beurer Masażer do stóp Beurer FB 25 (4211125637057)
25 reviews

Hydromasaż do stóp z filtrem do aromaterapii FB 35 - Beurer W trosce o adekwatnyą kondycję stóp warto regularnie poddawać je mistrzowskiemu masażowi. Pod tym kątem znakomitym wyborem okaże się masażer do stóp FB 35 – Beurer, który pozostał zaprojektowany z myślą o najważniejszych oczekiwaniach potencjalnego konsumenta.

Urządzenie pozostało wyposażone w 16 zintegrowanych magnesów, dzięki którym można wykonać sprawny masaż magnetyczny. Równocześnie warto nadmienić, że sprawdzą się one także przy fachowym pedicure.

towar udostępnia aż trzy różnorodne funkcje – masaż wibracyjny i bąbelkowy i opcję utrzymywania trafnej temperatury wody. Sama wanienka działa w oparciu o podczerwień, dzięki czemu gwarantuje uczucie błogiego odprężenia.

Masażer do stóp FB 35 – Beurer jest sprzedawany wraz z trzema końcówkami użytkowanymi w pedicure. Warto zwrócić uwagę na jego wygodny uchwyt, który ułatwia przenoszenie urządzenia. Prezentowany model jest nad wyraz komfortowy w obsłudze, pomiędzy innymi dzięki ergonomicznej osłonce przeciwrozpryskowej.

marka zadbał także o detaly, czego dowodem są antypoślizgowe podstawki. Specjalnie opracowana konstrukcja gwarantuje idealną izolację grzejną, co wpływa na wydajność całego zabiegu. Urządzenie jest utrzymane w bardzo niebanalnym designie, w różowo-białej tonacji.

Masażer może być użytkowany również w aromaterapii. Opis produktu: Urządzenie posiada funkcję masażu magnetycznego (aż 16 zintegrowanych magnesów), można je stosować do pedicure 3 funkcje: masaż wibracyjny, masaż bąbelkowy, funkcja podtrzymywania stałej temperatury wody.

Wanienka działa kojąco i odprężająco dzięki zastosowaniu podczerwieni 3 wymienne końcówki z poręcznym zamocowaniem znajdujące użycie w pedicure poręczny uchwyt Osłonka przeciwrozpryskowa antypoślizgowe gumowe nóżki zastosowanie podwójnych ścianek w celu lepszej izolacji grzewczej Moc: 140W Gwarancja 36 miesięcy

183.81 PLN
BEURER Termometr ft 65 marki Beurer
25 reviews

Wśród innowacyjnych termometrów na szczególną uwagę zasługują modele bezdotykowe. Jednym z nich jest wysokiej klasy termometr bezdotykowy FT 65 – Beurer, który nieprzeciętnie sprawdza się w swej roli i dodatkowo dużo przydatnych funkcji.

towar został wyekwipowany w użyteczny alarm LED, który włącza się przy temperaturze powyżej 38 poziomów. Precyzyjny wynik można uzyskać już w przeciągu kilku sekund. Urządzenie jest w pełni bezpieczne dla konsumenta – nie ma rtęci ani szkła.

równocześnie bez obaw można poddawać termometr dezynfekcji, w zależności od aktualnych potrzeb. Termometr bezdotykowy FT 65 – Beurer udostępnia praktyczną opcję pamięci z możliwością zapamiętania aż 10 pomiarów – łącznie z datą i godziną.

dzięki temu użytkownik prosto może porównać ze sobą poprzednie wyniki. Niewątpliwym atutem artykułu jest dość pokaźny ekran, który usprawnia odczytanie aktualnej temperatury. Na uwagę zasługuje także funkcja automatycznego wyłączania.

Termometr oszałamia nowoczesnym designem i ergonomicznym kształtem. Do zestawu pozostały załączone dwie baterie. Opis produktu: Alarm LED przy temperaturze powyżej 38°C Pomiar temperatury w ciągu kilku sekund Nie posiada rtęci ani szkła nadaje się do dezynfekcji dokładność pomiaru: Czoło 0,3°C: 34 - 43°C Ucho 0,2°C: 35,5°C - 42°C Obiekt 1,5°C przy <30°C; 5% przy ≥ 30°C Termometr zapamiętuje 10 wartości wraz z datą i godziną Funkcja automatycznego wyłączania duży ekran Dwie baterie w komplecie 1,5V AAA Gwarancja 36 miesięcy

98.95 PLN
Beurer Beurer PM 90
25 reviews

Prosty sposób na zapewnienie sobie bezpieczeństwa i wydajności podczas treningu!

