Łucznik Żelazko Łucznik AST-112 z wbudowanym generatorem pary, AST112
25 reviews

Żelazko AST112 z zaimplementowanym generatorem pary może już dziś stać się Twoim kolejnym przyjacielem w domowych obowiązkach.

Stopa żelazka z wbudowaną osłoną filtra wyrzutu pary pozostała pokryta warstwą ceramiczną, oporną na zarysowania i łatwą w czyszczeniu. Zapewnia prawidłowy poślizg po materiale, dzięki czemu znacznie usprawnia prasowanie, a dla Ciebie oznacza to w dodatku zaoszczędzony czas i pokaźnie przyjemniejsze realizowanie czynności, jaką jest prasowanie.

Generator pary produkuje zwartą parę wodną, pod obfitym ciśnieniem, co zezwala na łatwiejsze prasowanie, a co z tego wynika na dopełniające oszczędności czasu. Silny strumień pary jest wyśmienity dla wielowarstwowych, szczególnie grubych albo potężnie pogniecionych tworzyw. Docenisz tę funkcjonalność w trakcie używania naszego sprzętu, gdyż dzięki niemu zostanie zakończone męczenie się z tego typu materiałami. Żelazko AST112 posiada zbiornik wody o obszerności 380ml, przycisk wyrzutu pary 40g/min i ciśnienie 1,5 bara. Poręczny kształt żelazka i uchwytu przystępne korzystanie z urządzenia.

Do żelazka dołączono specjalną nakładkę, która pozwala na bezpieczne i komfortowe prasowanie subtelnych dzianin. Nakładka zamontowana na stopie uniemożliwia przypalaniu tworzyw, co doceni każdy, kto w swoim życiu spotkał się z tym niemiłym zjawiskiem, którego skutkiem było wyrzucenie ciuchów. Żelazko AST112 posiada spryskiwacz, obrotowy termostat, na którym są symbole zróżnicowanych tkanin, dzięki którym możeszscalić temperaturę prasowania do typu dzianiny, obrotowe połączenie przewodu, które pozwoli Ci na pokaźniejsze pole manewru przy korzystaniu z żelazka, a to przełoży się na komfort pracy,, a także dwie lampki kontrolne (nagrzewanie i wyrzut pary). Ponadto w komplecie wyszukasz także plastikową miarkę, która diametralnie ułatwi Ci napełnianie zbiornika na wodę w żelazku AST112.

Żelazko AST112 ma 24-miesięczną gwarancję, a także instrukcję w języku polskim, z którą należy się zapoznać przed używaniem sprzętu.

Akcesoria uzupełniające: specjalna nakładka do prasowania delikatnych tkanin
Uderzenie pary: 40-45g/min
Ciśnienie pary: 1,5 bara
Przycisk do wyrzutu pary: tak
pojemność zbiornika: 380 ml
Lampki kontrolne: nagrzewanie, wyrzut pary
Długość przewodu: 180 cm
Połączenie przewodu: obrotowe
Moc maksymalna: 2200W
Zasilanie: 230V, 50Hz
Waga urządzenia: 2 kg
Waga z opakowaniem: 2,2 kg
Kolor dominujący: niebieski
Gwarancja: 24 miesiące
Instrukcja obsługi: w języku polskim

99 PLN
SUPREME Supreme RO6-P, SUP_RO6_P
25 reviews

6-STOPNIOWY SYSTEM ODWRÓCONEJ OSMOZY SUPREME
Z pompą

technika filtracji:

 • 20 mikronowy filtr sedymentacyjny
 • Wkład węglowy ze specjalnie spiekanego węgla o wysokiej gęstości
 • 5 mikronowy filtr sedymentacyjny
 • Membrana do odwróconej osmozy o wydajności 11,7 litrów/godzinę
 • Filtr węglowy z łupin orzecha kokosowego
 • Filtr mineralizujący
 • Pompa


atuty:

 • Wysoka wydajność urządzenia 75 GPD
  ( 280 l / 24h)
 • Najdokładniejsza metoda filtracji
 • Niskie koszty eksploatacji
 • Możliwość instalacji wkładu jonizującego S-L-FIR
 • eliminuje z wody większość bakterii i wirusów
 • udoskonala smak i zapach wody
 • wytworzony z materiałów wysokiej jakości

Opis:

SUPREME-RO6-P to wersja systemu SUPREME-RO6 wzbogacona o pompę RO. Wykorzystywany wszędzie tam, gdzie występuje niskie ciśnienie wody (poniżej 2,8 bara).

