Lavazza Kawa ziarnista pienaroma 1000g marki Lavazza
25 reviews

Z największą przyjemnością mamy zaszczyt zaprezentować Państwu kawy pochodzące z "niebieskiej linii", wykonane poprzez firmę Lavazza z Turynu. Najwybitniejsi włoscy specjaliści w dziedzinie kawy, zatrudnieni w palarni Lavazza starannie dobierają najlepszej jakości kawowe ziarna prosto u źródeł znajdujących się w najszczególniej egzotycznych zakątkach świata, by następnie przygotować najwyższej klasy kawowe mieszanki, wyśmienite do przygotowania w mistrzowskich ekspresach kolbowych, jak też w domowych automatach. Sekretem sukcesu kaw pochodzących z tej kolekcji jest przywiązywanie olbrzymiej uwagi do detali, które pozwala zagwarantować stałą i powtarzalną doskonałość każdej filiżanki kawy zaparzonej z ziaren takich mieszanek jak Lavazza Gold Selection, Lavazza Grand Espresso, Lavazza Pienaroma, Lavazza Super Crema, Lavazza Tierra, czy również Lavazza Top Class. Serdecznie zapraszamy do degustacji!

Lavazza Pienaroma to kompozycja będąca kwintesencją doskonałości artykułów oferowanych poprzez turyńską palarnię kawy Lavazza. Dystyngowana mieszanka ziaren gatunku Arabika (100%), pochodzących z plantacji znajdujących się w najszczególniej żyznych regionach Ameryki Łacińskiej, nadaje kawie Lavazza Pienaroma unikatowy i zupełnie specyficzny aromat. W blendzie znalazły się ziarna z Brazylii z regionów Cerrado, Mogiana i południowy Minas i ziarna kolumbijskie i gwatemalskie. Średni stopień palenia ziaren pozwolił uwydatnić wszystkie najkorzystniejsze właściwości mieszanki. Lavazza Pienaroma to aromatyczna i słodka w smaku kawa, w której wyszukamy nuty owoców figowca, a także kwiatów jaśminu. Przygotujemy z niej perfekcyjne, finezyjne w smaku espresso, a w połączeniu z mlekiem wyśmienite cappuccino i latte macchciato.

Na opakowaniu Lavazza Pienaroma znajduje się logo Rainforest Alliance (Związku Lasów Tropikalnych) - to znak, że kawa dokument lubianej międzynarodowej organizacji pozarządowej, która od wielu lat włącza się w promowanie kawy uprawianej według zasad ekorozwoju. Zapewnia ona plantatorom sprawiedliwe wynagrodzenie, a ich rodzinom edukację i opiekę zdrowotną.

65.9 PLN
LAVAZZA Lavazza Kawa włoska blue super crema 1kg ziarnista (8000070042025)
25 reviews

Z największą przyjemnością mamy zaszczyt zaprezentować Państwu kawy pochodzące z "niebieskiej serii", tworzone przez producenta Lavazza z Turynu. Najwybitniejsi włoscy specjaliści w dziedzinie kawy, zatrudnieni w palarni Lavazza dokładnie dobierają najlepszej jakości kawowe ziarna prosto u źródeł znajdujących się w najistotniej egzotycznych zakątkach świata, by następnie przygotować najwyższej jakości kawowe mieszanki, nieprzeciętne do przygotowania w mistrzowskich ekspresach kolbowych, jak także w domowych automatach. Sekretem sukcesu kaw pochodzących z tej linii jest przywiązywanie olbrzymiej uwagi do detali, które pozwala zagwarantować stałą i powtarzalną doskonałość każdej filiżanki kawy zaparzonej z ziaren takich mieszanek jak Lavazza Gold Selection, Lavazza Grand Espresso, Lavazza Pienaroma, Lavazza Super Crema, Lavazza Tierra, czy też Lavazza Top Class. Serdecznie zapraszamy do degustacji!

Lavazza Super Crema jest skrupulatnie dostosowaną mieszanką brazylijskich ziaren z gatunku Arabica (60%), a także indonezyjskich i wietnamskich ziaren Robusty (40%). Ten wyjątkowy blend charakteryzuje się słodkim smakiem oraz dość intensywnym aromatem, w którym znajdziemy nuty miodu i migdałów. Lavazza Super Crema wyróżnia się również znakomitą, aksamitną cremą. Znakomita do przygotowania klasycznej "caffe crema" i kremowego espresso.

56.9 PLN