Telefony komórkowe

Asus Zenfone 4

Asus

Podwójny aparat — 5 razy obszerniejsza światłoczułość i kąt widzenia 120° ZenFone 4 to 5,5-calowy smartfon kontynuujący elitarne wzornictwo specyficzne dla linii ZenFone oraz zapewniający...

Cena:

Zobacz Bludiode.com
Dostępność w sklepach

Zobacz także

Samsung Galaxy A5 2017
Huawei P10 Lite
Huawei P10 Lite
866.18 PLN
Samsung Galaxy S8 64GB SM-G950
Huawei Mate 9
Huawei Mate 9
1875.1 PLN
Sony Xperia XZ
Sony Xperia XZ
1159.99 PLN
Podwójny aparat — 5 razy obszerniejsza światłoczułość i kąt widzenia 120°
ZenFone 4 to 5,5-calowy smartfon kontynuujący wytworne wzornictwo specyficzne dla linii ZenFone oraz gwarantujący znakomitą jakość fotografii przenośnej dzięki zaimplementowaniu podwójnego aparatu wykorzystującego flagową matrycę Sony IMX362, szeroką przesłonę f/1.8 i szerokokątny obiektyw 120°. Najnowsza, efektywna i energooszczędna platforma przenośna Qualcomm® Snapdragon™ 630 zagwarantuje efektywność w każdej sytuacji, a bateria litowo-polimerowa o dużej objętości 3300 mAh w połączeniu z technologią prędkiego ładowania ASUS BoostMaster, umożliwia długi czas pracy telefonu ZenFone 4.
Podwójny aparat tylny
sprawdź pokaźniejszy i jaśniejszy świat
ZenFone 4 jest wyposażony w nowoczesny, podwójny aparat, co poszerza Twoje możliwości twórcze i przenosi fotografię mobilną na wyższy poziom. Jego główny aparat o rozdzielczości 12 MP jest zaopatrzony w popularną w branży matrycę Sony IMX362 z sporymi pikselami o wymiarze 1,4 µm, a także szeroką przesłonę f/1.8, co pozwala na realizowanie pięciokrotnie jaśniejszych i wyraźniejszych fotografii przy słabych warunkach oświetleniowych. Szerokokątny obiektyw 120° zapewnia o 200% szerszy kąt widzenia konwencjonalne aparaty w smartfonach, dzięki temu możesz ująć więcej tła, a także osób w kadrze, aby uzyskać wyśmienite zdjęcia krajobrazowe, lepsze portrety grupowe i komfortowoj fotografować w zamkniętych pomieszczeniach. Dzięki natychmiastowemu przełączaniu pomiędzy aparatami możesz ekspresowo osiągnąć znakomitą kompozycję fotografie i nie przegapisz momentu, który chcesz uchwycić. Wydajność aparatu jest jeszcze lepsza dzięki procesorowi sygnału obrazu (ISP) Qualcomm Spectra™ 160, który zezwala na szybsze i płynniejsze ustawianie ostrości, a także zoomowanie i pokaźniejszą skrupulatność kolorów na zdjęciach.
Flagowe rozwiązanie Sony
IMX362
aparat główny
5X
pokaźniejsza światłoczułość
120°
szerokokątny obiektyw
Qualcomm
Spectra™160
procesor sygnału obrazu
natychmiastowe przełączanie aparatów
Aparat z szerokokątnym obiektywem
Uchwyć więcej przestrzeni i osób na zdjęciu
Aparat z szerokokątnym obiektywem 120° zapewnia o 200%* obszerniejszy kąt widzenia standardowe aparaty w smartfonach, dzięki temu możesz zmieścić w kadrze więcej tła i osób, by stworzyć wspaniałe zdjęcia i filmy, które uchwycą prawdziwy klimat danego miejsca. Także we wnętrzu pomieszczeń szerokokątny obiektyw istotnie ułatwi Ci zrobienie starannie takiego zdjęcia, jakie chcesz – istotnie w zamkniętych przestrzeniach, gdzie nie masz możliwości cofnięcia się o kilka kroków, by uchwycić na zdjęciu wszystkich i wszystko. Nieszablonowa perspektywa szerokokątnego obiektywu może być stosowana w celu uzyskania określonego stylu zdjęć. Masz na przykład możliwość powiększenia przestrzeni w celu dodania dramatyzmu do kadru i uchwycenia zapierających dech w piersiach, rozległych krajobrazów.