Filtr zawiera specjalne zawory wyłączające pompę w momencie napełnienia się zbiornika.

uzupełniającą zaletą systemu jest to,przez użycie pompy RO, obniża on odrzut wody do kanalizacji.

Szczegółowy opis etapów filtracji:

Napływająca woda najpierw przechodzi przez trzy wkłady do oczyszczania wstępnego:

Pierwszy etap to filtr z pianki polipropylenowej, który likwiduje pokaźniejsze zanieczyszczenia (tzw mechaniczne), jak: rdza, piasek, muł, itp. Do 20 μm. Struktura wkładu sprawia, iż woda przepływająca poprzez niego, jest przeciskana przez grubą warstwę odfiltrowującą a znajdujące się w niej drobiny skażeń zostają zatrzymane we wnętrzu niej.

Drugim etapem jest wkład uzdatniający. Posiada spiekany węgiel o wysokich zdolnościach adsorpcyjnych chloru i substancji organicznych zawartych w wodzie. Spiekany węgiel ma dwukrotnie obszerniejszą powierzchnię dynamiczną oraz wyższą sprawność oczyszczania wody

Etapem uzupełniającym jest trzeci etap - filtr z pianki polipropylenowej, który likwiduje pokaźniejsze skażenia (tzw mechaniczne), jak: rdza, piasek, muł, itp. Do 5 μm. Struktura wkładu powoduje, że woda przepływająca poprzez niego, jest przeciskana przez grubą warstwę przefiltrowującą a znajdujące się w niej drobiny zanieczyszczeń zostają zatrzymane wewnątrz niej.

Czwarty etap to membrana odwróconej osmozy, która na poziomie molekularnym oczyszcza wodę z 99,8% zanieczyszczeń, w tym bakterii i wirusów. Podstawą tego cyklu jest zjawisko osmozy naturalnej, która zachodzi gdy dwa roztwory o najróżniejszym stężeniu przedzielone są błoną półprzepuszczalną (membraną). Jest to przeszkoda nie do pokonania dla rozpuszczonych w wodzie soli.

Piąty etap to filtr węglowy końcowy (szlifujący), który posiada węgiel aktywny wysokiej jakości. Oczyszcza zanieczyszczenia rozpuszczone w wodzie (niewidoczne gołym okiem), redukuje mogące występować w wyniku magazynowania wody aromaty i ulepsza smak wody.

Szósty etap to wkład mineralizujący. Wkład ten wzbogaca wodę w pierwiastki potrzebne dla organizmu człowieka, takie jak: wapń, magnez, sód, potas, występujące w stężeniach porównywalnych do ich stężeń w butelkowanych wodach mineralnych obecnych na rynku.
Tak oczyszczona woda, wyśmienicie nadaje się do picia.


849 PLN
Łucznik Suszarka do włosów premium Łucznik HD-2018 1600W, HD 2018
25 reviews

Suszarka HD 2018 jest perfekcyjną propozycją dla osób, które nad wyraz konkretnie dbają o swoje włosy. Dzięki 2 trybom szybkości (800 W i 1600 W) oraz gorącemu nawiewowi (65-80 st. C) i chłodnemu nawiewowi (30-45 st. C) każdy będzie mógł wybrać trafne zastosowanie przypasowane do własnych potrzeb. Jeżeli Ci potrzeba ekspresowo wysuszyć włosy bądź podnieść je u nasady przed stylizacją, to polecamy wykorzystać wysokiej temperatury oraz wysokiego ustawienia prędkości. Natomiast do samej kreacji najkorzystniejszym wyborem będą niskie temperatury i niskie ustawienia prędkości.

Suszarka HD 2018 jest zaopatrzona w inteligentne zabezpieczenie przed przegrzaniem, które automatycznie wyłączy urządzenie, gdy temperatura suszarki przekroczy słuszny poziom suszenia. Ponadto dysza koncentratora umożliwia skierowanie strumienia powietrza na małą część włosów równocześnie w trakcie stylizacji i modelowania włosów za pomocą szczotki tunelowej albo grzebienia, co pozwoli na tworzenie niesamowitych kreacji, które przyciągną wzrok innych osób. Możesz także odbudować strukturę i nadać pojemności cienkim, rzadkim włosom przez skierowanie strumienia powietrza na naturalny wzrost włosów.

Kompaktowa obudowa suszarki HD 2018 i możliwość złożenia jej rączki pozwoli Ci na łatwiejsze jej przechowywanie, dzięki czemu zaoszczędzisz dodatkowego miejsca w szafce łazienkowej, a także o dużo łatwiej spakujesz ją w podróż. Możesz ewentualnie skorzystać z uchwytu do wieszania, dzięki temu zostanie Ci jeszcze więcej miejsca w szafce łazienkowej, a suszarka HD 2018 będzie doskonale współgrać z Twoją łazienką, dzięki wytwornemu, stylowemu wyglądowi. Rozłożenie suszarki jest nad wyraz proste, a dopasowany do rąk uchwyt oraz ponad półtorametrowy kabel pozwoli na łatwe operowanie urządzeniem w trakcie suszenia.

