A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /public_html/cenolap.pl/application/helpers/nokaut_helper.php:1)

Filename: core/Input.php

Line Number: 410

Backtrace:

File: /public_html/cenolap.pl/application/controllers/Product.php
Line: 52
Function: set_cookie

File: /public_html/cenolap.pl/index.php
Line: 315
Function: require_once

Biomus MMS Chloryn Sodu 100ml w sklepach internetowych wg Cenołap

Pozostałe kosmetyki

Biomus MMS Chloryn Sodu 100ml

Biomus

Chloryn sodu Chloryn sodu służy do dezynfekcji urządzeń sanitarnych i uzdatniania wody, wykorzystywany jest także w fotografice i farbiarstwie. Czesto stosowany w przypadku braku pewności co do...

Cena:

Zobacz Bionaturalfit.pl
Dostępność w sklepach

Chloryn sodu Chloryn sodu służy do dezynfekcji urządzeń sanitarnych i uzdatniania wody, wykorzystywany jest także w fotografice i farbiarstwie. Czesto stosowany w przypadku braku pewności co do jakości wody.

Kilka kropli chlorynu sodu jest w stanie oczyścić około 1 litra wody z pasożytów, wirusów i bakterii. MMS to ustabilizowany 25%-28% tlenowy roztwór chlorynu sodu (NaClO2) w wodzie destylowanej, który po wymieszaniu z niewielką dawką soku z cytrusów, rozcieńczonego kwasku cytrynowego bądź octu zmienia odczyn na kwaśny, staję się lekko niestabilny i uwalnia gazowy dwutlenek chloru(ClO2).

Ma on silne działanie bakteriobójcze stąd też po jego użyciu w przeciągu kilku godzin dochodzi do utlenienia (zniszczenia) szkodliwych wirusów, pleśni, bakterii, pasożytów i grzybów. Chloryn sodu ma szerokie spektrum zastosowań w terapiach alternatywnych.