APT Poduszka Sensomotoryczna - Dysk Rehabilitacyjny
25 reviews

Poduszka Sensomotoryczna Balance Disc służy do wykonywania ćwiczeń koordynacyjnych i równoważnych na niestabilnym podłożu i w otwartych łańcuchach kinetycznych np. utrzymywanie równowagi w staniu jednonóż na poduszce sensorycznej, przenoszenie ciężaru ciała z nogi na nogę.

Poprawia koordynację ruchową u pacjentów po urazach układu ruchu, zwiększa poczucie stabilności u osób starszych oraz zmniejsza ryzyko upadków.Cechy produktu:Produkt fabrycznie nowy, wysokiej jakości.Poduszka służąca do rehabilitacji, treningów ciała, może być stosowana profilaktycznie w leczeniu różnych schorzeń.Typowym zastosowaniem poduszki sensomotorycznej jest prawidłowy, zdrowy i wygodny sposób siedzenia.Najbardziej polecana jest osobom prowadzącym siedzący tryb życia ( praca w biurze, urzędzie, przy komputerze...

)Poprawia stabilność, balans i koordynację ruchową.Zmniejsza występowanie bólów pleców wynikające z długotrwałej pozycji siedzącej - podczas tzw. "siedzenia dynamicznego" wymusza prawidłowe ustawienie pleców.

W porównaniu do standardowego siedzenia, normalizowane jest napięcie mięśni posturalnych oraz zmniejsza się ryzyko przeciążenia kręgosłupa.Aktywizuje i wzmacnia mięśnie kręgosłupa, wymusza tzw siedzenie dynamiczne.Dzięki sensorycznym wypustką drażnione są receptory czuciowe na podeszwach stóp, poprawia się ich ukrwienie i w reakcji zwrotnej jest efekt odprężenia mięśni stóp.Opakowanie: folioweSpecyfikacja:Materiał : PVCKolor: niebieskiŚrednica: ~340mmWaga: 925gW zestawie:Poduszka sensomotoryczna...

29.99 PLN
APT Twister obrotowy z Linkami i wyświetlaczem LCD
25 reviews

Fabrycznie nowy, wysokiej jakości Twister z ekranem LCD i linkami do trenowania ramion, czyli przyrząd przeznaczony do treningów ogólnorozwojowych. Wystarczy położyć Twister na podłodze, stanąć na nim stopami i wykonywać skręty bioder.

Wystarczy 10-15 minut dziennie, a poczujesz jak pracują całe biodra, uda i talia. Szybko zauważysz jak uciekają zbędne kalorie, wzmacniają się mięśnie ciała i wzrasta ogólna kondycja.Cechy produktuProdukt fabrycznie nowy, wysokiej jakości.Wbudowany ekran LCD wyświetla zegar, ilość wykonanych skrętów, licznik spalonych kalorii i ilość przebiegniętych kilometrów w odniesieniu do ilości spalonych kaloriiPosiada opcję "alarmu" i odtwarzania wbudowanych w pamięć urządzenia muzyczek podczas ćwiczeńSzybko rozwija mięsnie ud, biodrowe i wysmukla talię.Dołączone elastyczne linki do trenowania ramion pozwalają na trening całego ciała i na spalanie jeszcze większej ilości kalorii w jednostce czasu.Bardzo prosty w obsłudze.Urządzenie zapewnia szybką i trwałą poprawę sylwetki.Twister pomaga zlikwidować tkankę tłuszczową na biodrach, talii i udach oraz zrzucić zbędne kilogramy.

Jest to zarazem prosty i tani, ale bardzo pomocny przyrząd wspomagający ćwiczenia i pozwalający każdemu zachować świetną sylwetkę ćwicząc we własnym domu.Spala zbędne kalorie bez nadmiernego wysiłkuWzmacnia wiele mięści ciała i poprawia ogólną kondycję.Nie obciąża stawów kolanowych jak popularne stepery i bieżnie.Twister zajmuje niewiele miejsca i idealnie nadaje się do ćwiczeń w domuJest lekki - wszędzie możesz go ze sobą zabraćWbudowany licznik obrotów z ekranem LCD pozwala na lepszą kontrolę nad treningiemDzięki zastosowaniu gumowanych wypustek, stopa nie ślizga się na urządzeniu.Podczas treningu korzystasz z akupresury i magnetoterapii jednocześnie, co pozwala wspaniale poprawić swój stan zdrowia.Polecamy ćwiczenie boso- specjalna powierzchnia urządzenia doskonale masuje stopy podczas ćwiczeń!Wbudowany licznik obrotów z ekranem LCD pozwala na lepszą kontrolę nad treningiemNajlepsze efekty można uzyskać ćwicząc boso - specjalna powierzchnia Twistera i wbudowane magnesy doskonale masują stopy poprawiając komfort ćwiczeń.Średnica: 28cmZasilanie: 1 bateria AG13 (w zestawie)...

