APT Rękawice treningowe na siłownie - czarne, FT28
25 reviews

mocne i trwałe rękawice na siłownie Nasze dłonie w trakcie treningu siłowego narażone są na rozmaitego typu urazy, otarcia i odciski. Warto stosownie o nie zadbać i przygotować do treningu w siłowni.

Pomogą Ci w tym rękawiczki marki APTEL! To mistrzowskie rękawiczki treningowe, które bronią dłonie w trakcie intensywnych ćwiczeń - podnoszenia ciężarów itp. Są niezwykle komfortowe w noszeniu,przeważnie trwałe - znamionują się wysoką opornością na rozdarcia i przetarcia wewnętrznej strony dłoni.

Wielowarstwowa tkanina na grzbiecie ręki gwarantuje korzystną cyrkulację powietrza i wznosi komfort stosowania rękawic. Skórzany materiał na palcach i grzbiecie rękawicy poprawia ochronę ręki. Posiadają wygodne zapięcie na rzep.

wykorzystywanie rękawiczek do ćwiczeń, obniża ryzyko pojawienia się odcisków po treningu z wielkimi obciążeniami.Rękawiczki na siłownie APTEL (FT28) chronią przed uczuleniem, gdyż po kontakcie spoconej skóry z metalem niekiedy pojawia się nieprzyjemna wysypka.

Mogą zwiększyć nasze bezpieczeństwo podczas ćwiczeń, bo istotnie udoskonalają chwytność, więc sztanga czy hantle nie wyślizgną się nam z ręki. Zalety rękawic na siłownię APTEL (FT28):najczęściej zabezpieczają wrażliwą skórę dłoni przed odparzeniami i odciskami;sprawiają, że trzymany przedmiot nie wyślizgnie się z dłoni;minimalizują ryzyko złamań czy zwichnięć, na które ćwiczący jest narażony przy obfitych obciążeniach;rozszerzają stabilność uchwytu, co przekłada się na podniesienie jakości, sprawności oraz bezpieczeństwa treningu;są asygnowane jednocześnie dla mężczyzn, jak i dla pań;zajmują niezwykle mało miejsca, a ich zakup nie musi być wcale sporym wydatkiem.

Rękawiczki znamionują się tym, iż nie mają osłon na palce. To nad wyraz przydatne podczas ćwiczeń siłowych i aerobowych. Ten gadżet to na ogół higiena i ochrona przed otarciami rąk, złuszczaniem się skóry oraz zgrubieniami, które bez rękawiczek mogą się pojawić....

24.99 PLN
APT Apt Miernik cyfrowy multimetr dt9205a
25 reviews

Miernik Cyfrowy Multimetr DT9205A APTEL AG102 MIERNIK CYFROWY DT9205A X-LINE nadzwyczajnY SPRZĘT równocześnie DLA AMATORÓW JAK I PROFESJONALISTÓW APTEL AG102 to urządzenie wysokiej jakości, wielofunkcyjny miernik elektroniczny.

Z tym urządzeniem żaden remont nie będzie Ci straszny. Prosty w obsłudze, funkcjonalny, zagwarantuje dokładne i skrupulatne pomiary. Miernik wyekwipowany został w solidną, gumową obudowę, która zabezpiecza użytkownika przed porażeniem prądowym.

Dodatkowym udogodnieniem jest regulowana podpórka, a także wskaźnik niskiego stanu baterii. Czym są multimetry APTEL AG102 i do czego służą? Mierniki cyfrowe są urządzeniami wielofunkcyjnymi; z ich pomocą bez problemu dokonasz pomiaru prądu, pola magnetycznego i elektrycznego, temperatury itp.

Jedno urządzenie dużo zastosowań z nim zaoszczędzisz czas i pieniądze. Wyposażone są specjalną obudowę, wytworzoną z wysokiej jakości grubej gumy, która zabezpiecza użytkownika przed porażeniem elektrycznym.

dodatkowo multimetr zaimplementowaną funkcję zapamiętywania ostatnich pomiarów co pokaźnie upraszcza pracę - bezproblemowo dokonasz kilku pomiarów w jednym miejscu, porównać je z innymi a następnie ponownie do nich wrócić.

