Philips Philips HD 8650
25 reviews

W pełni samoczynny ekspres do kawy, Series 2000. Poczuj zapach ziaren ulubionej kawy. Niezależnie od tego, jaką mieszankę kawy uwielbiasz, możesz zmielić ziarna „na świeżo", wydobywając pełnię aromatu dzięki ceramicznym młynkom, które ich nie przegrzewają.

Espresso ze świeżo zmielonych ziaren kawy za dotknięciem przycisku. Eśli naciśniesz jeden przycisk i poczekasz kilka sekund, otrzymasz filiżankę (lub dwie) wyśmienicie zaparzonego espresso przygotowanego ze świeżo zmielonych ziaren kawy.

Łatwa obsługa urządzenia dzięki instynktownemu interfejsowi użytkownika. Prosty i intuicyjny interfejs użytkownika z pokaźnymi przyciskami ułatwia obsługę ekspresu i wykorzystanie pełni jego możliwości. Spersonalizowany czas parzenia dzięki funkcji pamięci Dzięki funkcji pamięci, która zezwala na ustawienie i zapisanie trafnego czasu parzenia kawy, za każdym razem otrzymasz filiżankę świetnej kawy zaparzonej zgodnie z Twoimi preferencjami.

Delektuj się nieprzeciętną kawą w ulubionej filiżance — wszystko za jednym dotknięciem przycisku. Genialny smak dzięki ceramicznym młynkom. Ceramiczne młynki eliminują problem smaku przypalonej kawy, ponieważ nie przegrzewają ziaren.

Młynki te gwarantują też wytrzymałość i cichą pracę ekspresu. Regulowane ustawienia mielenia gwarantujące ulubiony smak kawy. Można ustawić 5 poziomów grubości mielenia. Najdrobniejsze ustawienie pozwala uzyskać prawdziwe espresso, a najgrubsze — łagodniejszą kawę, zależnie od preferencji użytkownika.

nadaje się do każdej kuchni dzięki niewielkim rozmiarom i możliwości obsługi od przodu. Wielkość kuchni nie ma znaczenia — ten ekspres wymaga niedużo przestrzeni i jest szczególnie wygodny w obsłudze, ponieważ zbiornik wody i pojemnik na odpady są przystępne od przodu.

Urządzenie zostało opracowane z myślą o maksymalnym ułatwieniu obsługi. Nieskomplikowane czyszczenie dzięki w pełni wyjmowanemu blokowi zaparzającemu. Blok zaparzający, stanowiący kluczowy komponent każdego w pełni automatycznego ekspresu, należy czyścić raz w tygodniu.

Blok zaparzający jestdostępny z boku urządzenia i można go wyjąć przy pomocy jednego palca, a następnie bez problemu umyć pod bieżącą wodą. Samoczynny proces czyszczenia i program usuwania kamienia.

Ten ekspres zaprojektowano w taki sposób, by obieg kawy był samoczynnie czyszczony po włączeniu lub wyłączeniu urządzenia, co zapewnia doskonały, świeży smak każdej filiżanki kawy. Regularne likwidowanie kamienia wydłuża żywotność urządzenia.

Ekspres nie tylko zawiadamia konieczność usunięcia kamienia,także w razie zapotrzebowania wyświetla na ekranie komunikaty pomagające w ukończeniu cyklu. Samoczynne płukanie obiegu kawy cykl usuwania kamienia Dostęp do wszelkich funkcji od przodu urządzenia Wyjmowany blok zaparzający Wyjmowany zbiornik wody – pojemność 1 l Długość przewodu - 80 cm Bojler wody - 1 - stal szlachetna (nierdzewna) Zgodność z filtrem Brita System wstępnego zaparzania pojemność pojemnika na ziarna kawy - 180 g objętość pojemnika na odpadki - 8 porcji Maksymalna wysokość filiżanki - 95 mm Jednoczesne parzenie 2 filiżanek

900 PLN
Philips Philips HD 7546
25 reviews

Ekspres do kawy Café Gaia zagwarantuje doskonałą kawą i zniewala oszałamiającym wzornictwem.
Dzbanek cieplny utrzymuje pełny zapach i wysoką temperaturę napoju przez ponad 2 godziny*

Dzbanek termiczny z inteligentną blokadą umożliwia łatwą obsługę jedną ręką
Dzbanek termiczny jest wyekwipowany w inteligentną blokadę, które powoduje, że kawa pozostaje aromatyczna
i gorąca po wyjęciu dzbanka z ekspresu. Blokadę można prosto obsłwykorzystać jedną ręką.

Bogaty aromat kawy dzięki skoncentrowanemu strumieniowi wody
Kawa zalewana jest skoncentrowanym strumieniem wody, co zezwala na wydobycie bogactwa aromatu.

Blokada kapania zezwala na przerwanie cyklu parzenia kawy w dowolnym momencie w celu nalania filiżanki kawy.

Funkcja automatycznego wyłączania po zakończeniu parzenia zapewnia bezpieczeństwo i pozwala oszczędzać energię
Ekspres do kawy wyłącza się samoczynnie po zaparzeniu kawy przelewowej, co pozwala zaoszczędzić energię i zachować bezpieczeństwo.
Dzięki dzbankowi termicznemu kawa pozostaje gorąca.

Wskaźnik poziomu wody przystępne i skrupulatne napełnienie zbiornika wody.
Według testów urządzenie zaparzy > 30 000 filiżanek z niezmiennie wysoką jakością.

Dodatkowy przewód można przechowywać w schowku, co ułatwia ustawienie ekspresu w kuchni.

Dzbanek cieplny z podwójną ścianką ze stali szlachetnej pozwala utrzymać wysoką temperaturę napoju

Dzbanek termiczny z podwójną ścianką ze stali szlachetnej pozwala utrzymać pełny aromat i wysoką temperaturę napoju przez ponad 2 godziny.
Po 2 godzinach kawa ma temperaturę co najmniej 65°C.

objętość zbiornika wody 1,2 l
Długość przewodu 0,88 m
Czas parzenia (dzbanek) 10 min
Częstotliwość 50/60 Hz
Napięcie 220–240 V
pojemność zbiornika wody Do 15 filiż.

Łatwość i komfort używania
Wskaźnik poziomu wody
samoczynne wyłączanie
Blokada kapania

proste czyszczenie i konserwacja
Zdejmowany uchwyt filtra
Możliwość mycia części w zmywarce.

Napoje kawowe
Kawa przelewowa
Zgodne sposoby podawania kawy
Kawa mielona
Ustawienia temperatury 1

199 PLN
Nivona Nivona 646
25 reviews

Ekspres automatyczny NIVONA CafeRomatica 646 wyróżnia prosta obsługa, nieprzemijalny wygląd oraz znakomity smak przygotowywanego poprzez urządzenie napoju.

klasyczny ekspres samoczynny NIVONA CafeRomatica 646 to model o nieprzemijalnym wyglądzie. Czarna matowa powierzchnia z chromowymi elementami wykończeń sprawi, iż urządzenie będzie prezentowało się elegancko w każdej kuchni. Sprzęt charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, dużą funkcjonalnością i niezwykle niską ceną. Wszystko to powoduje,spełni oczekiwania on nieprzeciętnie jako pierwszy ekspres automatyczny.

