagwarantuje perfekcyjne wyniki. Silnik o mocy 1000 W Jeżeli chodzi o szybkie i komfortowe przygotowywanie znacznych ilości potraw i ciast, 1000 W silnik sprosta każdemu Twojemu wyzwaniu. Proponuje maksymalną wydajność i zagwarantuje znakomite wyniki. Planetarny system mieszania 3D progresywna, wyjątkowa przekładnia planetarna systemu mieszania zagwarantuje stały, aktywny ruch mieszadeł w trzech kierunkach. Dzięki czemu cała zawartość misy jest wyrabiana niezwykle skrupulatnie, bez pozostawiania resztek ciasta na jej brzegu Planetarny system mieszania 3D progresywna, wyjątkowa przekładnia planetarna systemu mieszania gwarantuje stały, dynamiczny ruch mieszadeł w trzech kierunkach. Dzięki czemu cała zawartość misy jest wyrabiana stanowczo precyzyjnie, bez pozostawiania resztek ciasta na jej brzegu EasyArm Lift - unoszone ramię dla większego komfortu postępowa funkcja EasyArm Lift zagwarantuje jeszcze większą wygodę użytkowania. Działa po naciśnięciu jednego przycisku i wspomaga podnoszenie ramienia wielofunkcyjnego, dzięki czemu zamiana przystawek jest niezwykle prosta, szybka i komfortowa. EasyArm Lift - unoszone ramię dla większego komfortu innowacyjna funkcja EasyArm Lift zagwarantuje jeszcze większą wygodę wykorzystywania. Działa po naciśnięciu jednego przycisku i wspomaga podnoszenie ramienia wielofunkcyjnego, dzięki temu wymiana przystawek jest nad wyraz prosta, szybka i wygodna. Zestaw użytecznych końcówek W skład robota wchodzi zestaw końcówek: do zagniatania ciężkich ciast, do mieszania lekkich ciast i do ubijania, np. Śmietany, białek i masy na biszkopt. Teraz każde ciasto czy krem przygotujesz świetnie. Zestaw ergonomicznych końcówek W skład robota wchodzi pakiet końcówek: do zagniatania ciężkich ciast, do mieszania lekkich ciast i do ubijania, np. Śmietany, białek i masy na biszkopt. Dzisiaj każde ciasto czy krem przygotujesz genialnie. Rozdrabniacz do warzyw i owoców stanowczo wszechstronny - szybkie i proste rozdrabnianie, tarcie, a także cięcie rozmaitych elementów bezpośrednio do misy. Tarcze ze stali rdzoodpornej zapewniają naturalny smak przygotowanej potrawy i są nieskomplikowane do czyszczenia. Tarcze standardowe (5 funkcji): dwustronna tarcza do krojenia na plasterki (grube i cienkie), dwustronna tarcza do krojenia na wiórki (grube i cienkie), tarcza do nieznacznego tarcia, np. Czekolady. Rozdrabniacz do warzyw i owoców stanowczo wszechstronny - prędkie i proste rozdrabnianie, tarcie, a także cięcie najróżniejszych części bezpośrednio do misy. Tarcze ze stali nierdzewnej gwarantują naturalny smak przygotowanej potrawy oraz są nietrudne do czyszczenia. Tarcze typowe (5 funkcji): dwustronna tarcza do krojenia na plasterki (grube i cienkie), dwustronna tarcza do krojenia na wiórki (grube i cienkie), tarcza do drobnego tarcia, np. Czekolady. Mikser kielichowy prędkie i łatwe przygotowywanie zdrowych napojów, shake'ów albo nieszablonowych koktajli. Doskonała wszechstronność, np. Zmiksowanie zupy, kruszenie kostek lodu przystępne i szybkie przyrządzanie majonezu. Możliwość mycia w zmywarce (oprócz mocowania ostrza). Mikser kielichowy prędkie i przystępne przygotowywanie zdrowych napojów, shake'ów lub wyjątkowych koktajli. Doskonała wszechstronność, np. Zmiksowanie zupy, kruszenie kostek lodu nietrudne i szybkie przyrządzanie majonezu. Możliwość mycia w zmywarce (oprócz mocowania ostrza). Misa ze stali szlachetnej Misa ze stali szlachetnej o objętości 3,9 litra może pomieścić aż 1 kg mąki i pozostałe składniki o łącznej masie 2,7 kg. Misa ze stali szlachetnej Misa ze stali szlachetnej o obszerności 3,9 litra może pomieścić aż 1 kg mąki i pozostałe komponenty o łącznej masie 2,7 kg. Funkcje zapewniające bezpieczeństwo wykorzystywania Maksimum bezpieczeństwa w każdej sytuacji i każdym zastosowaniu: osłony na nieużywane części napędowe, mechanizm blokady bezpieczeństwa misy do mieszania, dodatkowy zatrzask pokrywy na akcesoriach i sporo innych funkcji gwarantujących dynamiczną ochronę.