Biegasz? Przygotowujesz się do startu w maratonie, triatlonie albo po prostu amatorsko uprawiasz poranny jogging? lubisz jeździć na rowerze? Traktujesz swoje treningi naprawdę poważnie? Nic nie absorbuje Cię tak jak twoja ulubiona dyscyplina sportu?

Jeśli uwielbiasz mieć wszystko pod kontrolą: wyliczone, zaplanowane i przeanalizowane to pulsometr Beurer PM 90 powstał z myślą o Tobie! To wielozadaniowy wszechstronny sprzęt, który oszołomi Cię mnogością swych funkcji. To znikome urządzenie pełniące rolę Twojego osobistego trenera. Pulsometr Beurer służy do pomiaru tętna w trakcie biegu. Pomaga biegaczowi kontrolować wysiłek i utrzymywać go na stałym poziomie.

Pulsometr Beurer to sprzęt dla osób wykonujących treningi wytrzymałościowe, np. Biegaczy czy rowerzystów długodystansowych. Jest to minimalne i zgrabne urządzenie, które zakładasz na rękę jak zegarek, masz także możliwość zainstalowania go na rowerze dzięki uzupełniającemu stojakowi. Urządzenie to bardzo precyzyjnie mierzy akcję Twojego serca. Możesz szczególnie starannie ustawić atrybuty, według których Twój pulsometr będzie kontrolować przebieg treningu, czyniąc go tak efektywnym jak to tylko osiągalne.

Pulsometr Beurer pomaga Ci w:

 • lepszym zrozumieniu funkcjonowania własnego organizmu
 • lepszym wykorzystaniu czasu na treningu, bardziej starannym wykorzystywaniu energiczności treningowych
 • wykryciu ewentualnych problemów zdrowotnych
 • motywowaniu, bo nie ma nic udoskonalonego dla motywacji niż elektroniczne gadżety

Urządzenie wyświetla pomiar maksymalnego i przeciętnego tętna w czasie treningu. Co więcej, pulsometr Beurer przedstawia Ci ilość spalanych kalorii i ilość spalanego tłuszczu. Jest to funkcja przydatna nie tylko dla osób odchudzających się,dodatkowo dla tych, którzy stosują odpowiednią, zdrową dietę z wyliczeniem ilości spożywanych kalorii. Pulsometr ma też funkcję testu Fitness. Wylicza maksymalną objętość tlenową, wielkość intensywności, podstawowy ruch, czy również propozycje zakresu treningowego.

w dodatku urządzenie ma możliwość pomiaru wysokości, ciśnienia atmosferycznego oraz temperatury. Dzięki czemu zbadasz starannie zależność między tymi parametrami, a skutecznością Twojego treningu. Jest to przy tym wszystkim idealny gadżet, który rewelacyjnie się pokazuje i z pewnością spodoba się także Twoim znajomym.

Najważniejsze informacje:

Funkcje tętna:

 • pomiar częstości akcji serca z skrupulatnością EKG
 • transmisja informacji: cyfrowa
 • możliwość nastawiania jednostkowego zakresu treningowego
 • alarm dźwi

528.46 PLN
Beurer Beurer PM 235
25 reviews

Pulsometr Beurer PM 235 to nieduże urządzenie treningowe komunikujące się ze smartfonem, służące do pomiaru tętna za pomocą czujnika zakładanego na klatkę piersiową. Dzięki niemu można starannie pilnować puls i osiągnąć optymalną jego wartość, a co z tego wynika, pożąinformacje wyniki treningu. Skrupulatność pomiaru pulsu jak w EKG.