Ekspres samoczynny NIVONA CafeRomatica 646 – podstawowe informacje technologiczne

Ekspres oryginalny stożkowy młynek z hartowanej stali, który nieprzeciętnie mieli wszystkie ziarna, i pojemnik na wodę o objętości 2,2 l i filtr do wody CLARIS. Ważną funkcją, jaką urządzenie posiada, jest automatyczny system monitorowania poziomu wody. Tryb ECO z trybem czuwania umożliwia ograniczenie zużycia energii, kiedy ekspres pozostaje nieużywany poprzez dłuższy czas.

miłośników cappuccino wbudowany wężyk do mleka. System ręcznego płukania spieniacza do mleka pozwoli utrzymać go w czystości. Dodatkowo pielęgnacja całego urządzenia jest szczególnie prosta. Spore ułatwienie stanowią wyjmowany zaparzacz, oddzielna przegroda za zmieloną kawę, a nade wszystko osobne programy pielęgnacyjne, które pozwalają na czyszczenie, eliminowanie kamienia i płukanie. W wyposażeniu ekspresu znajdują się także tabletki czyszczące.

istotnie krystaliczna obsługa

Ekspres samoczynny NIVONA CafeRomatica 646 akcentuje bardzo przyjemny i prosty w obsłudze interfejs. Jego dużą zaletą jest cyfrowy wyświetlacz z symbolami i tekstem, który zapewnia czytelny i jasny przekaz. Dzięki czemu bez najmniejszego problemu przygotujesz ulubioną kawę – m.in. Wybierzesz stopień zmielenia ziaren lub temperaturę parzenia napoju.

Kawa dokładnie taka, jaką chcesz

Urządzenie pozwala na zaparzenie kawy, która w pełni odpowiada prywatnym preferencjom. Wszystko za sprawą indywidualnego dobrania stopnia zmielenia ziaren kawy, a także regulacji temperatury napoju. Ponadto gorąca woda może posłużyć także do zaparzenia ulubionej herbaty. Warto zwrócić uwagę, że wykorzystujący wysokie ciśnienie System Aromatica zagwarantuje precyzyjne wydobycie całej esencji ze zmielonych ziaren. Na skutek czego ekspres samoczynny NIVONA CafeRomatica 646 umożliwi Ci przygotowanie kawy idealnej dla Ciebie.

Podsumowując, oto najważniejsze funkcje tego modelu:

 • Pojemnik na wodę o objętości 2,2 l
 • Gorąca woda na herbatę
 • stanowczo cichy, stożkowy młynek z hartowanej stali
 • Wyjmowany zaparzacz proste i higieniczne czyszczenie
 • ponadczasowy wygląd: matowa powierzchnia w kolorze czarnym jak noc z chromowanymi wykończeniami
 • Temperatura kawy dostosowywana na 3 stopniach
 • Tryb ECO z trybem czuwania
 • System ręcznego płukania spieniacza do mleka
 • Programy pielęgnacyjne do czyszczenia, usuwania kamienia i płukania
 • Funkcja statystyki i monitoring konserwacji
 • samoczynny system monitorowania poziomu wody
 • Indywidualnie dostosowywany stopień zmielenia kawy
 • regulowana wysokość dozownika kawy
 • Oddzielna przegroda na kawę mieloną
 • Podstawka na filiżankę
 • System Aromatica z pompą ciśnieniową budującą 15 barów
 • zaopatrzony w filtr do wody CLARIS, tabletki czyszczące, wężyk do mleka, a także miarkę

2199 PLN
Krups Krups EA8160
25 reviews

Ekspres KRUPS EA8160 pozwala cieszyć się smakiem genialnie przyrządzonej kawy w zaciszu własnego domu. Dzięki zaimplementowaniu nowoczesnej technice, przemyślanej konstrukcji i transparentnego, graficznego menu urządzenie jest praktyczne i wyjątkowo proste w obsłudze. Bezpośredni dostęp do funkcji "ulubione" pozwoli ci przygotować w prędki i prosty sposób kawę, którą najistotniej lubisz. Ekspres wyekwipowany pozostał w Thermoblock – system grzewczy, dzięki któremu każda, nawet pierwsza, zaparzona o poranku kawa będzie miała odpowiednią temperaturę. Nowoczesny System Auto-Cappuccino/Caffe Latte jest odpowiedzialny za automatyczne przygotowanie świetnej mlecznej pianki do cappuccino albo latte. System filtracji wody Claris Aqua sprawia, że smak napojów jest idealny. Urządzenie pozostało zaopatrzone w automatyczny program czyszczenia i odkamieniania, dzięki temu będzie za każdym razem gotowe do przygotowania twojej ulubionej kawy, za każdym razem jednakowo pysznej. Graficzny wyświetlacz LCD gwarantuje intuicyjną obsługę ekspresu. Teraz przyrządzenie kawy jest jeszcze prostsze. Dopasowanie napoju według własnych preferencji dzięki możliwości wyboru mocy, a także wielkości kawy. Teraz możesz radować się dokładnie taką kawą, na jaką aktualnie masz ochotę. Wspaniała temperatura kawy od pierwszej filiżanki. Opatentowany, kompaktowy Thermoblock zintegrowany z systemem grzejnym zapewnia nadzwyczajną temperaturę napoju kawowego. Nieprzeciętnie gęsta pianka o kremowej konsystencji i genialnej temperaturze. Jest ona osiągalna dzięki zastosowaniu systemu spieniającego mleko- Auto-Cappuccino/Caffe Latte. Łatwość utrzymania urządzenia w czystości. Gwarantowane jest dzięki automatycznym programom czyszczenia i odkamieniania. System regulacji mielenia i ilości kawy. Ekskluzywny, samoczynny system regulacji grubości mielenia i ilości kawy zadba o wyśmienite przygotowanie wybranego typu kawy. System grzejny Thermoblock. Progresywny, kompaktowy system zapewnia nieprzeciętną temperaturę kawy już od jej pierwszej filiżanki po uruchomieniu ekspresu. Dobór wielkości kawy. Funkcja zezwala na przyrządzenie kawy o objętości od 20 do 220 ml, co w jeszcze większym stopniu zezwala na otrzymanie właśnie takiego napoju, na jaki aktualnie masz ochotę. Bezpośredni dostęp do funkcji „ulubione” pozwoli Ci przygotować w prędki sposób kawę, którą najszczególniej lubisz. Zobacz, dlaczego zapach i smak kawy w ekspresach KRUPS jest tak dynamiczny! Ubijanie kawy, poprzez profesjonalistów nazywane tampingiem, to klucz do uzyskania nieprzeciętnego, esencjonalnego espresso. Świeżo zmielone ziarna, poddane trafnemu tampingowi, zwalniają przepływ wody w ekspresie i pozwalają kawie rewelacyjnie się wyparzyć. Precyzyjnie tak dzieje się w ekspresach KRUPS, które ubijają kawę z siłą nacisku aż do 30 kg! Dzięki tak konkretnemu tampingowi nasza drobna czarna ma wszystko, co najlepsze, czyli niezwykle energiczny smak i zapach. A wszystko za sprawą innowacyjnej oraz hydraulicznego podnośnika, którymi zastąpiliśmy mechaniczne rozwiązania występujące w innych, samoczynnych ekspresach. O właściwie przeprowadzonym tampingu świadczy zarówno świetny smak i aromat naszego espresso, jak i zarys kawy wybijanej z kolby w postaci równych, zbitych krążków, czyli tzw. Coffee cakes (ciasteczek kawy). „ W procesie parzenia kawy bardzo ważny jest moment ubicia. Znaczne jest, by równo i dość konkretnie ubić ciastko kawowe. Bariści ubijają kawę z siłą nacisku od 13 do 15 kg. Mocniejsze ubicie pozwala wydobyć większą aktywność kawowego aromatu. Dodatkowo, należycie ubite kawowe ciastko stawia większy opór wodzie, na skutek czego kawa ma z nią dłuższy kontakt i lepiej się wyparza. Na równomierne wyparzenie korzystnie wpływa jednakowa wysokość ciasteczka z każdej strony. Najlepiej to zaobserwować, kiedy ciastko jest suche. Jest to dowodem na to, że wyparzyliśmy kawę bardzo efektywnie, a nasze espresso jest rewelacyjne, tj. Bardziej esencjonalne, z ciemniejszą cremą, a także o dynamiczniejszym smaku.

