Laptopy

Asus UX360CA-C4150T

Asus

Zupełnie nowy ASUS Zenbook Flip UX360 ZenBook Flip łączy w sobie stylowe wymyślnie ZenBooka z wygodą i wszechstronnością obrotowego ekranu 360°. Ultra-smukły i ultra-lekki konwertowalny notebook...

Cena:

Zobacz SWIAT-LAPTOPOW.PL
Dostępność w sklepach

Zupełnie nowy ASUS Zenbook Flip UX360 ZenBook Flip łączy w sobie wytworne wykwintnie ZenBooka z wygodą i wszechstronnością obrotowego ekranu 360°. Ultra-smukły i ultra-lekki konwertowalny laptop jestporęcznym tabletem - może być z Tobą wszędzie i poprzez cały czas.

Procesor Intel® Core zezwala na wykonywanie wszystkich rutynowych zadań łatwo, a niezwykła bateria wystarcza na długi czas pracy! Smukły, stylowy i wyrafinowany ZenBook Flip to nieprzemijalne wykwintne arcydzieło, drobiazgowo tworzone z litego aluminium.

obudowa mająca zaledwie 13,9 mm w połączeniu z piórkową wagą 1,3 kg – powoduje, że jest urządzeniem w 100% przenośnym. Metalowe wykończenie, z kultowym wzorem koncentrycznych kręgów. Niewiarygodnie szybki, w całości wyciszony.

ZenBook Flip składa się tylko z najlepszych składników. Wyekwipowany w szybką pamięć RAM, superszybki dysk i najnowszy procesor Intel Core. Notebook ZenBook Flip może wykonać wszystkie zadania, jakie przed nim postawisz – a nawet więcej!

A jego przemyślana kompozycja bez wentylatora to mniej rozpraszania uwagi: ZenBook Flip ma specjalną, ultra-smukły (0,5 mm średnicy) heatpipe wykonany ze stopu chromu i miedzi, który pozwala na sprawne wykonanie pracy w błogiej ciszy, choćby przy pełnej mocy.

Pisz komfortowo Pisanie na klawiaturze nie musi być męczące. Jednoczęściowa klawiatura laptopa ZenBook Flip to arcydzieło ergonomicznego wzornictwa, gwarantujące największą w swej klasie przyjemność pisania.

Pełnowymiarowe klawisze mają zoptymalizowany skok 1,5 mm, co gwarantuje komfort pisania jak na komputerze stacjonarnym. A gdy przełączysz się na funkcję tabletu, klawiatura i panel dotykowy automatycznie się blokują!

SonicMaster, dla niesamowitych wrażeń dźwiękowych Niesamowity dźwięk zawsze był cechą rodziny ZenBook. Opracowana we współpracy zespołu ASUS Golden Ear i ICEpower® technika ASUS SonicMaster, wytwarza najbardziej niesamowity dźwięk w laptopie.

dobranie najlepszego sprzętu i sprytnie zaprojektowanego oprogramowania, zagwarantuje użytkownikom laptopa ZenBook Flip najlepsze wrażenia dźwiękowe. Wykonany dla wymagających ZenBook Flip UX360CA pozostał wykonany do stylu życia w podróży i wyposażony w energooszczędny procesor Intel Core, a także akumulator litowo-polimerowy o znacznej objętości, który gwarantuje zasilanie nawet do 12 godzin między kolejnymi ładowaniami.

Tak więc nawet długi lot międzykontynentalny nie stanowi dla ZenBook Flip obfitego problemu.