Zawartość opakowania:

 • 1 jednostka nadajnika z litową baterią guzikową (3 V, CR2032)
 • 1 pasek na klatkę piersiową (składa się z rozciągliwego paska napinającego i zdejmowanej jednostki nadajnika)

Sposoby przesyłania informacji:

 • przez Bluetooth®. - oznacza to, iż urządzenie Beurer PM 235 jest zgodne z produktami Bluetooth® Smart i Bluetooth® Smart Ready
 • Sygnał analogowy o częstotliwości 5,3 kHz – dzięki czemu pasek na klatkę piersiową jest zgodny z większością maszyn treningowych w centrum fitness oraz z pulsometrami obsługującymi sygnał analogowy (np. PM 62)
 • Zgodność z najszczególniej lubianymi aplikacjami fitness do systemów iOS i Android

Lista aplikacji fitness, których działanie pozostało sprawdzone: Runtastic/Runtastic Road Bike/RuntasticMountainBike/RuntasticWintersports/EndomodoSportsTracker/WahooFitness/RunKeeper/MapMyFitness/MapMyRide/MapMyHike/MapMyRun/Map-MyWalk/Runalyzer Utility/Strava Cycling & Run/60beat/3,2,1 Run Free/Wahoo Beats/Bit of Exercise/Kinomap Trainer/Ritmo Time Free/rubiTrack/BikyCoach CycleOps/SPLIT: multisport GPS/Cool-Runner/Kinomap Maker/Seconds /Joggy CoachFree (lista nie jest kompletna).

cechy:

 • Funkcje takie, jak zakres treningu, alarm, średni i maksymalny puls, ilość spalanych kalorii, itd. Są zależne od aplikacji, z jakiej się korzysta
 • Bryzgoszczelność (ochrona przed kroplami wody/potem)
 • Pasek na klatkę piersiową można prać w pralce w temperaturze 40°C bez płynu do płukania
 • rozmiary: nadajnik 63 x 36 x 11 mm, pasek szerokość 25 mm
 • Waga ok. 43 g
 • W komplecie 1 bateria 3 V CR2032

Gwarancja:

 • 3 lata

166.05 PLN
Beurer Beurer BM40
25 reviews

Ciśnieniomierz naramienny BM 40 - Beurer Nieprawidłowe ciśnienie tętnicze to zaburzenie stosunkowo częste. Stanowi nie tylko samodzielną jednostkę chorobową, ale i objaw przeróżnego typu schorzeń, które pozornie wydają się nie integrować z układem krążenia.

Dlatego też, codzienne monitorowanie ciśnienia tętniczego oraz częstości akcji serca (pulsu) pozwala obiektywnie ocenić sprawność leczenia, a w przypadku dbających o siebie osób zdrowych – wykryć jakiekolwiek nieprawidłowości i skłonić do wizyty u specjalisty.

Ciśnieniomierz naramienny BM 40 Beurer łączy postępowe rozwiązania technologiczne z prostą i intuicyjną obsługą. Komfortowy i stosownie znaczny mankiet zagwarantuje wygodę i precyzyjność pomiaru, którego wyniki w krystaliczny sposób przedstawione są na wyświetlaczu urządzenia.

Ciśnieniomierz gwarantuje przy tym pomiary mistrzowskie i wiarygodne, dzięki czemu osiągalne jest monitorowanie ciśnienia tętniczego oraz pulsu bez konieczności wychodzenia z domu i uciążliwych wizyt w przychodni.

dokonaj zakupu wygodny ciśnieniomierz naramienny producenta Beurer i zadbaj o zdrowie swoje i najbliższych. Ciśmieniomierz Beurer BM 40 - zalety: automatyczny i szybki pomiar ciśnienia krwi i tępna w wygodny sposób Funkcja wyliczania przeciętnej z wszystkich zapisanych pomiarów Ciśnieniomierz posiada dcytelny i spory ekran Pamięć 2 x 60 pomiarów ciśnienia Klasyfikacja według Światowej Organizacji Zdrowia artykuł medyczny dedykowany dla osób o obwodzie ramienia 22 - 35 cm Wskaźnik zużycia baterii i wyświetlanie danych o błędzie W pakiecie funkcjonalny pokrowiec i 4 baterie Mankiet XL 30-42cm oraz zasilacz przystępne osobno Gwarancja 3 lata