1369 PLN
DeLonghi DeLonghi ECAM23.463 - BEZPŁATNY ODBIÓR: WROCŁAW!
25 reviews

Odkryj z De'Longhi kanon włoskiego smaku! firma De’Longhi to światowy ekspert w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań parzenia kawy. Stanowi gwarancję nowoczesnej technologii i niezawodności. De'Longhi to przekazywana z pokolenia na pokolenie pasja do jakości i innowacyjne podejście do designu,najczęściej to miłość do kawy - aromatycznej, aksamitnej i bezkompromisowo najlepszej!

Ekspres automatyczny ECAM 23.463.B to nadzwyczajna propozycja dla fanów dobrej kawy, przygotowanej w prawdziwie włoskim stylu. Wykorzystuje innowacyjną technikę, żeby zagwarantować najlepszy zapach espresso przykrytego bogatą, gęstą pianką crema.

Dzięki postępowemu systemowi samoczynnego spieniania mleka LatteCrema, będziesz mógł delektować się w dodatku aksamitnym cappuccino przygotowanym za jednym dotknięciem przycisku. Ponadto, dla Twojej wygody, ekspres pozostał zaopatrzony w ekran LCD, który w prosty sposób przeprowadzi Cię przez cały cykl parzenia i będzie pomocny przy wszelkich czynnościach konserwacyjnych.

adekwatne ciśnienie parzenia Dzięki włoskiemu rodowodowi wiemy, iż by wydobyć z każdego ziarna kawy esencję smaku, należy zadbać o najdrobniejszy szczegół. Optymalne ciśnienie uzyskiwane podczas cyklu parzenia kawy w ekspresach De’Longhi pozwala zapewnić bogaty i intensywny zapach naparu.

nowoczesny system grzejny aż 2 Termobloków Dzięki progresywnemu systemowi grzejnemu Termoblok kawa przygotowywana jest w nieprzeciętnej temperaturze, zapewniając najkorzystniejsze doznania smakowe. Żeby napój był nie tylko wspaniały, ale też szybko przygotowany, wszystkie ekspresy De’Longhi z automatycznym systemem spieniania mleka, w zgodzie z najwyższymi standardami jakości, pozostały wyekwipowane w aż 2 Termobloki, utrzymujące odpowiednią temperaturę podczas całego cyklu parzenia.

Pierwszy Termoblok odpowiada za przygotowanie kawy, drugi dedykowany jest do podgrzewania mleka. Dzięki temu momentalnie przygotujesz kawę mleczną, bez konieczności czekania na schłodzenie układu grzejnego i masz pewność, iż Twoja kawa będzie zaparzona w słusznych warunkach!

dopełniającą zaletą systemu Termoblok, gwarantującą nieszablonowy komfort użytkowania, jest cicha praca i prędkie nagrzewanie układu. W ten sposób w mgnieniu oka ekspres będzie gotowy, by przyrządzić Twoją ulubioną kawę.

Cichy, wytrzymały młynek z 13-stopniową regulacją mielenia O aromacie i smaku idealnego espresso, stanowiącego w dodatku podstawę wszystkich rodzajów kaw mlecznych, decyduje adekwatny stopień zmielenia ziaren.

Wszystkie ekspresy automatyczne De'Longhi posiadają zaimplementowany stalowy młynek żarnowy z 13-poziomową regulacją stopnia zmielenia, gwarantującą maksymalną personalizację poziomu mielenia ziaren. To pozwala na zaparzenie wyśmienitego naparu z zróżnicowanych odmian kawy, wymagających trafnej obróbki.

Młynek stalowy zagwarantuje pokaźniejszą precyzję dostosowania ustawień, umożliwiającą wydobycie z ziaren pełni smaku. Stalowa konstrukcja podnosi na dodatek trwałość i wytrzymałość młynka na uszkodzenia. Z takich właśnie rozwiązań korzystają profesjonalni bariści!

nowoczesny samoczynny system spieniania mleka LatteCrema De’Longhi z inżynieryjną precyzją łączy zaawansowane rozwiązania techniczne z miłością do kawy. Owocem tego połączenia jest progresywny system spieniania mleka LatteCrema z technologią dwóch oddzielnych układów hydraulicznych i dokładną kontrolą elektroniczną.

To dzięki niemu za dotknięciem jednego przycisku możesz przygotować swoją kawę według spersonalizowanych upodobań i odkryć poezję delikatnego smaku aksamitnego caffelatte, wyjątkowego latte macchiato albo najdoskonalszego cappuccino z puszystą pianką.

Twoje nadzwyczajne cappuccino będzie: nadzwyczajnie GĘSTE > System spieniania mleka LatteCrema, posiadający aż 3 stopnie regulacji puszystości, zezwala na przygotowanie rewelacyjnej pianki o kremowej, aksamitnej konsystencji.

Bogata struktura mikro-bąbelków powoduje, że mleczna pianka jest tak przyjemnie puszysta. Świetnie KREMOWE > System LatteCrema pozwala uzyskać świetną proporcję pomiędzy mleczną pianką a mlekiem, dzięki temu cappuccino oszałamia swoją kremową konsystencją.