Specyfikacja artykułu:artykuł nowy, wysokiej jakości;wytwarzany z najkorzystniejszych materiałów; miernik cyfrowy;artykuł bezpieczny dla użytkowników;maksymalne wyszczególnionie - 1999;urządzenie zapamiętuje ostatnie pomiary;wskazuje biegunowość;dźwiękowa sygnalizacja ciągłości obwodu;test tranzystorów;test diody;DCV Napięcie: 200 mV - 1000 V ( +/- 0.5% + 1 );ACV Napięcie: 20mV - 700V ( +/- 1.2% + 3 );ACA Napięcie: 200mA - 20 A ( +/- 0.8% + 1 );DCA Prąd: 2mA - 20 A ( +/- 1% + 2 )Ohm - 200 / 2k / 20k / 200k / 2M / 20 M / 200M ( +/- 0.8% + 2 );CAP: 2nF - 200uF;zasilanie - bateria 9V (nie dołączono do zestawu);rozmiary produktu: 191 x 89 x 35 mm;wymiary wyświetlacza: 32 x 63 mm;waga produktu: 280 g.

atuty towaru APTEL, AG102:staranny, dokładny miernik o progresywnych możliwościach (zapamiętuje ostatnie wyniki, wskazuje biegunowość itp.);nieprzeciętny zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów;bezpieczny dla użytkowników;posiada grubą, wytworzoną z wysokiej jakości gumy zdejmowaną osłonę - stanowi ona pewnego typu ochronę dla użytkownika;łatwy w obsłudze;dodatkowy wskaźnik powiadomi Cię o niskim stanie baterii;dostosowywana podpórka istotnie usprawnia pracę.

W pakiecie znajduje się:multimetr cyfrowy;gumowa obudowa;pakiet przewodów pomiarowych;instrukcja obsługi. Całość znajduje się wytrzymałym, solidnym, estetycznym opakowaniu....

39.99 PLN
APT Podwójne Kółko - Wałek do ćwiczeń + Mata (0487313745093)
25 reviews

Podwójne Kółko - Wałek do ćwiczeń + Mata Podwójny wałek do ćwiczeń mięsni brzucha, grzbietu, ramion i mięśni klatki piersiowej. Perfekcyjnie sprawdza się w ćwiczeniach rehabilitacyjnych i korekcyjnych. Używany na siłowniach i w domach. Ćwiczenia z kółkiem można wykonywać w różnych pozycjach. Produkt bardzo prosty w użyciu. Podwójne kółko-wałek do ćwiczeń marki APTEL to korzystny sposób na urozmaicenie treningów i zapewnienie mięśniom dużej dawki pracy. Choć wygląda niepozornie, korzystanie z tego przyrządu podczas treningów wymaga cierpliwości i wytrwałości, zwłaszcza na początku. Efekty ćwiczeń: Głównym efektem ćwiczeń jest wzmocnienie nie tylko mięśni brzucha, lecz i mięśni pleców, a także mięśni naramiennych. Typów ćwiczeń z tym przyrządem jest naprawdę dużo, dzięki temu za jego pomocą można wzmocnić także łydki, uda, pośladki, nogi. Dzięki tego typu dynamiczności nauczysz się utrzymywać korzystną postawę - co przyda Ci się zarówno w trakcie treningu, jak i na co dzień. Regularne ćwiczenia wzmacniają trwałość i poprawią równowagę. Są na dodatek korzystnym sposobem na poradzenie sobie z bólem odcinka lędźwiowego kręgosłupa. Dane techniczne:towar nowy, wysokiej jakości;solidnie wytworzony;przeznaczony do wykonywania ćwiczeń w domu, na siłowni itp.wzmacnia i rozwija mięśnie brzucha, grzbietu, klatki piersiowej i ramion;2 kółka z formy z ryflowanymi bieżnikami;metalowa ośka z wyprofilowanymi uchwytami z tworzywa sztucznego;średnica 18 cm;zaopatrzone w przeciwpoślizgowy uchwyt;kolor: pomarańczowo-czarny. Przykłady ćwiczeń dla osób początkujących: brzuszki: Uklęknij na podłodze, najlepiej na macie aby ochronić kolana przed otarciami. Następnie złap za uchwyty kółka - ręce w nadgarstkach powinny być proste. Napnij mięśnie brzucha, wyprostuj plecy i odjedź kółkiem do przodu jak najdalej potrafisz. Zatrzymuj się, gdy poczujesz maksymalne napięcie mięśni brzucha. Następnie powoli, napinając ciało, wróć do pozycji startowej. Ćwiczenie z uklęku: Uklęknij na macie, z wyprostowanymi plecami. Wykonuj tę samą czynność, co w sytuacji ćwiczeń powyżej: ustaw kółko na podłodze i "pojedź" nim jak najdalej do przodu, a następnie wróć do pozycji wyjściowej. Brzuszki z pozycji stojącej: Stań prosto w rozkroku na szerokość barków. Pochyl się, ustaw kółko na podłodze i cały czas zachowując wyprostowane nogi i plecy, skieruj koło maksymalnie do przodu, a następnie wróć do pozycji startowej nie opierając kolan na podłodze. Kółko do ćwiczeń można wykorzystywać do kilku rodzajów aktywności. Pamiętaj o tymw momencie kierowania koła od siebie, a następnie do siebie cały czas utrzymywać wyprostowane plecy. W pakiecie:podwoje kółko wałek do ćwiczeń;gruba mata pod kolana o rozmiarach: 330 x 163 x 10 mm Całość zapakowane w konkretne kartonowe pudełko, które zezwala na bezpieczne i bezproblemowe przewożenie sprzętu....