* Obliczenia na podstawie charakterystycznego obiektywu z kątem widzenia 83° (25 mm) w porównaniu z szerokokątnym obiektywem z kątem widzenia 120° (12 mm).
200%
szerszy kąt widzenia
standardowy obiektyw
z polem widzenia 83° (25 mm) Obiektyw szerokokątny
z polem widzenia 120° (12 mm)
Wysoka światłoczułość
5 razy jaśniejsze i widoczniejsze fotografie przy słabym świetle
Aby umożliwić wykonywanie jak najszczególniej realistycznych fotografii, telefon ZenFone 4 pozostał wyposażony w 12-megapikselowy aparat główny z przesłoną f/1.8, a także w najnowszą matrycę Sony® IMX362 z pikselami o wielkości 1,4 µm. W połączeniu z optyczną stabilizacją obrazu (OIS) zezwala na to zachowanie ostrości podczas fotografowania z ręki przy ekspozycji do 1/4 sekundy – 3 razy dłuższej w sytuacji aparatów bez OIS – a dzięki sześcioelementowemu obiektywowi do matrycy aparatu może dotrzeć 5* razy więcej światła. Wszystko to sprawia,przy pomocy telefonu ZenFone 4 możesz robić nieprzeciętne, jaśniejsze i bardziej realistyczne zdjęcia w nocy, przy słabych warunkach oświetleniowych i wtedy, gdy źródło światła znajduje się za obiektem.
* W porównaniu z typowym smartfonem z rozdzielczością 16 MP, przesłoną f/1.7 i pikselami o rozmiarze 1,12 µm.
5X
większa światłoczułość
IMX362
matryca Sony
f/1.8
przesłona
1/2.55"
wielkość matrycy
1.4µm
rozmiar piksela
OIS
Długa ekspozycja aż do 1/4 sekundy
6P
obiektyw
technika PixelMaster
Uchwyć moment – prędko i jednostajnie
Podwójny aparat z 24 milionami czujników detekcji ostrości – po dwa na każdy piksel – zagwarantuje wyjątkowo szybką (0,03 sekundy) detekcję faz, a także autofokus z funkcją śledzenia obiektów, aby móc wykonywać ostre i istotne zdjęcia. Optyczna i elektroniczna stabilizacja obrazu razem gwarantują ostrość zdjęć i filmów, czujka korekcji koloru pomaga w uzyskaniu realistycznych barw, a filmy są nagrywane w rzeczywistej rozdzielczości 4K UHD. Wszystko to sprawia, że aparat ZenFone 4 dystansuje aparaty fotograficzne w innych smartfonach.
System Dual Pixel
24miliony
punktów detekcji ostrości
0,03sek
Dual Pixel PDAF
0,03sek
autofocus z funkcją
śledzenia obiektów
OIS i EIS
4K
UHD - nagrywanie
filmów
detektor korekcji
barw RGB
Tryby fotograficzne PixelMaster
Fotografuj jak profesjonalista,uchwyć najlepszy moment