920 PLN
Bosch Bosch GSR 12 V-15
25 reviews

Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka GSR 12 V-15 wraz z 2. Akumulatorami, 39 częsci komplet akcesoriów w torbie


12 V/2x 4 Ah Akumulator
Maksymalny moment obrotowy (miękki/twardy) 13/30 Nm
Ø śrub (maks.) 7 mm
Stopnie momentu obrotowego 20+1

Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa z krótką głowicą o długość 169 mm zapewniającą stosowną obsługę w sytuacji wszystkich wierceń i wkręcania nad głową i w trudno dostępnych miejscach. 2-biegowa przekładnia zapewnia konkretne wkręcanie z momentem 13 Nm w trakcie wiercenia (do 19 mm) i wkręcania (do 7 mm) zastosowana lampka LED do oświetlenia obszaru roboczego w ciemnych miejscach

Wyposażenie:
Obroty w prawo/w lewo · technika litowo-jonowa · Wskaźnik poziomu naładowania · Zintegrowane światło robocze LED · 20-stopniowa regulacja momentu obrotowego + 1 stopień wiercenia · Uchwyt z powłoką Softgrip · Przekładnia 2-biegowa · Jednotulejowy szybkozaciskowy uchwyt wiertarski z automatyczną blokadą wrzeciona · Hamulec silnika

dane techniczne:
informacje dotyczące wagi: z akumulatorem · Długość produktu: 169 mm · liczba załączonych baterii: 2 · ilość obrotów biegu jałowego: (1 - 2 bieg) 0 - 350/0 - 1300 rpm · Maksymalna średnica wiercenia: (drewno/stal) 19/10 mm · Maksymalny moment obrotowy: (miękki/twardy) 13/30 Nm · Napięcie: 12 V · objętość: 4 Ah · rodzaj ogniwa: Li-Ion · poziomy momentu obrotowego: 20+1 · wariant: GSR12V-15 · rodzaj napędu (LOV): 2-biegowa · typ wiertarki (Kategoryzacja): Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa · Uchwyt na narzędzia: Szybkozaciskowy · Waga: 0.95 kg · atrybuty elektronarzędzi: zaw. 2 akumulatory,zaw. Akcesoria,zaw. Torbę · Zakres mocowania uchwytu: 1 - 10 mm · Ø śrub (maks.): 7 mm

wysyłka obejmuje:
2 akumulatory litowo-jonowe 18 V/4 Ah · Szybka ładowarka GAL 1215 CV, 1 min · komplet bitów do wkrętaka 25 szt. · komplet wierteł do metalu 7 szt. · zestaw wierteł do drewna 7 szt. · Etui.