Suszarka do włosów HD 2018 posiada 24-miesięczną gwarancję oraz instrukcję w języku polskim, z którą należy się zapoznać przed wykorzystywaniem sprzętu.

Moc maksymalna: 1600 W
Regulacja nawiewu: chłodny (30-45 st. C), gorący (65-80 st. C)
Regulacja prędkości: 800 W, 1600 W
Kolor: biało-złoty
Waga urządzenia: 370 g
Waga z opakowaniem: 440 g
Zasilanie: sieciowe, 220-240 V ~50 Hz
Gwarancja: 24 miesiące
Instrukcja obsługi: w języku polskim

49 PLN
ECOSOFT Filtr do wody Odwrócona Osmoza Ecosoft Standard z pompą
25 reviews

FILTR ODWRÓCONEJ OSMOZY ECOSOFT standard Z POMPĄ
5-stopniowy System Odwróconej Osmozy (RO5)

Do sieci wodociągowych o słabym ciśnieniu wody

Odwrócona osmoza to najistotniej progresywna technologia oczyszczania wody. Czyści wodę z 99,8% skażeń, w tym. Bakterii i wirusów, a także nieprzyjemnych zapachów i smaków. Odwrócona osmoza to naturalny i ekonomiczny sposób uzyskiwania wody pitnej w domu.


Filtr Odwróconej Osmozy Ecosoft standard to:

 • Membrana Ecosoft
 • 5 poziomów oczyszczania wody
 • Do 190 litrów wody pitnej dziennie
 • Zbiornik magazynowy o pojemności użytkowej do 7 litrów


technologia filtracji:

 • 5 mikronowy filtr sedymentacyjny
 • Ziarnisty filtr z węgla intensywnego z łupin orzecha kokosowego (GAC)
 • 1 mikronowy filtr sedymentacyjny
 • Membrana do odwróconej osmozy o produktywności 7,9 litra/godzinę
 • Filtr węglowy końcowy z łupin orzecha kokosowego
Szczegółowy opis etapów filtracji:

Napływająca woda najpierw przechodzi poprzez trzy wkłady do oczyszczania wstępnego:

Pierwszy etap to filtr z pianki polipropylenowej, który likwiduje obszerniejsze skażenia (tzw mechaniczne), jak: rdza, piasek, muł, itp. Do 5 μm. Struktura wkładu sprawia, iż woda przepływająca przez niego, jest przeciskana poprzez grubą warstwę oczyszczającą a znajdujące się w niej drobiny skażeń zostają zatrzymane wewnątrz niej.

Drugim etapem jest wkład zawierający węgiel intensywny ze skorupy orzecha kokosowego (GAC). W trakcie cyklu przefiltrowania woda przechodzi przez materiał filtracyjny, który pochłania chlor i związki chloroorganiczne. Ulepsza kolor, smak i zapach wody.
Struktura ziaren sprawia niezwykle prędkie wchłanianie zanieczyszczeń choćby przy obszernym przepływie wody.

Etapem uzupełniającym jest trzeci etap - filtr z pianki polipropylenowej, który likwiduje mniejsze zanieczyszczenia takie jak jak: rdza, piasek, muł, itp. Do 1 μm. Struktura wkładu sprawia, iż woda przepływająca poprzez niego, jest przeciskana przez grubą warstwę odfiltrowującą a znajdujące się w niej drobiny zanieczyszczeń zostają zatrzymane we wnętrzu niej.

Czwarty etap to membrana odwróconej osmozy, która na poziomie molekularnym oczyszcza wodę z 99,8% skażeń, w tym bakterii i wirusów. Podstawą tego cyklu jest zjawisko osmozy naturalnej, która zachodzi gdy dwa roztwory o różnym stężeniu przedzielone są błoną półprzepuszczalną (membraną). Jest to przeszkoda nie do pokonania dla rozpuszczonych w wodzie soli.


Piąty etap to filtr węglowy końcowy (szlifujący), który posiada węgiel intensywny wysokiej jakości. Oczyszcza zanieczyszczenia rozpuszczone w wodzie (niewidoczne gołym okiem), redukuje mogące występować w wyniku magazynowania wody zapachy i udoskonala smak wody.Oczyszczona woda na tym etapie perfekcyjnie nadaje się do gotowania.w dodatku, w systemie tym dodatkowym elementem jest pompa, która gwarantuje ciśnienie wystarczające do przepchnięcia wody poprzez membranę w instalacjach o niskim ciśnieniu.

