A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /public_html/cenolap.pl/application/helpers/nokaut_helper.php:1)

Filename: core/Input.php

Line Number: 410

Backtrace:

File: /public_html/cenolap.pl/application/controllers/Product.php
Line: 52
Function: set_cookie

File: /public_html/cenolap.pl/index.php
Line: 315
Function: require_once

Bosch WAE20260PL w sklepach internetowych wg Cenołap

Pralki

Bosch WAE20260PL

Bosch

Zdecyduj, czy pralka Bosch WAE20260 to dobry wybór dla Twojego domu.

Cena:

Zobacz ELECTRO.pl
Dostępność w sklepach

Zobacz także

Candy G372TM/1
Candy G372TM/1
1449 PLN
Hotpoint RSSG704
Hotpoint RSSG704
1299 PLN
Hotpoint RPG826
Hotpoint RPG826
1698 PLN
Indesit IWUD41252C ECO
Indesit IWSE6128
Indesit IWSE6128
1201.75 PLN

Poszukujesz funkcjonalnej i solidnej pralki? Sprawdź Bosch WAE20260, propozycję, która może spełnić Twoje wymagania.

Funkcje

Bosch zaimplementował w swojej pralce mnóstwo przydatnych programów. Oczywiście nie zabrakło też tych standardowych, takich jak: Wełna, Bawełna, Intensywne, Delikatne, Ekonomiczne itd. Mnogość programów, pozwala dostosować pracę urządzenia do praktycznie każdej tkaniny oraz rodzaju odzieży. Dzięki temu pozbędziemy się z nich zabrudzeń, a także zapewnimy im bezpieczne pranie. Pełna regulacja temperatur prania, pozwala dostosować do indywidualnych potrzeb pracę pralki. Dzięki temu trudniejsze plamy możemy wywabić łatwiej, używając wysokich temperatur. Natomiast lekkich zabrudzeń możemy się pozbyć już w niższych temperaturach, jednocześnie zużywając mniej energii i tym samym piorąc ekonomicznie. Funkcja opóźnionego startu, pozwala na ustawienie prania w czasie, w którym najbardziej nam to odpowiada. Na przykład podczas naszej nieobecności w domu. Dzięki temu, po powrocie, obowiązek prania mamy z głowy. Wystarczy je rozwiesić i gotowe.

Eksploatacja

Wybór pralki Bosch WAE20260, to dobra decyzja dla wszystkich, którzy potrzebują prostego w obsłudze i sprawnego urządzenia do użytku domowego. Duża pojemność, programy, regulowana liczba obrotów i prostota użytkowania zapewniają spokojną pracę. Dodatkowo zabezpieczenie przeciwwypływowe ochroni zarówno nasz dom, jak i ewentualnych sąsiadów mieszkających pod nami.