W genialnEJ TEMPERATRZE > Temperatura cappuccino powinna wynosić między 60-65°C. System LatteCrema zapewnia nieprzeciętną temperaturę w każdej filiżance kawy. AŻ DO OSTATNIEJ KROPLI > Dzięki systemowi LatteCrema pianka z mleka nie opada poprzez długi czas, więc przyjemność trwa aż do ostatniej kropli.

Aby kawowe chwile były doskonałe pod każdym względem, De'Longhi zadbało także o wygodę stosowania układu mlecznego, dlatego system LatteCrema spieniając mleko, wykorzystuje wyłącznie taką jego ilość, która jest konieczna do przygotowania mlecznej pianki, zatrzymując niewykorzystaną część w dzbanku.

Może on być przechowywany w lodówce, dzięki temu mleko będzie zawsze świeże i optymalnie schłodzone. Aby ułatwić utrzymanie w czystości systemu mlecznego, karafka jest wyp..

2479 PLN
Blaupunkt Blaupunkt CMP301
25 reviews

CMP301 to wyspecjalizowane, wysokiej jakości i bezusterkowości urządzenie, które zostało zaprojektowane tak, aby jego funkcjonalność i komfort obsługi spełnił kryteria

i zadowolił najszczególniej wymagających użytkowników i pasjonatów kawy. Klasyczny design sprawi,łatwo wkomponuje się on w każdą kuchenną przestrzeń.

PROSTA OBSŁUGA
Przygotowanie świeżej kawy za pomocą tego ekspresu sprowadza się wyłącznie do naciśnięcia trzech przycisków z wbudowanymi diodami kontrolnymi.

Parzenie kawy inicjuje się poprzez włączenie urządzenia, nasypanie zmielonej kawy do kolby i następnie naciśnięcie przycisku „Przygotowanie kawy", który przy pomocy funkcji stop pozwala na wypełnienie filiżanki napojem o wybranej mocy i objętości. Po jego ponownym naciśnięciu cykl parzenia kawy zakończy się. To udogodnienie, które pozwoli nam na przygotowanie kawy dokładnie takiej na jaką mamy aktualnie ochotę.

Dzięki funkcji spieniania mleka w prosty sposób możemy stworzyć wspaniałą, idealnie przygotowaną podgrzaną mleczną piankę do kawy – starczy nacisnąć przycisk, chwilę odczekać i radować się jedwabistą pianką.

świetnE ESPRESSO
CMP301 pozostał zaopatrzony w dwa filtry, wszystko po to, by użytkownik miał możliwość przygotowania jednej lub dwóch espresso, które będą nadzwyczajne i zgodne z teorią renomowanych na świecie baristów wg których ta minimalna filiżanka czarnej kawy powinna być przygotowywana z 7g zmielonej kawy (w pakiecie znajdują się dwa filtry jeden

o obszerności 7g, drugi 14g kawy). Zbiornik na wodę 1,6l sprawi, że przygotowując kawę rzadziej będziemy musieli pamiętać o dopełnianiu wody. Wytrzymałej włoska pompa uzyskuje ciśnienie do 15 barów, co sprawi, że nasza kawa nie będzie także odbiegała swoim smakiem od tej, którą serwuje się nam w dobrych kawiarniach. 

świetnA TEMPERATURA PARZENIA
System podgrzewania wody działający na zasadzie bojlera sprawia, że woda zachowuje stałą temperaturę w trakcie całego procesu parzenia kawy. Układ kontroli temperatury, w którego skład wchodzą dwa termostaty, zapewni zaś nadzwyczajną temperaturę parzenia kawy (95°C) oraz wydajny strumień pary wodnej do spieniania mleka (130°C).

ŁATWA KONSERWACJA
Kolejnymi, szczególnie ważnymi udogodnieniami, w które pozostał wyekwipowany ekspres, jest zdejmowana kratka i dysza do spieniania oraz wyjmowany pojemnik ociekowy. Dzięki czemu regularne czyszczenie urządzenia jest istotnie proste.

ENERGOOSZCZĘDNY
Dzięki użytym rozwiązaniom nie musisz martwić się o rachunki za prąd. Wysokowydajny system podgrzewania wody ewidentnie zmniejsza zapotrzebowanie na energię elektryczną. Moc 850W w zupełności wystarcza, aby zapewnić doskonałe właściwości pracy urządzenia. Dodatkowo, jeżeli zapomnisz wyłączyć ekspres, po 15 minutach bezczynności, urządzenie wyłączy się samo.

Kawa to napój od którego rozpoczynamy dzień, przygotowując ją w ekspresie Blaupunkt CMP301 nasz dzień z całą pewnością zainicjuje się od przyjemności.EAN: 5901750501418
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: BLAUPUNKT CMP301
rodzaj: Elektryczny
Obsługa: Ręczny
Moc: 850 W
Ciśnienie: 15 bar
Młynek: Nie
Spieniacz do mleka: Tak
pojemność zbiornika na wodę: 1.6 l
wymiary: 30 x 24 x 30 cm
Waga: 3.2 kg
Pozostałe parametry: - wydajny system cieplny zapewnia najkorzystniejszą produktywność- znakomita temperatura parzenia kawy i spieniania mleka dzięki systemowi dwóch termostatów- Może przygotować 1 albo 2 filiżanki espresso- Funkcja zatrzymania przepływu wody pozwala uzyskać oczekiwaną wielkości kawy- Podwójny stalowy filtr by wydobyć z kawy jeszcze więcej aromatu i nadać jej właściwy charakter- przystępny w obsłudze panel z 3 podświetlanymi przyciskamiwygodnie przygotować kawę lub spienić mleko- wyekwipowany w mechanizmy zabezpieczające przed przegrzaniem i nadmiernym wzrostem ciśnienia- Odłączana dysza spieniająca, a także wyjmowana tacka spływowa dla komfortu czyszczenia- Stalowa taca do podgrzewania filiżanek