Życie w Twoim domu zmieni się wraz z pojawieniem się filtra Ecosoft P'URE, ponieważ:

 • Będziesz miał stały dostęp do absolutnie czystej i bezpiecznej wody pitnej
 • Potrawy w kuchni będą smakowac lepiej
 • Herbata i kawa zyskają naturalny smak i zapach
 • Urządzenia gospodarstwa domowego (czajnik, żelazko, nawilżacz) będą chronione przed działaniem kamieniaNajważniejsze parametry:

 1. przeznaczony do systemów zaopatrzenia w wodę o niskim ciśnieniu
 2. 5 poziomów oczyszczania wody
 3. 7,9 litrów wody pitnej na godzinę
 4. Membrana Ecosoft
 5. Pyszna woda dzięki wysokiej jakości filtrom z węglem dynamicznym z łupin orzecha kokosowego
 6. pokrywa filtra wytworzona z czystego, dopuszczonego do kontaktu z żywnością plastiku.
 7. Gwarancja producenta - wszystkie systemy są testowane i zatwierdzone do stosowania w gospodarstwie domowym

Specyfikacja:
komponenty:

 • Moduł filtracyjny z pompą
 • pakiet filtrów wstępnych Ecosoft
 • Membrana do odwróconej osmozy o efektywności 7,9 litra/godzinę
 • Wkład węglowy końcowy Ecosoft
 • Pojedyncza wylewka do oczyszczonej wody
 • Plastikowy zbiornik ciśnieniowy (całkowita objętość 12 litrów, pojemność wydajna do 7 litrów) oraz zawór zbiornika
 • Adapter wody zasilającej, zawór zasilający, przyłącze odpływu
 • pakiet kolorowych rur (4 sztuki), dla komfortowej instalacji filtra
 • Klucze serwisowe
 • Instrukcja obsługi

Masa jednostkowa (netto/brutto): 10,48 kg/12,23 kg
wymiary opakowania (mm): 460 x 290 x 580

Film montażowy:

899.9 PLN
Produkcja własna Kilt ręcznik 50*140cm 100% bawełna + czapka biała do sauny a marki Produkcja własna
25 reviews

NA pakiet SKŁADA SIĘ
1. RĘCZNIK - KILT MĘSKI
BAWEŁNA 100% FROTTE
wymiary 50*140 - BIAŁY
GRAMATURA 400
ORAZ
2. BIAŁA CZAPKA FILCOWA
W 3 rozmiarACH DO WYBORU

1. RĘCZNIK KILT 50*140
Prezentowany na tej aukcji
ręcznik / kilt dedykowany
jest dla mężczyzn
- rozmiar to 50*140 cm.

produkowany jest w 100% z bawełny
o gramaturze 400 g/m2.
Kilt jest zaopatrzony w gumkę do
regulacji w pasie, a także
użyteczny korzystnie trzymający rzep.

ma także użyteczną kieszeń na
drobiazgi - kluczyk, chustki itp

Ręczniki posiadają atest Eko-Tex standard 100 -
tekstylia godne zaufania


Kilt jako towar pozostał wytworzony
w Polsce - data produkcji 10.2014

artykuł ten znamionuje się miękkim wykończeniem
oraz wysoką wchłanialnością -
higroskopijność wody to podstawowe zalety
akcentujące nasze wyroby z pośród innych.

Niewątpliwą zaletą tego materiału o tej gramaturze
jest szybki proces schnięcia, jest ergonomiczny
a co z tego wynika po złożeniu
nie zajmuję dużo miejsca.

Bezpieczny i trwały sposób użytkowania:

1. Zaleca się po zakupie przed pierwszym zastosowaniem kilt wyprać.
Pierwsze pranie poprawi ponadto higroskopijność ręcznika i sprawi,dzianina
uzyska pokaźniejszą oporność na uszkodzenia. Pomoże nam na dodatek utrwalić
kolory i uchronić ręcznik przed odbarwieniem.

2. Pranie w temperaturze do 60 °C to temperatura optymalna, gdyż
gwarantuje prawidłową higienę.
Przy 60 stopniach ginie większość bakterii. Wyższa temperatura to
ryzyko uszkodzenia bawełny co może posiadać wpływ
na okres stosowania ręcznika.

2. BIAŁA CZAPKA FILCOWA
Świeży projekt z naszej polskiej produkcji.
Materiał - filc wełniany
Materiał dobrej jakości
przy zachowaniu niskiej ceny
niepodatny na wysoką temperaturę,
nie wywołujący alergii.