357.68 PLN
Bosch Bosch BBHMOVE4
25 reviews

MOVE 2 w 1 – dodatkowa pomoc pod ręką. Odkurzacz bezprzewodowy MOVE 2 w 1 stanowi szczególnie komfortowe uzupełnienie klasycznego domowego odkurzacza. Bez trudu dotrze do najmniejszych zakamarków. Jest bardzo poręczny i świetnie pasuje do odkurzania znikomych zabrudzeń. MOVE 2 w 1 to dwa urządzenia przystosowane do wspólnego przechowywania: odkurzacz kolumnowy i ręczny, przystępny w manipulacji, znikomy odkurzacz akumulatorowy. Odkurzacz bezprzewodowy to wygoda odkurzania w każdych warunkach. Najważniejsze parametry urządzenia szczególnie lekki - komfort podczas odkurzania. Nieograniczony zasięg. Urządzenie 2 w 1. Samostojąca kompozycja - oszczędność miejsca. Progresywna elektroszczotka. Super konkretna i trwała bateria Ni-MH. Długi czas działania. Wyjątkowo lekki - komfort w trakcie odkurzania Odkurzacz MOVE 2 w 1 jest nad wyraz praktyczny. Dzięki nisko osadzonemu środkowi ciężkości łatwo manewruje się odkurzaczem podczas sprzątania. Szczególnie lekki - komfort w trakcie odkurzania Odkurzacz MOVE 2 w 1 jest niezwykle użyteczny. Dzięki nisko osadzonemu środkowi ciężkości prosto manewruje się odkurzaczem w trakcie sprzątania. Maksymalna wygoda Niemal nieograniczone możliwości odkurzania — urządzenie działa niezależnie od gniazdek i jest niesamowicie funkcjonalne. Bezawaryjnie odkurza i łatwo porusza się wokół mebli. Może też dotrzeć do zakamarków pod sofami, kredensami i szafkami. Maksymalna wygoda Niemal nieograniczone możliwości odkurzania — urządzenie działa niezależnie od gniazdek i jest niesamowicie użyteczne. Niezawodnie odkurza i łatwo porusza się wokół mebli. Może także dotrzeć do zakamarków pod sofami, kredensami i szafkami. Nieskomplikowany do odstawiania nietrudny do odstawiania, samostojący odkurzacz - prawdziwa zaleta podczas przechowywania, prędkiego doładowania czy niedługich przerw podczas sprzątania. Nieskomplikowany do odstawiania nietrudny do odstawiania, samostojący odkurzacz - prawdziwa zaleta podczas przechowywania, prędkiego doładowania czy niedługich przerw podczas sprzątania. Składana rączka Odkurzacz utrzymuje pion także ze złożonym uchwytem, co upraszcza przechowywanie go w szafce albo wnęce. Składana rączka Odkurzacz utrzymuje pion także ze złożonym uchwytem, co upraszcza przechowywanie go w szafce lub wnęce. Elektroszczotka Odkurzacz zaopatrzony jest w elektroszczotkę, dzięki której prosto i pousuwasz brud. Elektroszczotka Odkurzacz wyekwipowany jest w elektroszczotkę, dzięki której łatwo i zlikwidujesz brud....

