GRAWERNIA.PL - Grawerowanie i Wycinanie Laserem Grawernia.pl - grawerowanie i wycinanie laserem Usługa grawerowania herbu na sygnecie - sygnet herbowy - sy027
25 reviews

Herby rodowe grawerujemy laserem fibrowym z niezwykłą precyzją 15 mikronów. Każdy choćby najmniejszy detal jest dokładnie wygrawerowany. Zdjęcia znajdujące się w galerii przedstawiają przykładową realizacje dzięki której możemy docenić precyzję grawerowania promieniem lasera fibrowego. Duża głębokość graweru widoczna nieprzeciętnie w zwiększeniu powoduje, iż herb prezentuje się zniewalająco. Efekt końcowy to niezwykle czytelny i pokaźny grawer, który zachwyca swą doskonałością. Precyzja w dodatku jest zasługą naszej pracowni graficznej, która umiejętnie potrafi przygotować każdy herb.

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wyrózniony adres e-mail. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do wykonania graweru.

Grawerujemy: dowolny herb, godło, logo firmy, inicjały, autograf, itp.

materiał: złoto, srebro, stal, mosiądz,
grawer: trwały laserem fibrowym

UWAGA: oferujemy usługę grawerowania na powierzonym sygnecie, dlatego sygnet należy dostarczyć na nasz adres. Podana wartość dotyczy wykonania grawerowania jednego herbu na jednym sygnecie.

Termin realizacji zamówienia: od 5 do 10 dni roboczych - czas uzależniony od aktualnie prowadzonych prac.
Przed realizacją przesyłamy projekt do akceptacji w formie pliku pdf.

Proszę dostarczyć grafikę do grawerowania via e-mail: sklep@grawernia.pl

150 PLN