13.99 PLN
APT Magnetyczny pas wibrujący - Vibra Slim Belt Basic, AG230
25 reviews

Magnetyczny pas wibrujący – VIBRA SLIM BELT BASIC Wyszczuplający pas wibrujący Vibra Slim Belt Basic w szybki i efektywny sposób wymodeluje talię, brzuch, pośladki, a także uda. Wszystko to dzięki rytmicznym wibracjom, które sprawnie rozbijają tkankę tłuszczową skatalogowaną pod skórą, stopniowo zwalaczając cellulit i gwarantując relaks.

Pas jest niezwykle prosty w użyciu, bezpieczny a także komfortowy i użyteczny.asygnowany jest jednocześnie dla kobiet jak i dla mężczyzn.Pas można stosować podczas realizowania powszednich czyności: w domu, w pracy, można zabrać go ze sobą w podróż.

Dzięki pasowi Vibra Slim Belt Basic w prędki i przystępny sposób można uzyskać zgrabne kształty jak również zredukować cellulit.Pięć głowić wibrująco-masujących i dwadzieścia magnetyzerów rozmieszczonych na całej długości pasa polepszają krążenie krwi w masowanych partiach ciała.

Nad efektywnością masażu czuwa mikroprocesor sterujący całym procesem. Poniżej znajduje się kilka możliwości, których uzyskanie ułatwi Ci pas wibrujący Vibra Slim Belt Basic:skuteczne zmniejszenie ilości tkanki tłuszczowej;wspomaganie odchudzania;skuteczna redukcja cellulitu;wspomaganie metabolizmu;usprawnienie krążenia krwi;stymulacja mięśni;wysmuklenie mięśni;działanie przeciwbólowe;skuteczne zmniejszenie napięcia mięśniowego;pozytywny wpływ na samopoczucie;relaks i odprężenie;pozytywny wpływ na wygląd skóry Rezultaty wykorzystywania są widoczne już po pierwszym użyciu: nawet po 20 minutach skóra staje się gładka, elastyczna i rozciągliwa.

System wibracyjny powoduje napinanie mięśni - około 96 razy na sekundę, co wpływa na przetwarzanie się tłuszczu w energię, która jest następnie wydalana z komórek. Masaż wibrujący o dostosowywanej dynamiczności zapewni uczucie odprężenia i relaksu.

Dzięki 2 poziomom dynamiczności szybko wymodelujesz talię, brzuch, pośladki i uda. Dzięki pasowi wibracyjnemu zredukujesz tkankę tłuszczową, wzmocnisz mięśnie a także rozluźnisz napięte partie mięśni. Wystarczy 15 minut ćwiczeń 2-4 razy w tygodni, by zauważyć zasadniczą różnicę w swoim wyglądzie!