38.99 PLN
APT Czujnik Cofania, Parkowania - Car Parking Sensor System
25 reviews

Czujnik Cofania - PrakowaniaCar Parking Sensor SystemCzujnik parkowania jest urządzeniem wspomagającym parkowanie i cofanie samochodu. Działa na zasadzie sonaru – emituje fale ultradźwiękowe, które po odbiciu od przeszkody pozwalają stwierdzić, jaka odległość dzieli samochód od przeszkody.

W czasie cofania urządzenie poprawnie rozpoznaje przeszkody znajdujące się na drodze pojazdu i ostrzega kierowcę.Fabrycznie nowy, wysokiej jakości 4 punktowy czujnik cofania/parkowania. Po zapaleniu świateł cofania do urządzenia doprowadzane jest zasilanie.

Włączenie zasilania jest sygnalizowany krótkim sygnałem dźwiękowym, następnie urządzenie przechodzi w stan AUTO-CHECK (tryb automatycznej kontroli układów urządzenia). Czujnik parkowania jest wyposażony w wyświetlacz oraz sygnalizator dźwiękowy.

Wyświetla odległość do przeszkody oraz sygnalizuje, z której strony pojazdu przeszkoda jest umieszczona. Jeśli pojazd zbliży się do przeszkody na bardzo małą odległość (20cm) na ekranie wyświetlacza pojawi się "STOP".

Sygnały dźwiękowe są nadawane, jeśli dwa środkowe czujniki ultradźwiękowe wykryją przeszkodę umieszczoną w odległości 1,5 m za samochodem, natomiast 2 boczne czujniki w odległości 1m. Urządzenie działa poprawnie, jeśli cofający samochód porusza się z prędkością poniżej 5 km/h.

Czujniki mogą być montowane w zderzaku tylnym jak i przednim Czujniki ultradźwiękowe nie powinny być zabrudzone. Błoto, kurz itp. może spowodować jego nieprawidłowe działanie.Dla poprawnego zamontowania urządzenia należy:Zaznaczyć miejsca montażu czujników.

Zainstalować czujniki w otworach wykonanych za pomocą załączonego wiertła. Należy umieścić czujniki ultradźwiękowe tak, by ściśle przylegały do powierzchni zderzaka a ich oś była ustawiona równolegle do powierzchni jezdni.

Czujniki ultradźwiękowe powinny być umieszczone w taki sposób, by w ich polu widzenia nie znajdowały się inne części pojazdu. Połączyć przewody zasilania. Podłączyć zainstalowany wcześniej, wyświetlacz do centralki.

Nie podłączać jeszcze czujników. Włączyć wsteczny bieg, zachowując należytą ostrożność (jeżeli wymaga to włączenia zapłonu lub uruchomieniu silnika, aby włączyć zasilanie urządzenia). Jeżeli urządzenie jest poprawnie podłączone nada krótki sygnał dźwiękowy i włączy się wyświetlacz.

Podłączyć jeden z czujników do centralki i ustawić przeszkodę w odległości 1m od czujnika. Wyświetlacz wyświetli odległość i nada właściwy sygnał. W ten sposób należy sprawdzić resztę czujników. Po zakończeniu testu podłączyć wszystkie czujniki do centralki.Specyfikacja techniczna:Napięcie zasilania DC12 V Prąd zasilania 20mA~200mA Zasięg czujnika 0,3~2,0 m Detekcja w pionie 90 cm Detekcja w poziomie 90 cm Max pobór mocy 4W Sygnalizacja dźwiękowa Pomiar odległości do przeszkody Lokalizacja położenia przeszkody Wyświetlacz Temperatura pracy(°C) -40~+80W skład zestawu wchodzą:Centralna jednostka kontrolna 4 czujniki ultradźwiękowe Wyświetlacz Kabel do podłączenia zasilania Specjalne wiertło do wywiercenia otworów w zderzaku pod czujniki Dwustronna samoprzylepna podkładka montażowa Instrukcja obsługi...