266.91 PLN
Saeco Saeco One Touch Cappuccino
25 reviews

 • właściwości uzupełniające: możliwość przygotowania 2 filiżanek równocześniewyjmowana tacka ociekowawylewka gorącej wody i pary
 • Ciśnienie: 15 Bar
 • Ciśnienie pompy: 15 bar
 • dopełniające informacje: możliwość przygotowania 2 filiżanek jednocześnie, wyjmowana tacka ociekowa, wylewka gorącej wody i pary, espresso lungo, latte macchiato, cappuccino, spienianie mleka, espresso, americano
 • Dzbanek na kawę: Brak
 • Funkcje ekspresu do kawy: Funkcja CappuccinoFunkcja EspressoRegulacja ilości kawyWbudowany młynekWyświetlacz
 • Funkcje ekspresu do kawy: Dysza paryFunkcja CappuccinoFunkcja EspressoRegulacja ilości kawySpienianie mlekaSterowanie elektroniczneWbudowany młynekWyświetlacz
 • Funkcje ekspresu do kawy: Dysza pary, Funkcja Cappuccino, Funkcja Espresso, Regulacja ilości kawy, Spienianie mleka, Sterowanie elektroniczne, wbudowany młynek, ekran
 • Funkcje użytkowe: espresso lungolatte macchiatocappuccinospienianie mlekaespressoamericano
 • Głębokość: 430 mm
 • Kod producenta: Lirika One Touch Cappuccino
 • Kolor: szary
 • Kolor główny: Szary
 • Maksymalna wysokość filiżanki: 145 mm
 • Moc: 1850 W
 • Moc: 1850 W
 • Napięcie zasilania: 220-240 V
 • objętość zbiornika na kawę: 500 g kawy ziarnistej
 • objętość zbiornika na wodę: 2,5 litra
 • pojemność zbiornika na wodę: 2,5 l
 • objętość zbiornika na ziarna kawy: 500 g
 • Regulacja: grubości zmielenia kawymocy kawy
 • wariant czyszczenia: automatyczne płukanie
 • Sterowanie: Elektroniczne
 • stosowanie kawy: Ziarnista
 • Strona www produktu: http://www.saeco-professional.pl/aulika/liryka/model/lirika_otc#highlights
 • System do spieniania mleka: Dysza spieniająca
 • Szerokość: 215 mm
 • Technologie: system cappuccino
 • rodzaj: ciśnieniowy automatyczny
 • typ ekspresu do kawy: Ciśnieniowy
 • typ ekspresu do kawy: Ciśnieniowy automatyczny
 • Waga urządzenia: 8 kg
 • wbudowany młynek: true
 • wymiary: 215x370x429 mm
 • wymiary urządzenia (Szer/Wys/Gł): 215x370x429 mm
 • Wysokość: 381 mm
 • ekran: true
 • Zabezpieczenia: samoczynne wyłączenie
 • użycie: kawa ziarnista

1999 PLN
Jura Jura A9
25 reviews

Najmniejszy ekspres oferowany przez JURA z ekranem dotykowym Slide&Touch. Prekursorska innowacja P.E.P.®: proces Ekstrakcji Pulsacyjnej Najszybsza droga do genialnej przyjemności picia kawy prowadzi poprzez kolorowy wyświetlacz z technologią dotykową.

Kompaktowy ekspres do kawy A9 oferuje najwyższy komfort stosowania i jedyne w swym typu specjały kawowe. Postępowy, krystaliczny ekran w postaci ekranu dotykowego zapewnia instynktowną obsługę.

Dzięki młynkowi AromaG3 i technologii gładkiej pianki ulubione specjały kawowe są za każdym razem doskonałe. Żeby przyrządzić jedną albo dwie filiżanki kawy, jedynie dotknąć ekranu ekspresu. Model A9 gwarantuje w sytuacji wszystkich 12 specjałów kawowych wspaniałe wrażenia smakowe.

To kompaktowe urządzenie przykuwa wzrok wyraźnym kształtem i szlachetnymi materiałami w połączeniu z najwyższą jakością wykonania. Młynek Aroma G3 Inżynierom JURA udało się opracować najnowszej generacji młynek Aroma G3, który pracuje bardzo cicho, błyskawicznie mieli ziarno (ok.

2,5 sek.), które całkowicie trafia do modułu zaparzającego nie pozostawiając tym samym resztek zmielonej kawy we wnętrzu młynka. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy pewność, że kolejna filiżanka zaparzonej kawy przygotowana będzie w pełni ze świeżo zmielonej porcji ziarna.

Światowa nowość P.E.P.© proces Ekstrakcji Pulsacyjnej prowadzi do wspaniałego espresso Inspiracją dla liderów innowacji JURA do opracowania cyklu Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.©) były doświadczenia najlepszych na świecie baristów.

efektem jest rewolucyjna technika, która optymalizuje czas ekstrakcji, przetłaczając – w sytuacji śladowego objętościowo specjału, jakim jest espresso – gorącą wodę przez zmieloną kawę w prędko następujących po sobie cyklach.

Ten proces pozwala uwolnić z całej gramatury zmielonej kawy pełnię drzemiących w ziarnie smaków i aromatów. Rewelacyjnie przyrządzona kawa w najczystszej postaci płynie do filiżanki otulona bursztynową poświatą, zwieńczona aksamitną, gładka cremą o barwie orzechów laskowych.

efektem jest najkorzystniejsze espresso wszech czasów – oczywiście za naciśnięciem jednego przycisku. Dotykowy wyświetlacz Po raz pierwszy w ekspresach JURA pojawia się technologia ekranu dotykowego zastępując w ten sposób niedużo poręczną obsługę za pomocą przycisków i pokrętła.

Pokaż swojemu ekspresowi palcem co ma zrobić. I z pewnością nas zrozumie! Podążając w duchu postępu JURA wypuściła pierwszy na świecie ekspres z pełnym graficznym ekranem dotykowym. Do tej pory istniało w ekspresach pojęcie „Touch", czyli dotknij.

dzisiaj JURA proponuje też „Slide", czyli przesuń, czyniąc ten nowy ekspres jeszcze bardziej praktycznym i prostym w obsłudze. Kompaktowy ekspres do kawy IMPRESSA A9 proponuje najwyższy komfort używania i jedyne w swoim typu specjały kawowe.

138mm – nowy, nadzwyczajny wymiar dzisiaj także w linii IMPRESSA A pojawia się podwójna wylewka, którą można regulować na wysokość aż 138 mm,zbratać ją do szklanek latte macchiato. Jest to specyficzna cecha automatycznych ekspresów do kawy wykorzystywanych w domu.

Funkcja ta rozszerza jakość przyrządzanych specjałów z mlekiem, zapewniając wspaniałą puszystą piankę. Wyekwipowany w technologię rewelacyjnie kremowej pianki mlecznej – fine foam (spieniacz ma dwie osobne komory, w których mleko jest spieniane dwukrotnie.

Ewentualne bąbelki pękają, a piana staje się jednorodna i wygładzona. Specjalna kompozycja wylotu spowalnia wypływ piany, dzięki czemu równo rozkłada się ona w filiżance). Nowe kawy DOPPIO – poczuj ich unikatowy solidny aromat i smak Najnowszy ekspres Impressa A9 ma do zaoferowania zupełnie nowe napoje kawowe o bardziej dynamicznym i wyraźnym smaku.

Cappuccino Doppio i Latte Macchiato Doppio to specjały przygotowywane na bazie mleka z podwójną dawką espresso (podwójne mielenie ziarna). Specjalne silikonowe uszczelki w pokrywie pojemnika na ziarno.

dzięki czemu ziarna kawy przechowywane są świeże poprzez długi czas.