Opcjonalny tryb Pro umożliwia korzystanie z manualnych ustawień aparatu podobnych do tych, które proponują lustrzanki, żeby zapewnić Ci całkowitą kontrolę nad swoją twórczością fotograficzną. Dzięki możliwościom zmiany ustawień za pomocą jednego dotknięcia możesz zmienić czas naświetlania, balans bieli, ekspozycję, a także wartość ISO oraz skorzystać z trybu portretowego i robić zdjęcia w formacie RAW. Progresywne ustawienia aparatu ZenFone 4 pozwalają wykonać perfekcyjne ujęcia, które w najwierniejszy sposób oddadzą Twoją wizję fotograficzną. Poza zaawansowanymi ustawieniami ręcznymi aparat ZenFone 4 udostępnia Ci pakiet niebanalnych trybów kreatywnych, które wzbogacą Twoje oraz pozwolą Ci osiągnąć profesjonalnie wyglądające rezultaty.
Obsługa formatu RAW
Tryb portretowy
12
trybów fotograficznych
SelfieMaster
Więcej piękna, więcej zabawy, więcej Ciebie
ASUS SelfieMaster to niebanalna i intuicyjna aplikacja, która pozwoli Ci zastosować kilka efektów upiększających, by Twoje selfie były jeszcze atrakcyjniejsze. Mając do wyboru 10 poziomów upiększania możesz wygładzić zmarszczki, pousuwać przebarwienia, wyrównać koloryt skóry i natychmiast poprawić swoje zdjęcie. Kiedy robisz zdjęcie, nagrywasz film lub strumieniujesz na żywo, SelfieMaster za każdym razem zapewni Ci nieprzeciętny wygląd przed kamerą. Możesz w dodatku użyć inteligentnych funkcji edycji zdjęć,kreować kolaże i pokazy slajdów, po prostu dla zabawy lub do udostępnienia swoim przyjaciołom.
Upiększanie
fotografii
Upiększanie
filmów
BeautyLive
Kolaż
Pokaz slajdów
efektywność
skuteczność, moc oraz szybkość – bez wysiłku
ZenFone 4 łączy niewiarygodną produktywność, zoptymalizowaną wydajność energetyczną i innowacyjną łączność z funkcjami zwiększającymi Twoje bezpieczeństwo i wygodę stosowania, by zapewnić Ci wrażenia, których nie doświadczysz z żadnym innym smartfonem. Najnowsza platforma mobilna Qualcomm® Snapdragon™ 630 zaopatrzona w 4GB pamięci RAM zagwarantuje wyraźnie większą sprawność procesora i układu graficznego we wszystkich Twoich aplikacjach i grach. ZenFone 4 obsługuje progresywną technikę Category 12/13 4G LTE oraz dwuzakresową łączność 802.11ac Wi-Fi z technologią MIMO dla niewiarygodnie szybkiego połączenia z siecią w każdej sytuacji. Czytnik linii papilarnych z przodu gwarantuje obszerniejsze bezpieczeństwo i szybsze odblokowywanie telefonu.
* Specyfikacje mogą się różnić w zależności od kraju i modelu.
Dowiedz się więcej na temat wydajności
Bateria
Szybsze ładowanie, więcej czasu na pracę i zabawę
Projektując telefon ZenFone 4 inżynierom producenta ASUS udało się połączyć fantastyczną energooszczędność platformy przenośnej Qualcomm Snapdragon 630 z wysoką efektywnością baterii litowo-polimerowej o pokaźnej obszerności 3300 mAh, dzięki temu smartfon ten zagwarantuje choćby 23 dni czasu pracy w trybie czuwania 4G. Kiedy w końcu bateria się wyczerpie, technologia ASUS BoostMaster gwarantuje 15 W mocy, aby niewiarygodnie ekspresowo naładować Twój telefon. Korzystając z zasilacza dołączonego do telefonu ZenFone 4, po zaledwie 5 minutach ładowania osiągniesz poziom baterii umożliwiający ponad dwie godziny rozmowy albo w zaledwie 36 minut naładujesz telefon do 50%, przy czym zintegrowane zabezpieczenia chronią przed przeciążeniem.
3300mAh
pojemność baterii
szybkie ładowanie
po 5 min ładowania
prędkie ładowanie
50% obszerności
po 36 min ładowania