118.07 PLN
APT Skakanka z Licznikiem LCD
25 reviews

SKAKANKA Z LICZNIKIEM LCDFabrycznie nowa, wysokiej jakości skakanka z wbudowanym komputerem znakomicie ulepsza zwyczajny trening na skakance.Skakanka pomoże Ci poprawić kondycje fizyczną, rozwinąć i wzmocnić nogi.

Ponadto pomoże ci lepiej kontrolować trening dzięki subtelnie wbudowanemu licznikowi.Urządzenie znakomicie nadaje się do redukcji tkanki tłuszczowej w talii, biodrach, udach i łydkach. Wspaniale poprawia kondycję i wytrzymałość.Cechy produktu:Świetne urzadzenie do treningu w domu i na zewnątrz.

- małe wymiary pozwalaja zabrać je gdziekolwiek zechcesz.Skakanka posiada mocny, odporny na zginanie nylonowy sznur.Wbudowany w rączkę 4 cyfrowy wyświetlacz LCD monitoruje trzy podstawowe funkcje treningu: licznik spalonych kalorii, czasu ćwiczeń i ilośi wykonanych obrotów.

Dzięki temu każdy trening może być precyzyjnie kontrolowany. - każdym momencie treningu możesz sprawdzić ile kalorii spaliłeś.Długi regulowany sznur (około 3m) sprawia, że na skakance mogą ćwiczyć osoby o każdym wzroście.Rączki skakanki wykonane zostały z tworzywa sztucznego (ABS), są znakomicie wyprofilowane z gumowymi wstawkami, dzięki czemu masz pewność, iż nie wyślizgną się łatwo z dłoni.Wymiary rączek: 185 x 30 x 25mmWaga: około 168gZasilanie: 1 bateria AG13 (dołączona do zestawu)Skakanka zapakowana w solidny i estetyczny blister.Sklep sportowy online doradza;Jaką skakankę wybrać?...

14.99 PLN
APT Odświeżacz - Jonizator Powietrza - Ozonator 230V
25 reviews

SIECIOWY JONIZATOR POWIETRZA OZONATOR 230VJonizator wykorzystuje naturalne zjawisko fizyczne występujące podczas burzy, a po niej każdy czuje się doskonale.Dzieje się tak dlatego bo podczas pracy urządzenia wytwarzane są jony ujemne które oczyszczają i odświeżają powietrze z nieprzyjemnych zapachów.

Jonizator posiada niezwykle wydajny generator wytwarzający jony ujemne (prozdrowotne cząstki powietrza o emisji ponad 9 milionów ujemnych jonów na 1 cm^(3) powietrza) oraz towarzyszącą jonizacji emisję ozonu do 5ppm.Inne najbardziej znane jonizatory maja wydajność emisji jonów - 5 razy mniejsza.Cechy produktu:- Oczyszcza i odświeża powietrze w pomieszczeniach w których się znajduje.- Usuwa dym papierosowy- Eliminuje z powietrza bakterie, wirusy oraz roztocza- Neutralizuje bądź eliminuje nieprzyjemne zapachy- Przynosi ulgę alergikom i cierpiącym na astmę- Utrzymuje w otoczeniu optymalny bilans jonów- Poprawia samopoczucie i sprawność psychofizycznąPo włożeniu jonizatora do gniazda sieciowego zapala się niebieska lampka sygnalizująca pracę jonizatora wytwarzającego mikro wyładowania elektryczne do tworzenia jonów - tak jak w przypadku burzy.Dzięki znikomego poborowi energii jonizator może pracować bez przerwy.Specyfikacja techniczna:- Zasięg działania: 15 ~ 30 m2- Zasilanie: 230V- Wymiary: 75mm x 60mm x 110mm- Kolor: biały- Pobór mocy: 1,8W- Rodzaj pracy: ciągła- Emisja jonów ujemnych 9 000 000 jonów /cm3- Emisja ozonu < 0.05ppm- Certyfikaty CE, RoHs- waga: 240g- Wbudowany wyłącznik ON/OFFW zestawie:- Jonizator sieciowy- instrukcja obsługi- oryginalne opakowanie...

51.99 PLN