Laptopy

Asus R540SA-XX022T

Asus

Poznaj laptop, który będzie Ci towarzyszył w codziennej pracy i rozrywce. Asus R540SA-XX022T - to urządzenie praktyczne i wielozadaniowe. Przekonaj się, co ma do zaoferowania!

Cena:

Zobacz Sferis.pl
Dostępność w sklepach

Zobacz także

Lenovo IdeaPad  80Q701FEPB
Lenovo   80R500H8PB
Lenovo   80SY02FYPB
Lenovo IdeaPad  80G001XHPB
Lenovo   80MR01HNPB
Lenovo 80MR01HNPB
1564.24 PLN

Wybierz komputer, z pomocą którego każde zadanie będzie łatwiejsze, a przeglądanie internetu - jeszcze przyjemniejsze. Asus R540SA-XX022T - to bardzo dobre działanie i bogate możliwości. Odkryj jego najważniejsze zalety!

Ekran

Za sprawą przekątnej 15.6 cali'' z modelu korzysta się wyjątkowo wygodnie. Ekran ma rozdzielczość 1366 x 768 pikseli.

Parametry

Paca z modelem jest szybka i wielozadaniowa dzięki procesorowi N3050 (1.6 GHz, 2.16 GHz, 2 MB Cache). Natomiast płynne działanie to zasługa 4 GB GB pamięci operacyjnej. Na płynne granie oraz ogólne wrażenia estetyczne wyświetlania wpływ ma karta graficzna Intel HD Graphics. Karta graficzna ma do dyspozycji 0 GB pamięci. Do dyspozycji masz dysk twardy o pojemności 1000 GBGB, na którym zmieścisz znacznie więcej niż tylko najważniejsze pliki i aplikacje.

Łączność

Połączenie z siecią WiFi gwarantuje Ci moduł WLAN. Warto przyjrzeć się gniazdom USB - są one umiejscowione bardzo wygodnie i gwarantują szybki przesył danych oraz komfortową synchronizację innych urządzeń (jak odtwarzacz mp3). Dużo możliwości daje także czytnik kart SD, który może okazać się przydatny np. do kopiowania zdjęć z aparatu, czy smartfona.

Dodatkowe funkcje

Do komunikowania się z najbliższymi otrzymasz także kamerkę internetową, dzięki niej będziesz mógł prowadzić rozmowy za pośrednictwem internetu.

Zasilanie

Przyzwoita długość pracy baterii to zasługa dosyć pojemnej baterii, zastosowanej w tym modelu.

Wymiary

Komputer z baterią waży niespełna 2 kg kg.

Podsumowanie

Komputer Asus R540SA-XX022T, to przykład solidnego i dobrego laptopa, którego komponenty powinny z nawiązką wystarczyć do normalnej, codziennej pracy i rozrywki. Mobilne urządzenie, dzięki któremu możemy stale być "w sieci", pozwoli nam na bezproblemową pracę oraz przechowywanie wielu gigabajtów danych. Specyfikacja techniczna oraz cena urządzenia, nakazuje brać je pod uwagę, gdy akurat potrzebujemy takiego sprzętu.