Maksymalnie do
23dni
w trybie czuwania 4G
Maksymalnie do
30godz.
rozmów w 3G
Maksymalnie do
18godz.
surfowania z Wi-Fi
wykwintny design maszyn Zen
nieszablonowe piękno i zarys
Dzięki licznym udoskonaleniom ZenFone 4 udanie rozwija prestiżowy design linii ZenFone, proponując unikatowe piękno i nieporównywalne wrażenia w trakcie stosowania. Zamknięty w jednolitej obudowie z aluminium, tworzonej przy wykorzystaniu zaawansowanej Nano Molding Technology (NMT), ZenFone 4 jest smukły i lekki, ale też niewiarygodnie mocny. Obszerny, 5,5-calowy ekran jest otoczony bardzo wąską ramką, co gwarantuje nadzwyczajny, niemalże kinowy obraz, a drobna szerokość telefonu zezwala na wygodną obsługę przy pomocy jednej ręki. Podwójny aparat ZenFone 4 jest całkowicie zaimplementowany w obudowę telefonu dla uzyskania świetnie płaskiej i gładkiej powierzchni tylnej. Zarówno przednia, jak i tylna część telefonu ZenFone 4 są pokryte zaokrąglonym szkłem typu 2.5D Corning® Gorilla® Glass, co gwarantuje bardziej komfortowy chwyt, a także solidność i niepodatność na zarysowania. Płaska, metalowa krawędź cięta diamentem dodaje wytwornych akcentów, a dokładnie wyżłobione koncentryczne okręgi skupiają na sobie promienie światła, zapewniając telefonowi ZenFone 4 naprawdę spektakularny i wytworny połysk.
2,1mm
wąska ramka
7,5mm
wąskie krawędzie
NMT
jednoczęściowa obudowa z metalu
MIDNIGHT BLACK MOONLIGHT WHITE MINT GREEN
wyświetlacz Super IPS+
Jasny i inteligentnie dopasowujący się ekran
Dzięki jasnemu, 600-nitowemu wyświetlaczowi Super IPS+ zdjęcia, filmy i wszystkie wyświetlane na ZenFone 4 treści wyglądają niewiarygodnie realistycznie, choćby jeśli są oglądane na zewnątrz przy mocnym świetle słonecznym. Technologia ASUS Splendid pozwala użytkownikom przypasować temperaturę barwową wyświetlacza w oparciu o warunki oświetleniowe otoczenia, co zagwarantuje największy komfort podczas oglądania.
Maksymalnie do
600 nitów
Czytelność i jasność na zewnątrz
technologia Splendid
Dźwięk
ZenUI 4.0
Łatwiej. Szybciej. Bardziej inteligentnie.
Łatwiej, szybciej, a choćby bardziej inteligentnie niż kiedykolwiek wcześniej: ASUS ZenUI 4.0 proponuje całkiem nowy układ wizualny przy zachowaniu wyłącznie najważniejszych aplikacji. Jest również jeszcze bardziej responsywny. Nowy, inteligentny i automatyczny ZenUI usprawnia użytkownikom życie za pomocą wielu przydatnych funkcji. Oferuje on przykładowo: samoczynne oznaczanie osób w Galerii, funkcję Safeguard, która automatyzuje komunikację w nagłych wypadkach, funkcję Page Marker, która pomaga przy dodawaniu stron do ulubionych, a także dużo więcej innych funkcji.
  • Wszystkie specyfikacje mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prosimy o kontakt z dostawcą w celu uzyskania starannych ofert. Produkty mogą nie być przystępne na wszystkich rynkach.
  • barwy i załączone oprogramowanie mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.
  • Nazwy firm i artykułów są znakami towarowymi należącymi do poszczególnych spółek.
Wykończenie/Kolor