4970 PLN
Bosch Bosch CTL636EB1
25 reviews

Ekspres do zabudowy z funkcją OneTouch - oferuje znaczny dobór napojów, a także najwyższy standard

 • Intelligent Heater inside: znakomita temperatura zaparzania i pełny aromat z SensoFlow System
 • Cappuccino: Każda kawa lub napój na bazie kawy i mleka przygotowywany po przyciśnięciu panela sterującego - nawet dwie filiżanki równocześnie
 • MyCoffee: Zapamiętaj 8 swych ulubionych kaw i napojów ze wszystkimi parametrami pod indywidualnym imieniem
 • AromaDouble Shot: dynamiczny smak kawy z mniejszą goryczką dzięki podwójnemu procesowi mielenia i parzenia
 • wyrzut pary: System czyszczenia parą po przygotowaniu każdego napoju mlecznego gwarantuje codzienną higienę urządzenia
Specyfikacje technologiczne
 • Smak
 • bezprecedensowa technika SensoFlow System, która dba o adekwatnyą temperaturę parzonej kawy
 • AromaPro Concept: wspaniałe ciśnienie dla wydobycia optymalnego aromatu
 • Funkcja OneTouch dla Ristretto, espresso, Espresso Macchiato, kawy, cappuccino, latte macchiato, biała kawa
 • Funkcja AromaDoubleShot dla wydobycia bardziej dynamicznego aromatu kawy
 • Regulacja temperatury
  - kawy: 3-stopniowa
  - wody: 4-stopniowa
 • wbudowany filtr wody filtr Brita Intenza: poprawia smak kawy i wydłuża żywotność urządzenia
 • Komfort użytkowania
 • wyświetlacz TFT z interaktywnym menu
 • Zapamiętaj 8 swoich ulubionych kaw wraz ze swoim imieniem, masz możliwość ustawienia proporcji mleka i espresso, ekspres przygotuje kawę genialnie Twoją za każdym razem.
 • Dystrybutor kawy i dysza spieniająca mleko z regulacją wysokości: optymalne choćby do szklanek o wys.15cm do latte macchiatto
 • Cappuccino: Przygotuj dwie filiżanki równocześnie dla wszystkich kaw i napojów na bazie kawy i mleka
 • Wyjmowany pojemnik na wodę 2.4 l
 • Ostrzeżenie przed niskim poziomem kawy lub wody w pojemniku
 • Możliwość pobierania mleka z pojemnika, załączonego w zestawie, albo pobieranie bezpośrednio np.: z kartonu mleka
 • Skrócona instrukcja obsługiprzystępna w schowku
 • cechy
 • niezwykle cichy, wysokiej jakości ceramiczny młynek Silent Cream Drive
 • tak: młynek samoczynnie dopasowuje się do rodzaju kawy
 • progresywny system mleka pozwala Ci radować się napojami na bazie kawy i mleka dzięki jednemu dotknięciu panela sterującego
 • Funkcja spieniania mleka, funkcja gorąca woda
 • Zredukowany do min. Czas wymogi: najszybsza pierwsza filiżanka!
 • Ciśnienie 19 bar
 • Możliwość użytkowania kawy mielonej, np.: bezkofeinowej
 • 15.000 filiżanek kawy: gwarancja niezmiennie nieprzeciętnego smaku- od pierwszej do ostatniej filiżanki (obowiązuje dla użytkowania niekomercyjnego, maksymalnie 24 miesiące)
 • Higiena i czyszczenie
 • Wyjmowana jednostka zaparzania: łatwe i higieniczne czyszczenie pod bieżącą wodą
 • wyrzut pary: samoczynny system czyszczenia systemu mleka po przygotowaniu każdego napoju
 • Wyjmowana końcówka do spieniania mleka nadaje sie do mycia w zmywarce
 • Single Portion Cleaning - czyszczenie przewodów po każdym parzeniu
 • automatyczne szybkie czyszczenie przy włączeniu, wyłączeniu
 • Wyjmowany pojemnik na skropliny i resztki kawy nadaje się do mycia w zmywarce
 • W pełni automatyczny system odkamieniania i czyszczenia Calc'nClean
 • Informacja o liczbie filiżanek pozostałych do momentu: zamiany filtra, odkamieniania, czyszczenia odkamienienia
 • dopełniające dane
 • Zbiorniki na wodę, mleko i kawę są łatwo dostepne lecz schowane za drzwiami urządzenia, Twoja kuchnia za każdym razem wygląda czysto.
 • Pojemnik na kawę ziarnistą (max. 500g)
 • Podświetlane przyciski, wylot kawy
 • Wielostopniowa regulacja zmielenia kawy
 • ekran w różnych językach
 • Blokada przed dziećmi
 • Moc: 1600 W
 • Wyposażenie podstawowe
 • Izolowany pojemnik na mleko z zamknięciem zapewniającym świeżość(objętość 0.5 l)
 • Wyposażenie w komplecie: 1 x Filtr do wody BRITA, 1 x łyżeczka do odmierzania, 1 x wężyk łączący, 1 x paski testowe do bad.tward.wody, 9 x śruby montażowe, 1 x rurka do mleka
 • przystępne wyposażenie dodatkowe: tabletki do czyszczenia (TZ6001), tabletki do odkamieniania (TZ8002), filtr BRITA Intenza (TZ7003), zestaw pielęgnacyjny do ekspresów (TZ8004), izolowany pojemnik na mleko (TZ8009N)
Specyfikacje techniczne Funkcje ogólne Nazwa modelu/ linia CTL636EB1 Grupa produktowa Automat do kawy, do zabudowy Klasyfikacja #N/A Zamknięcie nie Zawiasy żadne Dysza do spieniania mleka Tak Funkcja gorącej wody Tak Funkcja spoczynku Tak Oświetlenie Tak Wyjmowana jednostka zaparzania Tak System ochrony przed zalaniem nie System wstępnego mielenia nie Jednoczesne parzenie 2 filiżanek kawy w jednym procesie Tak Moc przyłączeniowa (W) 1 600 W Natężenie (A) 10 A Długość kabla przyłączeniowego 1,7 m wariant wtyczki wtyczka Schuko/Gardy z uziem. Waga netto (kg) 19,81 kg Waga brutto (kg) 22,80 kg Podłączenie wody Pojemnik na wodę Zabezpieczenia Blokada gdy brak ziaren kawy, Blokada przy braku wody, Blokada przy zdjętej pokrywie, Lock. If trester cont. Is full, Locking if brewing unit miss., Locking if door is open, Locking if drip tray is full, Locking if milk nozzle missing, Locking if powder drawer miss., Locking if water tank missing Ciśnienie pompy (bar) 19 bar ilość elementów grzewczych 1 Regulacja ilości kawy Wszystkie kubki Napięcie (V) 220-240 V

4615 PLN
DeLonghi DeLonghi EC156
25 reviews

Odkryj z De'Longhi kanon włoskiego smaku! marka De’Longhi to światowy ekspert w dziedzinie pionierskich rozwiązań parzenia kawy. Stanowi gwarancję innowacyjnej technologii i bezawaryjności. De'Longhi to przekazywana z pokolenia na pokolenie pasja do jakości i nowoczesne podejście do designu,najczęściej to miłość do kawy - aromatycznej, aksamitnej i bezkompromisowo najlepszej!

