Pralko-suszarki

Bosch WVG30460

Bosch

Jakość marki Bosch Urządzenia szanowanej marki BOSCH są nie tylko przezroczyste i proste w obsłudze,gwarantują też najkorzystniejsze rezultaty, nie zapominając o oszczędności. Pralko-suszarka BOSCH...

Cena:

Zobacz ELECTRO.pl
Dostępność w sklepach

Zobacz także

Bosch WVG30460
Bosch WVG30460
2503.5 PLN
LG F4J6TG0
LG F4J6TG0
2086.27 PLN
Samsung WD90N644OA
LG F2J6HM0
LG F2J6HM0
2176.21 PLN
Samsung WD80K5A
Samsung WD80K5A
2399 PLN

Jakość marki Bosch Urządzenia uznanej firmy BOSCH są nie tylko transparentne i proste w obsłudze,gwarantują też najkorzystniejsze rezultaty, nie zapominając o oszczędności. Pralko-suszarka BOSCH WVG30460PL spełnia wszystkie standardy tej firmy.

To urządzenie ładowane od frontu, o szerokości 60 cm, z ponad 10 różnorodnymi programami prania, wyposażone w silnik EcoSilence Drive™, z 10-letnią gwarancją, zapewniający cichą pracę i solidność. Przychylna alergikom Pralka pozwala na pranie w programie AntyAlergia, nagrodzonym Znakiem Jakości Fundacji ECARF.

Jest to nieprzeciętne rozwiązanie, które poprzez specjalnie opracowany cykl prania, dłuższe wystawianie ciuchów na działanie temperatury i dodatkowy etap płukania, redukuje pozostałości alergenów do absolutnego minimum, z zachowaniem dbałości o dzianiny.

dodatkowo posiada program HygienaPlus - jedyny taki program do prania ze wstępnym suszeniem w wysokiej temperaturze, który zabija bakterie. Mniejsze zużycie energii Pralko-suszarka BOSCH WVG30460PL w swej klasie energetycznej A ma średnie zużycie energii na pranie i suszenie 4,76 kWh, zużycie wody na pranie i suszenie 103 l w programie bawełna 60.

A dzięki technice ActiveWater Plus™ detektor dobiera skrupulatną liczba wody w zależności od rodzaju dzianiny i ilości prania umieszczonego w pralce. Dwa programu suszenia Pralka pomieści aż 7 kg brudnej odzieży, w suszarce natomiast możemy wysuszyć do 4 kg ubrań.

BOSCH WVG30460PL oferuje dwa program specjalny suszenia: Suszenie finezyjne, Suszenie energiczne. Wygodny przycisk Start/Pauza pozwala na dokładanie rzeczy do bębna w każdym momencie, jeśli wyłącznie proces prania na to pozwala.

nad wyraz prosta w obsłudze Pralko-suszarka BOSCH WVG30460PL przy całym swym bogactwie funkcji jest nieskomplikowana w obsłudze. Pokaźny wyświetlacz LED ze wskaźnikiem przebiegu programu, wyborem temperatury, maksymalnych obrotów, pozostałego czasu i opóźnienia końca pracy 24 h i informacją o zalecanym maksymalnym załadunku....