Główne funkcje wyszczuplającego pasa wibrującego Vibra Slim Belt Basic:odchudza,wyszczupla,rozbija złogi tłuszczu cellulitis,wzmacnia mięśnie,relaksuje. Informacje techniczne:pas działa na zasadzie systemu wibracyjnego;5 silników wibracyjnych;szybkość głowic wibrująco-masujących: 5800 obr/min;20 magnesów;komfortowe sterowanie zaimplementowanym panelem sterowania;2 tryby intensywności masażu;moc: 12 W;wymiary: 123 x 12,5cm....

69.99 PLN
APT Twister z linkami, wyświetlaczem i licznikiem
25 reviews

Twister obrotowy z Linkami i wyświetlaczem LCD Twister marki APTEL AG70B wyposażony jest w wyświetlacz LCD oraz w linki z uchwytami dzięki czemu realne jest ćwiczenie na tym sprzęcie bez podpierania się.

Ręce są zajęte, a linki stanowią pewnego rodzaju stabilizator tułowia. Na dodatek pełnią funkcję treningową. Uchwyty linek trzymamy zamkniętymi dłońmi skierowanymi grzbietami do dołu. Podczas ćwiczenia wyciągamy linki zginając ręce w łokciach i zbliżając dłonie do klatki piersiowej.

poprzez cały czas łokcie powinny być blisko tułowia. Innym sposobem angażowania mięśni dłoni w ćwiczeniu na twisterze jest wyciąganie linek nad głowę na prostych rękach albo robiąc to bez zginania łokci wyciągać linki na boki (imitując ruch skrzydeł).

Modyfikacji jest zresztą o dużo więcej. Ręce można kierować przed siebie lub za siebie, prostować i zginać. Wbudowany ekran LCD wyświetla zegar, ilość tworzonych skrętów, ilość wyprodukowanych skrętów, liczbę spalonych kalorii, liczba przebiegniętych kilometrów w odniesieniu do ilości spalonych kalorii - pozwala to na pełną kontrolę nad realizowanym treningiem.

Efekty ćwiczeń na twisterze APTEL AG70B:twister ma podwójne działanie. Wpływa pozytywnie na samopoczucie, dzięki masażowi punktów na stopie, także formę i wygląd;wzmacnia i kształtuje mięśnie brzucha – ze względu na ruch obrotowy w trakcie skrętu tułowia, uruchamiamy mięśnie skośne brzucha, często zapomniane i rozleniwione;wysmukla talię – dzięki regularnym ćwiczeniom można uzyskać istotne wcięcie w talii;pomaga pozbyć się tłuszczu na biodrach - niejednokrotnie mówi się nawet, iż twister to "pogromca boczków" - skośne ruchy realizowane na twisterze obrotowym posiadają działanie wysmuklające;wzmacnia mięśnie rąk – twister rzeźbi ramiona, zarysowując ich muskulaturę/ Dzięki podciąganiu linek do klatki piersiowej, czy nad głowę, mamy podobne poczucie, jak przy dźwiganiu niewielkich ciężarków;polepsza wygląd nóg i pośladków – wystarczy nieco zmodyfikować ćwiczenia i np.

zacząć trenować na dwóch twisterach, żeby pobudzić do pracy ponadto partie mięśniowe poniżej pasa;redukuje tkankę tłuszczową – i to nie tylko w obrębie brzucha. Urządzenie pozwala spalić około 100 kcal w ciągu 15 minut.

Specyfikacja artykułu:artykuł nowy, wysokiej jakości;skuteczny i bezpieczny;łatwy w obsłudze;zaimplementowany ekran LCD (zegar, ilość stworzonych skrętów, ilość spalonych kalorii, liczba przebiegniętych kilometrów w odniesieniu do ilości spalonych kalorii);do użytkowania w domu;szybko rozwija mięśnie ud, biodrowe i wysmukla talię;bez nadmiernego wysiłku spala zbędne kalorie;wzmacnia mięśnie ciała;ulepsza samopoczucie i kondycję;zapewnia szybką i trwałą ulepszenie sylwetki;pomaga zlikwidować tkankę tłuszczową na biodrach, talii i udach oraz zrzucić zbędne kilogramy, nie obciąża stawów kolanowych, jak lubiane steppery i bieżniedzięki zastosowaniu gumowanych wypustek, stopa nie ślizga się na urządzeniu.relaksuje i odpręża,zajmuje niewiele miejsca i rewelacyjnie pasuje do ćwiczeń w domu,najlepsze efekty można uzyskać ćwicząc boso - specjalna powierzchnia Twistera i zastosowane magnesy nieprzeciętnie masują stopy polepszając komfort ćwiczeń;średnica: 28 cm;zasilanie: 1 bateria AG13 ( w komplecie).