Moonlight White, Mint Green, Midnight Black

objętość pamięci
Pamięć wewnętrzna

eMCP 64GB

Karta microSD

Obsługuje do 2 TB

Google Drive

100 GB wolnego miejsca (poprzez rok)

Waga i wymiary:
155,4 mm
(6,11 cala)75,2 mm
(2,96 cala)7,5mm
(0,29 cala)

Waga: 165 gramów

ekran

5,5-calowy Full HD (1920 x 1080) Super IPS+ display

Jasność 600 nitów

Szkło Corning® Gorilla® na froncie I tyle urządzenia

Smukła ramka 2,1 mm

Filtr światła niebieskiego dla ochrony oczu

objętościowy panel dotykowy z 10 punktami dotyku (obsługuje rękawiczki dotykowe)

oleofobowa warstwa niepodatna na smugi

Procesor

CPU:mobilna platforma Qualcomm® Snapdragon™ 630 stworzona z użyciem cyklu technicznego 14 nm, 64-bity, 8 rdzeni

GPU:Qualcomm® Adreno™ 508

Pamięć

LPDDR4x 4GB

Main Rear Camera

5x obszerniejsza światłoczułość przy słabym świetle (w porównaniu z charakterystycznym aparatem z 16 megapikselami, przesłoną f/2.0 oraz wymiarem piksela 1 µm)

Flagowa matryca Sony IMX362 z 12 megapikselami, a także systemem Dual Pixel, o rozmiarze 1/2,55" i wielkości piksela równej 1,4 µm

Przesłona f/1.8

Ogniskowa obiektywu 25 mm

Sześcioczęściowy obiektyw

Pole widzenia 83°

0,03 sekundy Detekcja Dual Pixel PDAF

0,03 sekundy Autofokus z funkcją śledzenia obiektów

Trzyosiowa elektroniczna stabilizacja

czujka korekcji kolorów (RGB)

Lampa błyskowa LED

natychmiastowe przełączanie aparatów

Tryby aparatu PixelMaster 4.0:

Tryb Auto przy słabym świetle, a także funkcje HDR Pr

Upiększanie

Portrait

Pro (Obsługa formatu RAW / Tryb Pro z długą ekspozycją do 32 sekund)

wielka rozdzielczość (48 megapikseli)

Animacja GIF

Panorama

Zwolnienie

Upływ czasu z funkcją oszczędzania energii

9 najróżniejszych filtrów

Second Rear
Camera

8 megapikseli

Obiektyw szerokokątny 120°

O 200% szerszy kąt widzenia, żeby uchwycić więcej osób i tła w kadrze

Ogniskowa obiektywu 12 mm

Nagrywanie filmów

W 4K UHD (3840 x 2160), 30 klatek na sekundę

1080p HD 30 fps

720p HD 30 fps

3-osiowa stabilizacja elektroniczna

Pole widzenia o kącie 120˚ przy nagrywaniu filmów

Slow Motion video (1080p at 120 fps / 720p at 240 fps)

Zrób zdjęcie podczas nagrywania video

Aparat przedni

8 megapikseli

Przesłona f/2.0

Ogniskowa obiektywu 24 mm

Pole widzenia 84°

Tryby fotograficzne PixelMaster 4.0:

Tryb Auto z funkcjami fotografowania przy słabym świetle i HDR Pro

Upiksyanie

Portrait

Panorama Selfie

Animacja GIF

9 zróżnicowanych filtrów

Dźwięk
Głośnik

Dwa głośniki

5-magnesowy głośnik z NXP Smart AMP dla osiągnięcia do 40% lepszej skuteczności

Wyjście audio

Dźwięk w standardzie Hi-Res 192 kHz/24 bity, o jakości czterokrotnie udoskonalonej aniżeli płyta CD

DTS (Digital Theater System) Headphone:X™ 7.1 – wirtualny dźwięk przestrzenny podczas korzystania ze słuchawek

Kodek audio zintegrowany z PMIC

Mikrofon

Dwa zintegrowane mikrofony z ASUS Noise Reduction Technology

Odbiornik FM

Radio FM

technologia Wi-Fi

WLAN 802.11 a/b/g/n/ac

Bluetooth 5.0

Wi-Fi direct

Nawigacja

GPS, AGPS, GLO, BDS, GAL

Karty SIM
Tryb podwójnej gotowości dwóch kart SIM

Gniazdo 1: na karty Nano SIM 2G/3G/4G

Gniazdo 2: na karty Nano SIM 2G/3G/4G, obsługuje jeszcze kartę microSD o poj. Do 2 TB

Obydwa gniazda na karty SIM obsługują pasmo sieci 3G WCDMA / 4G LTE, ale w tym samym czasie jedynie jedna karta SIM może być podłączona do sieci 3G WCDMA / 4G LTE.

kanon sieci

GSM/GPRS/EDGE; WCDMA/HSPA+/DC-HSPA+; TD-SCDMA; CDMA 2000; FDD-LTE; TD-LTE

prędkość przesyłania danych

LTE Cat12 UL 150 / Cat13 DL 600 Mbps

DC-HSPA+: UL 5.76 / DL 42 Mbps

2CA / 3CA support (by specification and region)