Nasze czapki oferowane na wytwarzane są wyłącznie
ze precyzyjnie dostosowanych materiałów.
Materiał z jakiego wykonujemy czapki jest przyjazny, miękki w dotyku -
o czym świadczą naturalny żywy kolor i minimalne wtrącenia.


Tylko czapki wytworzone z filcu wełnianego naturalnego spełniają swoją funkcję ochronną w saunie czy bani ruskiej - nasz materiał jest przychylny w dotyku - jest wytrzymały podczas
uzytkowania nie przebarwia się nie marnotrawiąc intensywności barwy i odcieni.


Nasze nakrycie jest bardzo dobrym izolatorem - chroni głowę, uszy i cebulki włosów
przed przegrzaniem - podczas kontaktu z wilgocią, parą i wodą.
rozszerza komfort i bezpieczeństwo w czasie korzystania z sauny.


Nasze czapeczki są produktem trwałym przewidzianym na minimum
2 lata konkretnego stosowania, nie wywołują żadnym podrażnień bądż uczuleń.


Z naszego doświadczenia wiemy i zalecamy pranie w temperaturze do 30 stopni.

teraz PEŁNA rozmiarÓWKA

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych kupujących
wprowadzamy od tego sezonu całkowitą wymiarówkę
tak by każdy klient znalazł u nas rozmiar wspaniale
pasujący do jego obwodu, kształtu głowy.

NASZE rozmiarY TO
- rozmiar S/M - 54/56 cm
- wymiar L - 57/59 cm
- rozmiar XL/XXL - 60/63 cm

W formularzu dostawy proszę poinformować
nas o wyborze rozmiaru czapki.

52 PLN
DEVA Deva quick połysk - 2 l
25 reviews

DEVA QUICK - 2 L

Lakier nawierzchniowy (blask)

DEVA QUICK - profesjonalny dwuskładnikowy lakier 100% poliuretanowy, o szczególnie wysokiej wytrzymałości na ścieranie (nad wyraz twardy) i produkty chemiczne użytku domowego.

Do używania w obiektach wykorzystaneczności publicznej i pomieszczeniach mieszkalnych intensywnie używanych. Polakierowana powierzchnia lakierem QUICK nie tylko jest odporna na produkty chemiczne użytkowania domowego jak dodatkowo wyjątkowo wysoką oporność na ścieranie. Nie reaguje z tlenem i wilgocią.

informacje technologicznE:

* typ: poliuretanowy (100%)
* Zalecana ilość warstw: 2-3 warstwy
* Czas schnięcia i utwardzania:
* Nakładanie kolejnej warstwy po: 4 godzinach
* Ostrożne użytkowanie po: 24 godzinach
* pełne wykorzystywanie po: 72 godzinach
* Okres karencji: do zaniku specyficznego zapachu
* Sposób nakładania: wałek, pędzel, natrysk
* atrybuty szczególne: lakier dwuskładnikowy (1:1) o wysokiej
niepodatności na ścieranie, udar, słońce, wodę i chemikalia
* Mieszanka: lakier mieszać z utwardzaczem w stosunku 1:1
* Gęstość: 40% elementów stałych.

SPOSÓB zastosowania:

Powierzchnia podłogi drewnianej przed lakierowaniem powinna być dobrze wyczyszczona, najlepiej wyszlifowana i wygładzona, sucha, bez pozostałości wosków i innych artykułów tłustych.
Mieszanka (1:1)- jedna zawartość lakieru i jedna zawartość utwardzacza(uszlachetniacza), starannie mieszać przez okres 1 minuty. Po nałożeniu pierwszej warstwy lakieru i dokładnym wyschnięciu, zmatowić papierem ściernym drobnoziarnistym 120-240, oczyścić z pyłu, kurzu, skażeń, całą powierzchnie i przystąpić do nakładania następnej warstwy.
Po wyschnięciu ostatniej warstwy lakieru można korzystać z polakierowanej podłogi pamiętając,cykl twardnienia lakieru trwa ok 3-7 dni.
rewelacyjna temperatura lakierowania 15-20 st.
Nie lakierować w temp. Niższych niż 15 stopni i wymaganej wilgotności powietrza od 60% do 75%.
podczas wykonywania prac lakierniczych i między nakładaniem poszczególnych warstw lakieru nie stosować w obiektach silikonów.

efektywność: 1L: pierwsza powłoka 6-8 m2, druga(trzecia) 8-12 m2

przystępne wersje: blask, półmat, mat.

liczba warstw: 2-3

125 PLN