EC 156.B to ciśnieniowy ekspres kolbowy, który umożliwi Ci przygotowanie łatwo espresso w prawdziwie włoskim stylu. W dodatku, dzięki dyszy do spieniania mleka, będziesz mógł delektować się nie tylko energicznym aromatem niewiele znaczącej czarnej,w dodatku subtelnym smakiem puszystego cappuccino lub innej kawy z kremową mleczną pianką.

adekwatne ciśnienie parzenia De'Longhi to przekazywana z pokolenia na pokolenie pasja do jakości i postępowe podejście do designu. Dzięki włoskiemu rodowodowi wiemy, iż żeby wydobyć z każdego ziarna kawy esencję smaku, należy zadbać o najdrobniejszy detal.

słuszne ciśnienie uzyskiwane podczas cyklu parzenia kawy w ekspresach De’Longhi pozwala zapewnić bogaty i intensywny aromat naparu. Bojler ze stali rdzoodpornej Dzięki bojlerowi ze stali rdzoodpornej i dwóm wbudowanym termostatom proces zaparzania przebiega w stałej, nadzwyczajnej temperaturze.

Pierwszy odpowiada za przygotowanie kawy, drugi asygnowany jest dla pary wodnej. Innowacyjny System Cappuccino Ekspres wyposażony jest w postępowy System Cappuccino umożliwiający przyrządzenie kawy z gęstą, kremową mleczną pianką.

Dysza do spieniania mleka sprawi, iż niczym barista, odkryjesz bogactwo świata kawowych rozmaitości niezależnie czy masz ochotę na puszyste cappuccino, błyskotliwe latte macchiato czy intensywne espresso macchiato złagodzone wyłącznie chmurką lekkiej mlecznej pianki.

wyśmienite spienione mleko Dzięki regulacji emisji pary posiadasz całkowitą kontrolę nad procesem spieniania mleka co zapewnia rewelacyjny rezultat, porządek i bezpieczeństwo (mleko nie będzie się rozchlapywać na boki).

Aksamitna pianka crema za każdym razem! Ekspres fachowy „FILTR CREMA", który dzięki specyficznej konstrukcji zapewnia bogaty zapach i aksamitną, gęstą warstwę pianki crema każdego espresso.

2 oddzielne filtry w pakiecie W pakiecie znajdują się do wyboru 2 odrębne filtry do parzenia jednej oraz dwóch filiżanek kawy, dzięki temu będziesz posiadać pewność, że Twoja kawa jest trafnie ubita i odmierzona.

Do dyspozycji masz również filtr przypasowany do stosowania wygodnych saszetek E.S.E. Możliwość stosowania saszetek E.S.E E.S.E to świeżo zmielona kawa pakowana w saszetki, stanowiące nadzwyczajnie odmierzoną porcję do zaparzenia espresso.

Dzięki systemowi E.S.E. Nieprzeciętną małą czarną przyrządzisz błyskawicznie i z łatwością. To perfekcyjna propozycja dla osób ceniących smak świeżo mielonej kawy oraz poręczne, czyste rozwiązania. Możliwośż przygotowania dwóch espresso równocześnie Wygoda użytkowania i oszczędność czasu przy przygotowaniu kawy to jedne z kluczowych celów przyświecających projektantom De’Longhi.

Dlatego również ekspres ciśnieniowy EC 156.B pozwala na przygotowanie 2 espresso równocześnie, bez kompromisów w kwestii jakości i smaku kawy. Zaimplementowany ubijak do kawy Jakość przygotowanego manualnie espresso zależy jednocześnie od świeżości kawy, jak i stopnia i równomierności jej ubicia.

zastosowany ubijak do kawy powoduje, że wszystko, czego Ci potrzeba do zrobienia kawy jest za każdym razem pod ręką, dzięki temu szybciej możesz się delektować upragnioną kawą. Aby zagwarantować maksymalny komfort i przyjemność wykorzystywania ekspresu na co dzień, wszystkie elementy sąprzystępne.

Zbiornik na wodę możesz w komfortowy sposób zdemontować i napełnić, a tackę ociekową opróżnisz bez wysiłku. Wytwarzając ekspresy, inżynierowie De'Longhi myślą jednak nie tylko o przyjemności płynącej z ich wykorzystywania,na dodatek o środowisku.

Funkcja samoczynnego wyłączania pozwoli Ci zaoszczędzić energię i zadbać o otoczenie, nawet jak sam o tym zapomnisz.

323 PLN
DeLonghi DeLonghi ECP31.21
25 reviews

Odkryj z De'Longhi kanon włoskiego smaku! producent De’Longhi to światowy ekspert w dziedzinie prekursorskich rozwiązań parzenia kawy. Stanowi gwarancję nowoczesnej technologii i bezusterkowości. De'Longhi to przekazywana z pokolenia na pokolenie pasja do jakości i progresywne podejście do designu,zwykle to miłość do kawy - aromatycznej, aksamitnej i bezkompromisowo najlepszej!

Ciśnieniowy ekspres kolbowy ECP 31.21 pozostał zaprojektowany tak, byś mógł radować się najwyższej jakości espresso przygotowanym w prawdziwie włoskim stylu De'Longhi. Ponadto, dzięki dyszy Cappuccino wyśmienicie spieniającej mleko, możesz łatwo przygotować pyszną kawę z kremową mleczną pianką.

stosowne ciśnienie parzenia De'Longhi to przekazywana z pokolenia na pokolenie pasja do jakości i postępowe podejście do designu. Dzięki włoskiemu rodowodowi wiemy, iż żeby wydobyć z każdego ziarna kawy esencję smaku, należy zadbać o najdrobniejszy szczegół.

trafne ciśnienie uzyskiwane w trakcie cyklu parzenia kawy w ekspresach De’Longhi pozwala zapewnić bogaty i aktywny zapach naparu. Bojler ze stali rdzoodpornej Dzięki bojlerowi ze stali nierdzewnej i dwóm zastosowanym termostatom proces zaparzania przebiega w stałej, nieprzeciętnej temperaturze.

Pierwszy odpowiada za przygotowanie kawy, drugi przeznaczony jest dla pary wodnej. Postępowy System Cappuccino Ekspres wyposażony jest w postępowy System Cappuccino umożliwiający przyrządzenie kawy z gęstą, kremową mleczną pianką.

Dysza do spieniania mleka sprawi, iż niczym barista, odkryjesz dostatek świata kawowych różnorodności niezależnie czy masz ochotę na puszyste cappuccino, efektowne latte macchiato czy dynamiczne espresso macchiato złagodzone wyłącznie chmurką lekkiej mlecznej pianki.

