Beachb Body Beast- trenuj masę mięśniową
25 reviews

Body Beast to program treningowy, który pomaga zbudować masę mięśniową i zyskać rewelacyjną sylwetkę. Jest to jeden z pierwszych programów, który kompleksowo pomaga w zakresie treningu, diety oraz suplementacji i co ważne wszystko można zrealizować u siebie w domu.
Jaki sprzęt jest potrzebny? Niezbędne minimum to: > hantle; > ławeczka z regulacją oparcia / zamiennie duża piłka gimnastyczna; > drążek / zamiennie tubingi. Przyda się też: > sztanga; > gryf łamany. Cały program jest przygotowany i prowadzony przez kulturystę Sagi Kaleva, który gwarantuje, że zyskamy nawet 9kg masy mięśniowej po 90 dniach, sumiennego stosowania wszystkich wskazówek. Body Beast to zbiór najlepszej wiedzy jaką do tej pory zebrano na temat treningu siłowego. Trening jest bardzo intensywny i atakuje wszystkie mięśnie na różne sposoby i pod różnymi kątami, angażując wszystkie włókna mięśniowe, dzięki czemu w naturalny sposób zwiększa się poziom testosteronu.
Program jest dedykowany wszystkim tym, którym zależy na zyskaniu jak największej masy mięśniowej, bez względu na to na jakim poziomie wytrenowania, akurat się znajdują.

Co znajdziemy w pudełku firmy Beachbody: > 7 płyt DVD z 12 programami treningowymi > Poradnik dietetyczny oraz wskazówki odnośnie suplementów i treningu (134 strony) > Harmonogram treningowy Przed i po Body Beast
Cały program treningowy opracowany jest tylko i wyłącznie w języku angielskim

135 PLN