Operator z NFC version

FDD-LTE (Pasma 1, 2, 3, 5, 7, 8, 18, 19, 20, 26, 28, 32)

TD-LTE (Pasma 38, 39, 40, 41)

WCDMA (Pasma 1, 2, 3, 5, 6, 8, 19)

EDGE/GPRS/GSM (850, 900, 1800, 1900MHz)

CN z NFC version

FDD-LTE (Pasma 1, 2, 3, 5, 7, 8)

TD-LTE (Pasma 34, 38, 39, 40, 41)

WCDMA (Pasma 1, 2, 5, 8)

TD-SCDMA (Pasma 34, 39)

CDMA (Band BC0)

EDGE/GPRS/GSM (850, 900, 1800, 1900MHz)

TW-2CA z NFC version

FDD-LTE (Pasma 1, 2, 3, 5, 7, 8, 18, 19, 28)

TD-LTE (Pasma 38, 39, 40, 41)

WCDMA (Pasma 1, 2, 3, 5, 6, 8, 19)

EDGE/GPRS/GSM (850, 900, 1800, 1900MHz)

TW-3CA z NFC version

FDD-LTE (Pasma 1, 2, 3, 5, 7, 8, 18, 19, 28)

TD-LTE (Pasma 38, 39, 40, 41)

WCDMA (Pasma 1, 2, 3, 5, 6, 8, 19)

EDGE/GPRS/GSM (850, 900, 1800, 1900MHz)

WW/ID/IN bez NFC version

FDD-LTE (Pasma 1, 3, 5, 7, 8, 20)

TD-LTE (Pasma 40)

WCDMA (Pasma 1, 5, 8)

EDGE/GPRS/GSM (850, 900, 1800, 1900MHz)

BR bez NFC version

FDD-LTE (Pasma 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 17, 28)

WCDMA (Pasma 1, 2, 4, 5, 6, 8)

EDGE/GPRS/GSM (850, 900, 1800, 1900MHz)

NA/SA bez NFC version

FDD-LTE (Pasma 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 17, 28)

WCDMA (Pasma 1, 2, 4, 5, 6, 8)

EDGE/GPRS/GSM (850, 900, 1800, 1900MHz)

Kompatybilność telefonów ASUS z pasmem 4G/LTE może być przeróżna w zależności od regionu, prosimy sprawdzić kompatybilność u lokalnych operatorów.

Czujniki

Czytnik linii papilarnych, akcelerator, e-kompas, żyroskop, sensor bliskości, czujka natężenia oświetlenia, czujka RGB, czujka Halla

Zewnętrze przyciski i złącza
Czytnik linii papilarnychOn/Off
Przycisk uśpienia/
aktywacji PrzyciskiPrzyciski głośnościAudio jack 3,5 mm
(1 wejście na słuchawki/mikrofon)zaimplementowany
głośnikZłącze USB-C
Bateria

3300 mAh (niewymienna)

5 minut ładowania pozwala na 2 godziny rozmów

50% naładowania baterii po 36 minutach

Do 23 dni w trybie gotowości 4G

Do 30 godzin rozmów 3G

Do 16 godzin odtwarzania wideo

Do 18 godzin oglądania Wi-Fi

Zasilacz

Wyjście: 5 V, 2 A, 10 W

System operacyjny

Android™ N z nowym interfejsem ASUS ZenUI 4.0

ASUS ZenUI mieści:

Launcher
Motywy
ZenUI Safeguard
Fingerprint sensor
ZenMotion
Galeria
ASUS MyCover
SelfieMaster
Menadżer plików
Pogoda
Game Genie
Aparat
Zegar
Kalkulator
Menadżer przenośny
Klawiatura
Telefon
Kontakty
Page Marker
AudioWizard
Uwaga

Specyfikacje i zawartość zestawu mogą się różnić w zależności od regionu.

  • Wszystkie specyfikacje mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prosimy o kontakt z dostawcą w celu uzyskania dokładnych ofert. Produkty mogą nie być dostępne na wszelkich rynkach.
  • kolory i dołączone oprogramowanie mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.
  • Nazwy firm i artykułów są znakami handlowymi należącymi do poszczególnych spółek.