Poniżej znajdują się przykłady ćwiczeń dla osób początkujących: Ćwiczenia na twisterze możemy podzielić na ćwiczenia na talię i brzuch, a także ćwiczenia na ręce. Te drugie polegają na podnosiniu linek przy pomocy rąk do klatki piersiowej.

Wtedy także wzmacniane są mięśnie dwugłowe ramion i mięśnie przedramienia. W trakcie wykonywania ćwiczenia ważne jest, by ramiona były blisko tułowia i nie poruszały się przy przyciąganiu linek. Linki od twistera można także unosić aż ponad wysokość głowy.

Wtedy ćwiczony jest także mięsień trójgłowy ramienia. Tak więc takie ćwiczenia dobre są na rozciąganie ramion. Zaleca się wykonanie po 15 podciągnięć w 3 seriach ćwiczeń. Ćwiczenia na talię i brzuch polegają natomiast na obracaniu się na twisterze w prawo i w lewo, klatka piersiowa powinna pozostać nieruchoma, tak więc poruszają się wyłącznie dolne partie ciała.

Zaleca się realizowanie tego ćwiczenia przez 7-10 minut. Na początku, dla ułatwienia ćwiczenia można opierać się rękami o ścianę lub szafę. Gdy już zyskamy wprawę, linki będą pełniły funkcję stabilizatora.

Oba ćwiczenia na twisterze możne także zespoić. W trakcie skrętu tułowia wykonuje się także ruch rękami za pomocą linek twistera. Twister APTEL AG70B to zarazem prosty i tani,bardzo pomocny przyrząd wspomagający ćwiczenia i zezwalający każdemu zachować doskonałą sylwetkę ćwicząc we własnym domu....