399 PLN
Bosch Bosch POH6B6B10
25 reviews

właściwości artykułu liczba palników: 4 2 charakterystyczne, 1 oszczędny, 1 pod Wok Lewy przód: Palnik Wok 3.3 kW Tylny lewy: Palnik normalny 1.7 kW Tylny prawy: Palnik normalny 1.7 kW Prawy przód: Palnik oszczędny 1 kW Zapalarka elektryczna zintegrowana w pokrętle (zapalanie 1 ręką) Termoelektryczne zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu Ruszty stalowe pojedyncze Długość kabla: 1 m Ustawione na gaz ziemny (20 mbar) załączone dysze na gaz płynny (28-30/37mbar) Funkcje ogólne firma Bosch Świadectwa homologacji CE Nazwa modelu/ linia POH6B6B10 kolor ramki Czarny kolor powierzchni Czarny Do zabudowy / wolnostojące zintegrowane elementy obsługi Pokrętła mieczykowe Długość kabla przyłączeniowego (cm) 100,0 cm Natężenie (A) 3 A wymiary urządzenia (mm) 45 x 590 x 520 mm Kod EAN 4 242 002 820 903 Moc przyłączeniowa (W) 1 W liczba elektrycznych pól grzejnych 0 ilość elektrycznych stref gotowania 0 typ zasilania Gazowa Nazwa towaru/ rodzina Płyta gazowa z integr. Sterow. Typ ramki Bez ramy Częstotliwość (Hz) 60; 50 Hz liczba palników gazowych 4 Moc przyłączeniowa gazu (W) 7 700 W Zabezpieczenia przeciwwypływowe gazu Elektromagnetyczne dla każdego palnika typ gazu Nat gas H/E/(L) 20 (25) mbar liczba halogenowych pól grzejnych 0 System zapłonu Tak Wskaźnik włączenia urządzenia nie Wskaźnik dynamiczności płyty 0 rodzaj płyty podpalnikowej Brak Usytuowanie 1 modułu grzejnego z przodu po lewej stronie Usytuowanie 2 modułu grzejnego z tyłu po lewej stronie Usytuowanie 3 modułu grzejnego Strefa grzewcza z tyłu prawa Usytuowanie 4 modułu grzejnego Strefa cieplna z przodu prawa Wymagana przestrzeń instalacyjna (WxSxG) 45 x 560 x 480-490 mm rodzaj wtyczki Bez wtyczki Moc 1 modułu cieplnego (kW) 1.55-3.3 kW Moc 2 modułu grzejnego (kW) 0.35-1.7 kW Moc 3 modułu cieplnego (kW) 0.35-1.7 kW Moc 4 modułu grzewczego (kW) 0.33-1 kW Grupa produktowa Płyty do zabudowy ilość promieniowych pól grzejnych 0 Materiał powierzchni płyty Szkło hartowane Wyłącznik główny nie wariant grzania 1 modułu cieplnego Gaz, Palnik Wok typ grzania 2 modułu grzewczego Gaz, Palnik normalny typ grzania 3 modułu cieplnego Gaz typ grzania 4 modułu grzewczego Gaz Napięcie (V) 220-240 V Waga brutto (kg) 13,000 kg Waga netto (kg) 12,000 kg Szerokość urządzenia (mm) 590 mm wariant urządzenia 60 Głębokość instalacyjna 45,0 mm Sposób zabudowy Do zabudowy

691.49 PLN
Bosch Bosch Dalmierz glm 40
25 reviews

Dalmierz laserowy GLM 40 Professional 0601072900 BOSCH

Dalmierz laserowy GLM 40 Professional 0601072900 BOSCH - służy do elektronicznego pomiaru odległości. Dalmierz GLM 50 C posiada bezprzewodowy transfer danych i dokumentacje tworzonych pomiarów. Dzięki aplikacji GLM measure&document instalowanej w smartphonie lub tablecie można zapisywać wyniki pomiarów.

W pakiecie znajduje się:

 • 1 x dalmierz laserowy GLM 40 Professional
 • 1 x torba ochronna
 • 2 x bateria 1,5 V LR03
 • 1 x dokument producenta

właściwości techniczne:

 • zasilanie: 2 x bateria LR03 (AAA) 1,5 V
 • dioda lasera: 635 nm, < 1 mW
 • zakres pracy: 0,15 – 40,00 m
 • klasa lasera: 2
 • precyzyjność pomiarowa, typowa: ± 1,5 mm
 • czas pomiaru, typ.: < 0,5 s
 • czas pomiaru, maksymalny: 4 s
 • samoczynny wyłącznik: 5 min.
 • jednostki pomiarowe: m/cm, stopy/cale
 • objętość pamięci (wartości): 10
 • czas pracy baterii, pojedyncze pomiary: ok. 5,000
 • stopień ochrony: IP 54
 • waga: ~0,09 kg

Kluczowe właściwości:

 • stopień ochrony IP 54 broni dalmierz przed pyłem i rozbryzgami wody
 • dokument ISO, zagwarantuje bezawaryjne wyniki pomiarowe
 • intuicyjna obsługa urządzenia
 • lepszy odczyt pomiarów zapewnia podświetlany trzyliniowy wyświetlacz
 • dalmierz laserowy posiada funkcję pamięci ostatnich 10 pomiarów

firma BOSCH jest jednym z liderów elektronarzędzi dla majsterkowiczów i profesjonalistów na rynku polskim. Narzędzia BOSCH charakteryzuje odporność, precyzja wykonania i bogaty asortyment CZĘŚCI ZAMIENNYCH. Wszystkie produkty producenta BOSCH mają atest zgodności z normami europejskimi CE.

349.99 PLN