104.26 PLN
Beurer Beurer BM57
25 reviews


Coraz więcej ludzi wytwarzamy poinstruowane, Twojego kontrolowania ciśnienia krwi, czy to ze względu na jeden choroba jedynie po to, aby się w dodatku do aktywnego zdrowie środki ostrożności zasilacza 9155. Tutaj pomaga w medycynie produkty firmy Beurer. Takie jak jest BM 57 sfigmomanometr się całkowicie automatycznie ciśnienie krwi i puls pomiarów w ramię można zmodyfikować.
w przypadku wykorzystywania BM 57 Bluetooth przedramieniu firmy sfigmomanometr odbywa się odpornych na działanie ciśnienia krwi i pomiar pulsu pamiątkową w trakcie pompowanie. Dzięki swojej postępowej możliwość nawiązywania połączeń pomiędzy smartfonem i sfigmomanometr będziesz mieć zupełnie nowe możliwości swych danych pomiarowych, aby zapisać i ze względu na cały okres eksploatacji, a także darmową aplikację beuer Health Manager oceny.
Jest BM 57 jest dodatkowo zaopatrzony w wyświetlacz LCD z podświetleniem tła, 2 x 60 miejsc w pamięci, za pomocą których przeciętna obliczeniach mogą być wykonywane. Przyrząd do pomiaru ciśnienia krwi prowadzi samodzielnie jedna arytmia wykrywania dzięki i ostrzega o w przypadku ewentualny rytmu serca. W przypadku zastosowania błędów przesyła do urządzenia również jedna ostrzeżenie. W celu lepszego sklasyfikowania noże ze względu na efekty krystalicznie o najróżniejszych kolorach rękawów. Ten wyrób medyczny jest zainstalowana oberamu zaprojektowany mfaenge 23 – 43 cm i jest wyposażony w daty i godziny Czas i jedna wskaźnik zamiany baterii. W zakres dostawy wchodzi dołączono do zestawu nadają się, oprócz 2 x bateriami 1,5 V AAA jest także ciśnienie krwi przypasowanie.
Szczegółowe dane dotyczące artykułu:
• W pełni samoczynne ciśnienia krwi firmy i pomiar tętna
• postępowa nawiązywanie połączeń między smartfonem a sfigmomanometr
• monitoring na wyniki pomiarów w Beurer Health Manager App/web/PC
• technologia transmisji strumieniowej Bluetooth Smart
• automatyczny pomiar podczas pompowanie
• wyświetlacz LCD z białym podświetleniem
• 2 x 60 miejsc w pamięci/obliczeniach wartości średniej
• dokument na wyniki pomiarów z barwnym skala
• arytmia wykrywania: namierza i ostrzega o w sytuacji ewentualny rytmu serca
• wyrób medyczny
• Do 23 – 43 cm obwodu ramienia
• daty i godziny/czasowy automati...

196.98 PLN
Beurer Beurer PM 25
25 reviews

Pulsometr Beurer PM 25

Tylko u nas - w gratisie etui na cały zestaw!

Urządzenie kontrolujące aktywność wysiłku i obserwujące prace serca. Stosowane w treningu sportowym, rekreacyjnym i rehabilitacji kardiologicznej. Pełni rolę osobistego trenera. Idealnie wspomaga trening prowadzący do utraty zbędnych kilogramów (ćwiczenie na odpowiednim poziomie pulsu). Wyłącznie oryginalne pulsometry Beurer.

Pulsometr do wyśmienity przyrząd dla osób uprawiających sport. Równocześnie dla początkujących jak i dla innowacyjnych. Kontroluje Twój organizm i czuwa, aby trening był trafny właśnie dla Ciebie! wyśmienicie uzupełnia jazdę na rowerze, bieganie czy spacer z Nordic Walking. Większość pulsometrów jest wodoodporna - możesz w nich pływać na basenie lub w kajaku.

Każde ćwiczenie ma jakiś cel. W zależności czy chcesz poprawić kondycję czy schudnąć, pulsometr podpowie Ci na jakim poziomie uzyskasz najkorzystniejszy wynik. Pulsometr inteligentnie wskaże Ci kiedy przyspieszyć a kiedy zwolnić. Zdrowie jest najważniejsze!

Najważniejsze dane:

- Pomiar EKG - dokładna ilość uderzeń serca,
- Oryginalny pulsometr marki Beurer,
- średnia liczba uderzeń serca (AVG),
- Maksymalna ilość uderzeń serca (MAX),
- Alarm,
- Analogowy przekaz sygnału,
- Zegarek,
- Stoper,
- Budzik,
- Kalendarz (dni tygodnia/data),
- ilość spalonych kalorii,
- ilość spalonego tłuszczu w g.,
- Możliwość ustawienia indywidualnego treningu,

155.5 PLN