Laptopy

Asus F540YA-XO191T

Asus

Asus F540YA to doskonały, uniwersalny laptop tworzony do pracy i rozrywki. Zaopatrzony w procesor AMD, laptop jest wykwintnym urządzeniem dedykowanym dla tych, którzy chcą się wyznaczyć z...

Cena:

Zobacz MediaMarkt.pl
Dostępność w sklepach

Asus F540YA to perfekcyjny, uniwersalny notebook wytworzony do pracy i rozrywki. Zaopatrzony w procesor AMD, notebook jest wytwornym urządzeniem przeznaczonym dla tych, którzy chcą się wyszczególnić z tłumu.Korzyści:komfortową pracę zapewni dwurdzeniowy procesor AMD E1-7010 1.5 GHz4 GB pamięci operacyjnej pozwoli na uruchomienie i sprawne działanie programów i gierDużo miejsca na programy, filmy, zdjęcia, gry i pliki muzyczne w formacie mp3, odszukasz na dysku o pojemności 1 TBWyraźny i bez refleksów obraz to zasługa ekranu o rozdzielczości HD 1366 x 768Złącze USB Type C w standardzie 3.1 (gen 1) zapewni prędki transfer informacjiOglądaj najnowsze filmy na sporym ekranie dziękizłączu HDMISzybka i bezprzewodowa łączność z Internetem za pomocą modułu WiFi 802.11 b/g/nSystem operacyjny Windows 10 jest nie tylko ale i bezpieczny, do tego ma menu Start w rozszerzonej postaci oraz dużo nowych funkcjiProcesor AMD E1-7010Dzięki akcelerowanemu procesorowi AMD E1-7010 z grafiką Radeon w notebooku będziesz posiadać jednocześnie wysoką sprawność, jak i długi czas pracy na baterii i to wszystko w najnowszych modelach maszyn przeznaczonych do pracy i rozrywki.

Wydobądź to, co najlepsze z gier i filmów, a także uzupełnij to o znaczne możliwości naturalnych interfejsów użytkownika - wszystko to napędzane nową, przełomową architekturą notebooków zbudowanych z użyciem nowych, akcelerowanych procesorów AMD serii E1.Szybka pamięć RAM 4 GB DDR3Pamięci DDR3 są dużo szybsze niż starsze pamięci DDR2, a dodatkowo dzięki niższemu napięciu pracy pobierają dużo mniej energii elektrycznej.

zapewniając użytkownikowi dużą większą efektywność, a także dłuższą pracę komputera na baterii. 4 GB szybkiej pamięci DDR3 umożliwia zrównoważoną pracę w aplikacjach biurowych i grach.Dysk twardy 1TBDysk o objętości 1 TB zapewnia mnóstwo miejsca na wszelkiego rodzaju cyfrowe treści wideo, filmy DVD i Blu-Ray, zdjęcia, gry wideo i pliki muzyczne w formacie mp3.Dysk o takiej obszerności pozwoli zapisać do 200 tysięcy fotografii w formacie JPG, do 76 godzin materiału video wysokiej rozdzielczości, a także do 250 tysięcy piosenek w formacie MP3.Do obliczeń przyjęto założenia: plik JPG o wielkości 3.5 MB, 4 minutowy utwór MP3 z kompresją 128Kb/s oraz materiał Video z przepływnością (bit rate) 25 Mb/s.Nagrywarka DVDDzięki zainstalowanemu napędowi optycznemu, możesz oglądać filmy DVD, instalować oprogramowanie, nagrywać informacje i inne materiały na płytach CD i DVD.Inteligentniejsze złącze USBCzasami mniejszy znaczy ulepszony.

typowe złącze USB jest doskonałe, ale może być niewygodne w użyciu. W sytuacji T100HA zdecydowaliśmy się na najnowszą, uproszczoną wersję tego złącza, określaną jako złącze USB Type C. Jest ono dużo mniejsze standardowe złącze USB, ale ma dopełniającą zaletę, polegającą na tym, że ma dwustronną wtyczkę Nie trzeba zatem zastanawiać się nad jej ustawieniem podczas podłączania urządzeń.

na dodatek nadal można korzystać z możliwości USB 3.0 SuperSpeed, czyli prędkości transferu na poziomie dziesięciokrotnie wyższym w przypadku USB 2.0!Windows Hello*Windows Hello wita Cię po imieniu, gwarantując szybki i bezpieczny sposób logowania, bez konieczności stosowania hasła.*Windows Hello wymaga specjalistycznego sprzętu, m.in.

czytnika linii papilarnych, podświetlanego czujnika podczerwieni albo innych czujników biometrycznych.Znajomy i za każdym razem aktualnyZe znajomym menu Start, paskiem zadań i pulpitem od samego początku poczujesz się jak ekspert.Microsoft Edge*przeglądaj strony, udostępniaj je, a choćby pisz na nich.*dostępność i działanie mogą się różnić w zależności od rynku i sprzętu.One DriveW prosty sposób zapisuj, otwieraj i udostępniaj treści na wszystkich urządzeniach.Pióro cyfrowe, obsługa dotykowaPióro cyfrowe, obsługa dotykowa, klawiatura Wybierz rozwiązanie, które najistotniej Ci odpowiada.oglądaj i odkrywaj aplikacje w nowym sklepie WindowsWindows daje Ci dostęp do Sklepu Windows, gdzie możesz sprawdzić ulubione aplikacje użytkowników, przeglądać kolekcje aplikacji i otrzymywać spersonalizowane rekomendacje.