Dzięki regulacji emisji pary posiadasz całkowitą kontrolę nad procesem spieniania mleka co zapewnia rewelacyjny rezultat, porządek i bezpieczeństwo (mleko nie będzie się rozchlapywać na boki). Aksamitna pianka crema za każdym razem!

Ekspres mistrzowski filtr z podwójnym dnem, który dzięki niepowtarzalnej konstrukcji gwarantuje bogaty aromat i aksamitną, gęstą warstwę pianki crema każdego espresso. 3 filtry w komplecie W pakiecie znajdują się do wyboru 3 odrębne filtry, dzięki temu będziesz mieć pewność, iż Twoja kawa jest trafnie ubita i odmierzona.

Do dyspozycji masz filtry do parzenia jednej i dwóch filiżanek kawy i dodatkowy filtr do wykorzystywania komfortowych saszetek E.S.E. Możliwość używania saszetek E.S.E E.S.E to świeżo zmielona kawa pakowana w saszetki, stanowiące idealnie odmierzoną porcję do zaparzenia espresso.

Dzięki systemowi E.S.E. Znakomitą małą czarną przyrządzisz ekspresowo i z łatwością. To genialna sugestia dla osób szanujących smak świeżo mielonej kawy, a także ergonomiczne, czyste rozwiązania. Podgrzewanie filiżanek nieprzeciętną temperaturę serwowanej kawy zapewnia nie tylko wysokiej jakości technika wykorzystana w ekspresie,też system podgrzewania filiżanek.

Możliwość przygotowania 2 espresso równocześnie Wygoda wykorzystywania i oszczędność czasu przy przygotowaniu kawy to jedne z kluczowych celów przyświecających projektantom De’Longhi. Dlatego również ekspres ciśnieniowy EC 251.B pozwala na przygotowanie 2 espresso równocześnie, bez kompromisów w kwestii jakości i smaku kawy.

Wygoda stosowania - przeznaczone uchwyty w pokrywie by zagwarantować maksymalny komfort i przyjemność wykorzystywania ekspresu na co dzień, wszystkie elementy sąprzystępne. Zbiornik na wodę możesz w komfortowy sposób zdemontować i napełnić, a tackę ociekową opróżnisz bez wysiłku.

Co więcej, w pokrywie ekspresu ukryte są dedykowane uchwyty, dzięki którym można wygodnie przechowywać filtry do kawy. Oszczędność energii - funkcja automatycznego wyłączania wytwarzając ekspresy, inżynierowie De'Longhi myślą jednak nie tylko o przyjemności płynącej z ich wykorzystywania,w dodatku o środowisku.

Funkcja automatycznego wyłączania (po 9 min) pozwoli Ci zaoszczędzić energię i zadbać o otoczenie, choćby jak sam o tym zapomnisz.

429 PLN
Krups Krups EA8108
25 reviews

 • atrybuty dodatkowe: dysza gorącej wody/pary
 • Ciśnienie: 15 Bar
 • Ciśnienie pompy: 15 bar
 • dopełniające informacje: automatyczny program czyszczenia i odkamieniania, funkcja gorącej wody, regulacja stopnia zmielenia kawy, regulacja ilości wody na filiżankę, sygnalizowanie konieczności odkamienienia, Thermoblock - system cieplny
 • dopełniające dane: Thermoblock
 • dołączone akcesoria: Instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna
 • Dzbanek na kawę: Brak
 • Funkcje ekspresu do kawy: Funkcja EspressoRegulacja ilości kawySpienianie mlekaSterowanie elektroniczneWbudowany młynek
 • Funkcje ekspresu do kawy: Funkcja EspressoRegulacja ilości kawySterowanie elektroniczneWbudowany młynek
 • Funkcje ekspresu do kawy: Funkcja Espresso, Regulacja ilości kawy, Spienianie mleka, Sterowanie elektroniczne, zastosowany młynek
 • Instalacja: Wolnostojąca
 • Kod producenta: EA8108
 • Kolor: czarny
 • Kolor główny: Czarny
 • Materiał obudowy: Tworzywo
 • Moc: 1450 W
 • Moc: 1450 W
 • Napięcie zasilania: 230 V
 • Opis marketingowy: Krups EA 8108 to doskonałe rozwiązanie dla wszelkich tych, którzy stoją przed wyborem swego pierwszego ekspresu. Prezentowany model to połączenie nowoczesnej technologii, funkcjonalności, a także progresywnego designu.Funkcja wyboru mocy kawy (stadard/strong) pozwala na przygotowanie właśnie takiego napoju, na jaki mamy obecnie ochotę. 3-poziomowa regulacja stopnia zmielenia ziaren gwarantuje idealną jakość serwowanej kawy.Ekspres jest wyposażony w opatentowany system Thermoblock, który odpowiada za perfekcyjną temperaturę kawy już od jej pierwszej filiżanki. Automatyczne programy oczyszczania oraz odkamieniania odpowiadają za oszczędność czasu oraz należyty stan urządzenia. Hermetyczny pojemnik na ziarna i pojemnik na wodę eliminują potrzebę dopełniania ekspresu po każdym użyciu.
 • objętość zbiornika na kawę: 500 g kawy ziarnistej
 • objętość zbiornika na wodę: 1,6 l
 • pojemność zbiornika na wodę: 1,6 litra
 • pojemność zbiornika na ziarna kawy: 500 g
 • Regulacja: grubości zmielenia kawymocy kawy
 • wariant czyszczenia: funkcja czyszczeniafunkcja odkamieniania
 • Sterowanie: Elektroniczne
 • stosowanie kawy: Ziarnista
 • Strona www towaru: http://www.krups.com.pl/products/7
 • System do spieniania mleka: Dysza spieniająca
 • Szerokość: 245 mm
 • rodzaj: ciśnieniowy automatyczny
 • rodzaj ekspresu do kawy: Ciśnieniowy
 • wariant ekspresu do kawy: Ciśnieniowy automatyczny
 • Waga: 8550 g
 • Waga z opakowaniem: 8,5 kg
 • zaimplementowany młynek: true
 • rozmiary: 245 x 365 x 330 mm
 • wymiary opakowania (Szer/Wys/Gł): 300x510x365 mm
 • wymiary urządzenia (Szer/Wys/Gł): 245x365x330 mm
 • Wyposażenie: filtr wody
 • Wysokość: 330 mm365 mm
 • Wysokość: 330 mm, 365 mm
 • wyświetlacz: true
 • Zabezpieczenia: automatyczne wyłączanie
 • Zabezpieczenia: samoczynne wyłączenie
 • Zakres wyboru pojemności kawy: 20 do 220 ml
 • Zawartość zestawu: Instrukcja obsługiKarta gwarancyjna
 • Zawartość zestawu: Instrukcja obsługi, Karta gwarancyjna

1099 PLN