38.99 PLN
APT Sznurowana skakanka z licznikiem, FT20
25 reviews

Sznurowana skakanka z licznikiem Skakanka jest w pełni gotowa do zastosowania. Ma fabryczny, wielofunkcyjny komputer, który pozwala kontrolować twoje postępy w trakcie treningu. Aktualny stan jest wyświetlany na ekranie LCD. Jest to produkt najwyższej klasy. Pozostał wyprodukowany z mocnych tworzyw, dzięki temu jest wytrzymały i odporny na zniszenia. Skakanka zapewnia trening z naprawdę olbrzymią sprawnością, a za razem przyjemnością. Rączki skakanki są wyśmienicie wyprofilowane. Każdy, kto korzysta z tej skakanki, może mieć pewność, że nie wyśliźnie mu się ona z dłoni. Kolejnym atutem towaru jest kompaktowość. Skakanka ma licznik, a waży zaledwie 140 g. Ma także wyjątkowo małe rozmiary. Dzięki znikomej wadze i niewielkim wymiarom na skakance można ćwiczyć zawsze i wszędzie: możesz ćwiczyć w domu; w ogrodzie; w trakcie przerwy w szkole albo w pracy - po prostu za każdym razem i wszędzie! Skakanka APTEL z licznikiem jest bardzo trwała i odporna na zniszenia. Wszystko to za sprawą sznura, który jest produkowany z mocnego, odpornego na zginanie tworzywa sztucznego. Rączki są tworzone z najwyżej klasy, specjalistycznego tworzywa nienaturalnego. Ekran LCD daje użytkownikowi możliwość monitorowania ilości wyprodukowanych obrotów, spalonych kalorii, czasu ćwiczeń. Wszystko to pozwala w szczególnie skrupulatnie kontrolować każdy trening. Trening ogólnorozwojowy z wykorzystaniem skakanki APTEL pomoże Ci w wzmocnieniu dolnych partii ciała. Skakanka zagwarantuje także wysmuklenie sylwetki, a także ogólne poprawienie kondycji. Dodatkowo ćwiczenia ze skakanką pozwalają pozbyć się niechacianej tkanki tłuszowej w takich miejscach, jak brzuch, uda czy łydki. Pół godziny skakania pomoże ci w spaleniu około 300-400 kcal (liczba kalorii, jaką dostarcza kawałek ciasta, tortu). Wprawiając skakankę w ruch wzmacniasz także górne partie ciała. Efekty będą widoczne już po kilku intensywnych treningach. Ćwiczenia na skakance posiadają w dodatku wpływ na poprawę pracy serca i układu krążenia. Skakanka nie tylko ułatwi Ci ulepszenie kondycji czy pozbycie się zbędnych kilogramów, ale także zapewni wzmocnienie ciała oraz wpłynie na zwiększenie elastyczności stawów. Ćwiczenia ze skakanką przyspieszają również przemianę materii, co wpływa na zwiększenie sprawności zrzucania zbędnych kilogramów. W treningach najważniejsza jest systematyczność. Zalecamy skakanie codzienie po około pół godziny. Sprawność rozszerzy się, jeśli trening ze skakanką skonsolidujesz z innymi ćwiczeniami: siłownia, fitness itp. Codzienne wykonywanie ćwiczeń gwarantuje dużo pokaźniejszą produktywność. Atuty ćwiczenia na skakanką APTEL:Pozwala wzmocnić zarówno dolne, jak i górne partie ciałaUłatwia zrzucenie kilogramów i redukcję tkanki tłuszczowejWpływa na udoskonalenie kondycji i koordynacji ruchowejMa pokaźny wpływ na zwiększenie rozciągliwości stawówWspomaga poprawną pracę serca i układu krążeniaPrzyspiesza przemianę materiiMożna na niej ćwiczyć za każdym razem i wszędzie informacje techniczne:artykuł nowy, wysokiej jakości;długi dostosowywany sznur (solidny i rozciągliwy) - 2,7 m;licznik LCD - liczba tworzonych obrotów;długość rączek: 16 cm;waga: około 140 g;dla każdego: dzieci, kobiety, mężczyźni;kolor: mix;opakowanie: foliowe. Poniżej przedstaiwamy kilka prostych ćwiczeń z użyciem skakanki APTEL: ćwiczenie 1: To konwencjonalny skok. Zrób zamach skakanką i podskocz, gdy będzie mijać twoje stopy. Nie musisz skakać wysoko, wyłącznie na tyle,luźno rozprostować skakankę. Lądując rozłóż ciężar ciała równomiernie na obu stopach. Wykonuj ćwiczenie przez minutę, a przez kolejną minutę odpocznij. Ćwiczenie 2: Zrób zamach skakanką i podskocz, gdy będzie mijać twoje stopy. Wyląduj na prawej stopie, a przy następnym obrocie skakanki – na lewej. Skacz z nogi na nogę tak, jakbyś biegał w miejscu. Ćwiczenie wykonuj przez minutę, a przez kolejną odpoczywaj. Ćwiczenie 3: poprzez osiem obrotów skakanki skacz z nogi na nogę tak, jak w poprzednim ćwiczeniu, a poprzez kolejne osiem na obie nogi – tak jak w ćwiczeniu pierwszym. Powtarzaj ten schemat poprzez minutę, poprzez kolejną minutę zrób przerwę, a następnie powtórz całą sekwencję jeszcze raz. Ćwiczenie 4: Skacz z nogi na nogę, tak jak w kroku drugim, lecz tym razem unoś kolana wysoko, tak by przy każdym podskoku były ugięte pod kątem 90 stopni. Ćwicz prze minutę, a poprzez kolejne 60 sekund zrób przerwę. Ćwiczenie 5: poprzez 5 minut wykonuj normalne podskoki lub skoki z nogi na nogę. Jeśli to dla ciebie zbyt długo, skacz przez minutę, przez kolejną odpoczywaj i tak 5 razy. Postaraj się wykonać w sumie przynajmniej 600 skoków. Każde z wyżej opisanych ćwiczeń rozpocznij stojąc z lekko ugiętymi kolanami i trzymając skakankę na wysokości bioder. Chwyć skakankę w taki sposób, by palce były skierowane do środka. Skacząc odbijaj się równomiernie śródstopiem, utrzymując kolana rozluźnione, a tułów wyprostowany. Żeby efekty były widoczne, wystarczą zaledwie trzy 15-minutowe tego typu treningi w tygodniu....

13.99 PLN