GRAWERNIA.PL - Grawerowanie i Wycinanie Laserem Usługa grawerowania herbów na sygnetach - sygnety herbowe - sy015 marki Grawernia.pl - grawerowanie i wycinanie laserem
25 reviews

Herby rodowe grawerujemy laserem fibrowym z niezwykłą precyzją 15 mikronów. Każdy nawet najmniejszy detal jest starannie wygrawerowany. Fotografie znajdujące się w galerii przedstawiają przykładową realizacje dzięki której możemy docenić precyzję grawerowania promieniem lasera fibrowego. Spora głębokość graweru widoczna perfekcyjnie w zwiększeniu powoduje, że herb demonstruje się zniewalająco. Efekt końcowy to szczególnie czytelny i istotny grawer, który zachwyca swą doskonałością. Precyzja jeszcze jest zasługą naszej pracowni graficznej, która umiejętnie potrafi przygotować każdy herb.

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wyznaczony adres e-mail. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do wykonania graweru.

Grawerujemy: dowolny herb, godło, logo marki, inicjały, autograf, itp.

materiał: złoto, srebro, stal, mosiądz,
grawer: trwały laserem fibrowym

UWAGA: oferujemy usługę grawerowania na powierzonym sygnecie, dlatego sygnet należy dostarczyć na nasz adres. Przekazana wartość dotyczy wykonania grawerowania jednego herbu na jednym sygnecie.

Termin realizacji zamówienia: od 5 do 10 dni roboczych - czas uzależniony od aktualnie prowadzonych prac.
Przed realizacją przesyłamy projekt do akceptacji w formie pliku pdf.

Proszę dostarczyć grafikę do grawerowania via e-mail: sklep@grawernia.pl

150 PLN